Konto

Witam. Poszukuje osoby ktora posiada konto do tej gry a przestala juz grac. Zablokowali mozliwosc rejestracji przez co nie mam jak przetestowac tego mmo. Bede wdzieczny jak ktos poratuje :)

Witam. Poszukuje osoby ktora posiada konto do tej gry a przestala juz grac. Zablokowali mozliwosc rejestracji przez co nie mam jak przetestowac tego mmo. Bede wdzieczny jak ktos poratuje 

Przcież w tosa się gra przez steama i nie trzeba żadnych kont tworzyć lol

Jesli nigdy nie pobralem tej gry na steam to nie da sie teraz. Jest zablokowane dodawanie nowych graczy z powodu walki z botami.

Zablokowane jest bo wydali gówno a nie grę i pracują teraz ciężko nad optymalizacją. Na razie polecam czekać aż skończą, bo gra jest w zasadzie dla wielu ludzi niegrywalna w obecnej formie.

Raczej ci swojego konta na steamie nikt nie da :D

I tu sie myslisz. Dostalem dostep do konta steam z ta gra od jednego uzytkownika tego portalu za co mu bardzo dziekuje. Gra wedlug mnie jest naprawde ciekawa lecz 3h grania to nie czas by w pelni ocenic :) Mam nadzieje ze szybko dadza dostep nowym osoba :) A co do optymalizacji rzeczysciwie mialem spadki fps w miastach ale jakos bardzo mi to nie przeszkadzalo. Jedynie obawiam sie jakis wiekszych pvp badz dungow bo wtedy plynnosc rozgrywki jest bardzo wazna :)

@Yamiji temat jest jasny wiec nwm po co wtryniasz sie mowiac o gownie (ktore chyba masz w myslach)... Gra jest grywalna. Skoro ja na integrze, dual core i 4gb ramu na lapku umiem grac na stabilnych fpsach (po za miastami ale to da sie przebolec) to jaki ty masz problem? Podczas dungow jest nawet lepiej niz na spotach - bo mniej graczy :P

@Yamiji  temat jest jasny wiec nwm po co wtryniasz sie mowiac o gownie (ktore chyba masz w myslach)... Gra jest grywalna. Skoro ja na integrze, dual core i 4gb ramu na lapku umiem grac na stabilnych fpsach (po za miastami ale to da sie przebolec) to jaki ty masz problem? Podczas dungow jest nawet lepiej niz na spotach - bo mniej graczy 

Dopiero przedwczoraj wprowadzili dużą aktualizację do optymalizacji, możliwe że jeszcze @Yamiji nie próbował, bo fakt przed tym patchem gra jak gówno chodziła. OP dostał konto więc temat w sumie do zamknięcia.

Wiesz @Loor, twórcy sami przyznali że wydali niezoptymalizowany i bardzo słaby pod względem kodu sieciowego produkt, a mimo to zawsze się fanboj znajdzie do obrony :P

A co to tego czy testowałem, ToS nie dla mnie, miał być grind, a są questy i dungeony jak w każdym WoW klonie zeszłego 15-lecia. Zawiodłem się :v

@Yamiji pograj chociaż do 200 poziomu :) Mówie 'chociaż', bo może i teraz jest to 280 lvl cap, to gra jest przygotowana na 500+. Na czacie już ludzie mają problemy z dobiciem do 180 więc, pewnie za mało się zagłębiłeś w tą grę by poczuć grind.

Optymalizacja pozwala mi grac na stalych 60 fpsach na laptopie - (pomijając oczywiście miasta), więc nie można powiedzieć że jest słaba. (mówie o ostatnich maintenance'ach)

Witam. Poszukuje osoby ktora posiada konto do tej gry a przestala juz grac. Zablokowali mozliwosc rejestracji przez co nie mam jak przetestowac tego mmo. Bede wdzieczny jak ktos poratuje :)