Tibia, global

Witam, od dawna zbieram się do rozpoczęcia gry w Tibię, jednak za każdym razem po uruchomieniu tracę zapał. Wiem, że jest sporo poradników, jednak samemu ogarnąć jest ciężko.

Może ktoś ma doświadczenie i będzie zaczynać od nowa? Wtedy jakiś ts i z chęcią pogram. Nie wykluczam kupna tego "premium" jeżeli mnie gra wciągnie.

Ja zacząłem od nowa na Xylanie, aby zagrać potrzebny jest pacc, można kupić na 10 dni za 13zł, nie jest to jakiś mega koszt, więc jeśli Ci nie szkoda to zapraszam do gry. Sam skończyłem grę na tibii 8.6 i praktycznie wszystko ogarniam od początku.

Faktycznie 13 zł nie jest to duży koszt, lecz na początek wolę przekonać się do wersji darmowej, by później po prostu nie żałować niczego.

na jakim swiecie cchesz zaczynac ? moze sie dołącze :)

Nie mam pojęcia, jednak zwykle w grach preferuję te najnowsze.

Witam, od dawna zbieram się do rozpoczęcia gry w Tibię, jednak za każdym razem po uruchomieniu tracę zapał. Wiem, że jest sporo poradników, jednak samemu ogarnąć jest ciężko.

Może ktoś ma doświadczenie i będzie zaczynać od nowa? Wtedy jakiś ts i z chęcią pogram. Nie wykluczam kupna tego "premium" jeżeli mnie gra wciągnie.