Kritika online

Wie ktoś o której dziś startuje open beta kritika online ?

15.00 (GMT +8) , a juz dochodzi 16 tak wiec powinnismy sie zalogowac ale ja nie moge, ty pewnie tez, moze to czas sciagnac vpn

Edit: chyba maja problemy z launchem , takze trzeba bedzie poczekac z kilka godzin pewnie

Jakąś ekipe zbieramy?

Podrzucicie link do strony głównej, bo nie orientuje się czy to jest jakaś wersja SEA czy EU... ^^

SEA

Czekamy na uruchomienie serwerow, bo jest opoznienie.

Sprawdzę czy jest IP blok i poleci news.

nie ma ip blocka , ale nikt nie może wejść na serwery , mowia ze podobno o 18 maja być

A ekipe by się moglo zebrac , ja jestem chętny ^^

poprawka , teraz ze o 12 , ale chyba nikt nie wie ;c

Ma byc o 12 bo siedze na głownym kanale o tym ^^

serwer thai czy sea ?

I jak, stoi? Jeszcze pobieram client

Server SEA, wszystko działa i śmiga ; )

Na jakim serwerze gracie, też mogę pograc z wami :)

Jak tam, gra spełnia wasze oczekiwania, czy kolejny odgrzewany kotlet? Zastanawiam się na pobraniem, ale nie wiem czy warto.

Gracie na SEA czy EU?

Jak tam, gra spełnia wasze oczekiwania, czy kolejny odgrzewany kotlet? Zastanawiam się na pobraniem, ale nie wiem czy warto.

Jak masz wolną chwilę to zawsze warto sprawdzić : ) Soundtrack mi się podoba, czuje się jakbym grał DMC

Gracie na SEA czy EU?

EU? :D Wszyscy SEA bodajże :3

twitch.tv/dejwor u mnie stream z kritiki! :D

pograłem chwile i gra się przyjemnie. Sam soudtrack nastawia zachęcająco do naparzania mobów. Na pewno przysiądę do niej chwilę dłuższą, wtedy można ocenić czy warta uwagi

Gdyby nie to, ze aktualnie jestem wciagniety w POE na nowej lidzie to bym pewnie pogral wiecej. Wbilem na chwile i ogolnie feeling walki bardzo przyjemny.

Również się dołączę do ekipy.Gra jest dosyć fajna,i tak jak pisali już wyżej,ma dobrą muzykę,która zachęca do grania.To jak kiedy startujemy?

Znalazl ktos poradnik jak rozdac skille? Google nie pomaga , znajduje buildy dla mobile wersji. Szczegolnie mi zalezy na valkyrie, bo raczej nia zostane na 15 poziomie.