Ban styczeń

Witam jakoś w styczniu otrzymałem bana od pewnego moderatora z kucykiem w avatarze. Ban był za to, że uraziłem jego kucykową dumę za co bardzo mi przykro bo przecież zwierzęta też mają uczucia :(. Ban miał trwać tylko przez miesiąc ale pan kucyk oczywiście go wydłużył bezpodstawnie do perma. Proszę o przywrócenie mojego konta do stanu normalnego użytkowania. Nick Aranruth

Nie ma litości dla takich ludzi jak ty! :kappa:

Halo?! Policja?! Proszę przyjechać na forum, bo kucyki przejmują kontrolę nad światem. :kappa:

Tak czy inaczej, modzi powinni odbanować.

Jeśli chcesz odbanować konto wystarczy że wyślesz maila.

Aby to zrobić wystarczy napisać maila na adres: mmoplaya.bans@gmail.com, a w wiadomości umieścić informację o tym jakie konto ma zostać odbanowane, tj. dokładną nazwę użytkownika. Żadne dodatkowe informacje nie są konieczne, jednak w razie pytań chętnie udzielę na nie odpowiedzi.

Oczywiście pisałem maila za pomocą dostępnej aplikacji na stronie, która pojawiała się przy próbie logowania do konta. Jak widać jest ona najzwyczajniej wadliwa. No cóż to pozostaje mi tylko napisać maila na podany adres.

Ban był za multikonto, a takie bany nie wygasają. Trzeba było pomyśleć czy warto jak dostało się 24h bana za 6 punkt ostrzeżeń warto zakładać multi żeby zrobić temat podszywając się pod współużytkownika forum i próbując go oczernić :)

Przecież jest amnestia

Ostateczna decyzja jest w rękach @PlainLazy, ale ja bym na zbyt wiele nie liczył. Możesz zobaczyć że nawet w tym temacie prezentuje sobą poziom rodem z przedszkola.

No i macie w gronie moderatorów wielbiciela zwierząt nieparzystokopytnych, który w każdej byle głupiej wypowiedzi nie potrafi zachować neutralności, która powinna cechować moderatora. W jaki sposób ja ciebie człowieku oczerniłem? Prawdą jest, że stworzyłem drugie konto o podobnym nicku i avatarze ale automatycznie otrzymałem bana. Jest to tylko i wyłącznie konflikt między mną a tobą bo nie ukrywam, że ostrzeżenia, które mi dawałeś były w większości bezpodstawne i nawet nie miałem możliwości odwołania. Ty bardzo sprytnie wykorzystujesz swoją rangę a przy okazji sam ukazałeś na jakim jesteś ,,poziomie". Może w moich wypowiedziach kieruje się za bardzo emocjami ale wynikają one głównie z bezradności ponieważ nawet nie miałem szansy napisać zażalenia gdyż ten oto osobnik całkowicie zablokował mi dostęp do forum, że nawet ip było zbanowane.

Dałem Ci na koncie Aranruth 1 warna, był on za wulgaryzm, każdy wtedy dostawał, więc nie próbuj przekręcać faktów, bo moderatorzy i admini mają dostęp do historii ostrzeżeń. I nie dostałeś automatycznie bana, tylko po stworzeniu bardzo ciekawego postu, w którym nie zostawiłeś na mnie suchej nitki. Czy tego też może nie pamiętasz, bo zawsze mogę ten post upublicznić tutaj. Ale nie ma znaczenia co robiłeś na drugim koncie, za multi jest permaban, bez wyjątków.

Następne dziecko, które robi na forum co chce, a później udaje ofiarę losu i wciąga ludzi w głupie dyskusje. Już po pierwszym, jakże "sarkastycznym" poście można zobaczyć, jak bardzo mu zależy na tym unbanie. Osobiście jako niekarany (Dobra, kieeedyś raz, ale już wygasło :v) użytkownik tego portalu nie chciałbym takich "osobistości" widzieć na co dzień z ich głupkowatym zachowaniem, a następnie użalaniem się nad sobą i swoją niedolą.

Następne dziecko, które robi na forum co chce, a później udaje ofiarę losu i wciąga ludzi w głupie dyskusje. Już po pierwszym, jakże "sarkastycznym" poście można zobaczyć, jak bardzo mu zależy na tym unbanie. Osobiście jako niekarany (Dobra, kieeedyś raz, ale już wygasło :v) użytkownik tego portalu nie chciałbym takich "osobistości" widzieć na co dzień z ich głupkowatym zachowaniem, a następnie użalaniem się nad sobą i swoją niedolą.

Jak zawsze najwięcej do powiedzenia mają osoby niezwiązane z tematem a sarkazm to często jedyny oręż jaki można użyć w tego typu sytuacjach. Mało kogo obchodzi twoja opinia na ten temat więc zajmij się lepiej sobą ponieważ chcę w tym temacie wyjaśnić sprawę a nie czytać twoje wypociny.

