Sens rozpoczynania gry w tym momencie + poszukiwany RAF

Cześć. Czy jest sens rozpoczynać grę od 0 w tym momencie? Mam na myśli to, że na RAFie wylevelować chociaż jedną postać do capa trochę zejdzie, a jeszcze zarobić na ewentualny token będzie cięzko w 30 dni + wypadałoby ulepszać garnizon, a to znowu dużo golda co chyba nie będzie miało sensu jeśli już pod koniec sierpnia z wejściem Legionu garnizony stracą na znaczeniu więc nie będzie się dało odrobić włożonego golda.

Co wy o tym sądzicie?

Btw: szukam osoby do RAFa, która będzie w miarę aktywna w najbliższym miesiącu-dwóch i mogłaby opłacić mi 1 tokena (wtedy na rafie dostajemy we dwóch po miesiącu gry więc nikt nic nie traci) i ewentualnie później ja kupię prepaida to ta osoba będzie mieć również mounta. Według mnie to w porządku układ, jeśli uważacie inaczej to można śmiało zaproponować coś innego, jestem otwarty. xD

Spokojnie na Rafie wykoxasz postać do końca wakacji. Ogółem istnieje wiele innych sposobów aby zarobić na token aniżeli garnizony, ale to wymaga znajomości gry i ogółem know how co w danym momencie jest coś warte. Jest wiele nisko lvlowych instancji, na których warto needować pewne itemki, które ludzie często kupują do mogów. Mieczyk a la jedi z outlandu jest tego przykładem. Pety, swego czasu nie wiem czemu ale ludzie chcieli Nether Faerie Dragony , i na tradzie ludzie ogłaszali chęć kupna za kupe golda. Ogółem pety jak się wie jakie, to są bardzo opłacalne do łapania i sprzedawania. Crafting powoli wraca do łask i ludzie z niskich lvli niezle zarabiają na nich. Jak chcesz sobie spokojnie zarobić na token z garnizonu, to musisz mieć ok 8 postaci na 100 lvlu aby mieć tokena,ale wtenczas wchodzisz i wychodzisz z gry a kasa sama przychodzi.

Co do kasy na garnizonach to mam teraz na przykład 10x 100lvl z rozwiniętymi garnizonami to w miesiąc zarabiam na 2 abonamenty i troche. Kiedyś było lepiej, ale troszke znerfili :C.

Jeżeli ogólnie interesuje Cię gra to zawsze warto, niezależnie od aktualnej sytuacji contentowej - wszystko masz do odkrycia na nowo :)

Bump

Może jednak ktoś chętny się do RAFa znajdzie, mam już ochotę zacząć grać. :P

Musisz się nastawić, że pierwszy abonament na 2 miechy musisz kupić.

Sam miałem takie plany, a osoba z którą miałem rafa była na tyle miła, że kupiła mi aż 2 tokeny.

W rezultacie jednak pierwszy token za golda kupiłem dopiero po 6 miesiącach.

Raz, że może nie miałem aż takiego parcia na zarabianie na token a dwa, że ciężko rozwijać postać i grać normalnie, oszczędzając cały gold na token (nie mówiąc o tym, że nie miałem potrzebnej wiedzy).

Ogarnięcie kasy na token bez zestawu postaci z garnizonami jak tam miał kolega wyżej wymaga pewnego zestawu profesji, addonów i przede wszystkim wiedzy.

Wyexpienie postaci na rafie z heirloomami to czas okolo ~14h played (w moim przypadku tak było, bez jakiegoś mocnego parcia na bicie rekordów).

Teraz ulepszanie garnizonów raczej sie nie opłaca (już). Jak już, to tylko budynki potrzebne do profesji.

Pieniądze zainwestuj w profesje, nie jest to jakiś wielki koszt. Polecam Tailoring + Inskrypcje, bo na rzeczy z tych profesji jest chyba największy (stały) popyt (glyphy + bagi).

No tak właśnie wywnioskowałem czytając wasze posty, że w garnizon sie już nie bede pchał i zajmę sie profesjami. Abonanent też na 99% póżniej kupię bo nie będę grał pod presją żeby zarobić na token bo postać trzeba też rozwijać. Teraz jedynie czekam na chętną osobę do tego układu. :P

Cześć. Czy jest sens rozpoczynać grę od 0 w tym momencie? Mam na myśli to, że na RAFie wylevelować chociaż jedną postać do capa trochę zejdzie, a jeszcze zarobić na ewentualny token będzie cięzko w 30 dni + wypadałoby ulepszać garnizon, a to znowu dużo golda co chyba nie będzie miało sensu jeśli już pod koniec sierpnia z wejściem Legionu garnizony stracą na znaczeniu więc nie będzie się dało odrobić włożonego golda.

Co wy o tym sądzicie?

Btw: szukam osoby do RAFa, która będzie w miarę aktywna w najbliższym miesiącu-dwóch i mogłaby opłacić mi 1 tokena (wtedy na rafie dostajemy we dwóch po miesiącu gry więc nikt nic nie traci) i ewentualnie później ja kupię prepaida to ta osoba będzie mieć również mounta. Według mnie to w porządku układ, jeśli uważacie inaczej to można śmiało zaproponować coś innego, jestem otwarty. xD