Final Fantasy XIV - Dyskusja ogólna

Witajcie! :)
Podziwiając popularność tematu naszego nowego forumowego kolegi oraz patrząc na to że w.w. tytuł nie posiada własnej podkategorii na forum.

Postanowiłem założyć ten temat w którym będziemy mogli wymieniać się opiniami na temat wszystkiego co związane z Final Fantasy XIV.

Zapraszam wszystkich którzy zastanawiają się nad kupnem do zadawania pytań, a graczy do dyskusji na temat najnowszego dodatku i nie tylko :)


Pozdrawiam! :)

FF XIV nie posiada własnej podkategorii na forum? Toż to skandal!

Oddam RAFa w dobre ręce. :kappa:

gdzie ten dział dla finala skandal

Ok, a więc kto gra w FFXIV na serverze phoenix ręka w górę.

Rączka w góre

Grałem, ale na moogle... póki gildia się nie rozpadła a z nią chęci do dalszej rozgrywki.

Jakie fc ?

Yaki, jaki FC i nick?

Itami kyoden husaria phoenix

Ja tam czekam przynajmniej do ogłoszenia nowego dodatku. Ma to być ponoć we wrześniu więc czekam cierpliwie.

Znowu dodatek? Wydaje mi się, że chyba za wcześnie, ale z drugiej strony Yoshi-P lubi nas zaskakiwać/rozpieszczać/trollować. Heavensward ma dopiero roczek, między premierą a nim były spokojnie ze dwa lata. Z drugiej strony to by było logiczne biorąc pod uwagę fabułę z ostatniego patcha. Znaczy tę fabułę, która reklamuje dodatek.

Zresztą, pewnie od ogłoszenia do wdrożenia też minie jakieś pół roku, ja i tak mam aż za dużo rzeczy do nadrobienia, to może się akurat wyrobię :D

No roboty jest masa a to tyle czasu od 3.3 mija

Z tym dodatkiem to jak coś jest potwierdzone info. Ma być jeszcze patch 3.4 oraz 3.5

Faktycznie, znalazłam kilka wątków na reddit'cie. Muszę poczytać co i jak, ale na bank kupię (co nie oznacza, że do tego czasu odpuszczam sobie grę :3 ).

Ciekawe czyli czas zbierac kase na nastepna kolekcjonerke

@Forvsol1 Jesteś w jakiejś gildii na moogle?

takie cosik fajnego z tego patcha :) fajny cover

witam zastanawiam sie nad zaczeciem przygody z ffxiv wiec najpierw chcialbym wypróbowac trial gry lecz nie wiem jak (za ch*ja nwm o co chodzi z one more password ). Jesli ktos chcialby pomoc prosze o wiadomosc na priv

Nie musisz robić "one more password".