Przyznałem już przecież, że założyłem drugie konto i uznaję to za błąd gdyż z ludzmi podobnymi tobie nie można walczyć siłą bo masz plecy. Każdy z nas jest przecież człowiekiem i może popełnić błąd. Jeśli chcesz to sobie upubliczniaj ten post nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. To była moja próba walki z tobą ponieważ w tym momencie nie mogłem już nic innego uczynić. Sam prowokowałeś ten konflikt w debilnych wypowiedziach na statusie itp. No ale gratulacje udała CI się prowokacja i dostałem bana. Mój stosunek do ciebie nie uległ zmianie i dalej uważam Cię za tego samego człeka, który sprawnie wykorzystuje swoją rangę do swoich celów. Czekam tylko jeszcze na wypowiedz kogoś decyzyjnego kto ustosunkuje się do tego bana i uwzględni to, że zawsze są dwie strony medalu i nic się samo z niczego nie bierze oraz, że każdy może popełnić błąd.

Oczywiście przystaję na podanie, bo według ustalonych reguł każdy ma prawo ubiegać się o drugą szansę - nawet ludzie z banami permanentnymi. Wykorzystanie tej szansy zależy już jednak jedynie od samego zainteresowanego i tym samym spieszę wyjaśnić i jemu: tamten ban nie był bezpodstawny i o ile nie zmienisz swojego podejścia, to kolejny - już ostateczny, również nie będzie. Jesteśmy otwarci na powrót użytkowników, którzy mogą być w jakiś sposób wartościowi dla naszej społeczności, a jeżeli poprawnie się orientuję, to forumowego zapotrzebowania na wrzody ostatnio nie zanotowałem. Twój konflikt z Yamijim jest tak skrajnie nieistotny, że zalecałbym robienie dokładnie czegokolwiek innego niż kontynuowanie go i robienie z siebie pośmiewiska na rzecz sprawy, która nie ma podstaw ani sensu. Nie zamierzam też wnikać w szczegóły genezy tej kłótni, bo ponownie - są one kompletnie bez znaczenia. Yamiji wykonuje dobrą robotę, ale tak jak jemu, tak i Tobie i niemal wszystkim pozostałym moderatorom w przeszłości (również mi również już na tym stanowisku) zdarzyło się popełnić błąd. Jeżeli jesteś w stanie przyznać, że popełniłeś błąd, to bądź łaskaw wziąć pod uwagę fakt, że on również taki błąd mógł popełnić (jeżeli nie jesteś w stanie dostrzec, że pozostałe 7 punktów ostrzeżeń z kapelusza się nie wzięło) i na tym już ostatecznie skończ waść i wstydu oszczędź.

Tamto konto odbanowałem, a zatem to najnowsze blokuję, aby w obrębie forum jedna osoba mogła się posługiwać maksymalnie jednym kontem.

No cóż pośmiewiskiem to tutaj jest tylko i wyłącznie regulamin tego forum ale widzę, że w trakcie mojej nieobecności poszliście po rozum do głowy i dokonaliście lekkich zmian. Dziękuje za unbana a użytkownika, który miał kucyka w avatarze będę traktował jak powietrze. Z tego co zauważyłem to po usunięciu plików cookies i całej historii przeglądania dalej utrzymuje się blokada do forum a więc ban na ip chyba dalej został :/.

Mam nadzieje, ze ww użytkownik szybko nas opuści. Nie dość, ze powraca po uzasadnionym banie to dalej leje jad i jest ofensywnie usposobiony. :)

Criss85 nie pocieszę cię koleżko bo nie mam zamiaru łamać regulaminu. Skoro komentuje zmiany w regulaminie to chyba oznacza, że jestem z nim dobrze zapoznany a to co napisałem to komplement, że nareszcie tak absurdalny wpis został chociaż lekko zmieniony. No cóż aż ciśnie się na język użycie pewnego dosadnego stwierdzenia odnośnie osób, które jak hieny zbiegają się do padliny i komentują myśląc, że jeszcze ich zdanie coś zmienia. Nie znasz całej sprawy więc się nie wypowiadaj bo nie masz wystarczających informacji. Otrzymanej szansy nie zamierzam zmarnować.

Dostałeś szanse ciesz się chłopie. Jednak już widzę, ze nie wytrzymasz presji bo najwyraźniej krytyka Ci nie służy. Tak już maja ludzie z za***iście słaba psychika, ze w pewnym momencie poszczają im hamulce. Czekam aż ponownie puszcza one Tobie. Pozdrawiam :)

Skoro tak dobrze przewidujesz przyszłość to może zostaniesz wróżką? Takie pochopne ocenianie i rzucanie słów na wiatr zaledwie po przeczytaniu tak skromnej ilości moich postów przy niewiedzy odnośnie tematu świadczy tylko o tym, że ktoś tutaj ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Nie pozdrawiam :)

"forumowa presja" haaa

@Aranruth wystarczy mi przeczytanie Twojego bólu d*py o bana na forum. Twój protekcjonalny język wypowiedzi świadczy o tym, ze nie potrafisz prowadzić normalnej konwersacji z ludźmi. I kto tu ma zbyt wysokie mniemanie o sobie? :)

EDIT: Jeżeli wypowiadasz się na forum a nie załatwiasz sprawy poprzez maila do administratora to licz się z tym, ze ktoś zechce skomentować Twoje wypociny.