[RidersOfIcarus] Crown IN Darkness

74833972798952540248.png

Crown In Darkness

Nadchodzi chwila kiedy do naszych "drzwi" zapuka Raiders of Icarus z tej właśnie okazji staramy się zebrać grono ludzi, szanownych graczy przyszłych kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy, do głupich wpadek i do miejmy nadzieje wielkich emocji w pokonywaniu world bossow, ze już o zdobywaniu mountow nie wspomnę :-)

Kogo nam trzeba, WSZYSTKICH nie ważne czy grasz magiem, healerem, tankiem lub tez w przyszłości summonerem wspólnie to jakoś ogarniemy.

Grasz bardzo często a może jesteś tylko niedzielnym graczem wszyscy mile widziani.

Przyjmujemy młodych graczy, ale tez starych wyjadaczy. :)

Hmm Ale musimy jakoś to z balansować minimum +16 Rekrutować. Czego nam jeszcze trzeba, dobrego humoru pozytywnego myślenia, kultury osobistej i co za tym idzie szacunku do drugiego człowieka ,odrobinę chęci . GRAMY BEZ SPINY :) to nie to nie wyścig szczurów.

Jeśli uda nam sie to wszystko osiągnąć nie obiecujemy ze będziemy top jeden na serwerze ale przewidujemy świetną zabawę i milo spędzony czas [ Po pracy,po szkole czy tez po obowiązkach domowych] a to wszystko doborowym towarzystwie Gildiowiczow.

Co oferujemy zamian. Dokładnie to samo czego oczekujemy.

Riders of Icarus tam jeszcze nas nie było

Co Posiadamy ?

- Stronę Głowna Gildii

- Forum Gildii [ Pomoc - Informacje itp]

- Teamspeak 3

Linki Które ci się przydadzą ?

- Strona Główna : Gildia

- Strona Forum : Forum

- Rekrutacja Forum : Rekrutacja

Chętnie się przyłączę do wspólnej gry :-)

Doświadczenie jako takie mam (ponad 350h na privie kilka 45-60lvl postaci i oba beta testy nexona zaliczone :P)

Jeszcze się zastanawiam kim zacznę grę - guardian lub wizzard bo chyba archera nie dostaniemy póki co :/

A już miałem zakładać temat na tego ile ludzi wybiera się na RoI.

No cóż ja też będę grał...grałem na CTB1,2 i ogólnie uważam że warto spróbować. Choć różnię pracuję to jednak w burzowe deszczowe dni i późnym wieczorem fajnie w miłej ekipie sobie pograć.

Zapraszam na forum :) http://crownindarkness.c0.pl/fo/

Zapraszam na forum :) http://crownindarkness.c0.pl/fo/

Już w środę wejście do gry jest dla osób z Elite Riders Pack B)

29/06 Start Gry zapraszamy ludzi z i bez Foundera Ludzie bez founder nie bójta się

pomożemy wam

W przeliczenie na złotówki ile zapłaciliście za ten tańszy founder pack?

Mi wyszło dokładnie 107zł

Gramy i zapraszamy :)
www.crownindarkness.com
ts.crownindarkness.pl

ScreenShot 2016-06-30 (22-13-37).jpg

Witam, chętnie dołączę ale dopiero w środę ;) póki co jak wrażenia z gry?

Expimy, crafcimy takie tam, a tak na poważnie dużo ludzi z gildii osiągnęło już level capa, każdy dropi coś lepszego i przygotowuje się na podniesienie capa :)

A w sumie. Też do Was wpadnę w środę, akurat mam 3 tygodnie wolnego to czemu by sobie nie pograć. Może się okaże, że RoI to coś czego szukam xD
Może tak któryś z Was napiszę coś o grze? Jak widzi jej przyszłość itd. Byłoby miło. Pozdro ; )

Siemanko, też planuje sprawdzić gierkę więc widzimy się w środę.

Pozdrawiam Loth

Ja mam pytanie bo zastanaiwam sie nad rozpoaczeciem przygody , jednak po jednym z watkow na oficjalnym forum lekko przeszla mi ochota . Czy to prawda ze w IS jest kamien ktory zapobiega spadkowi enchantu w przypadku failu ( http://forums.icarus.nexon.net/discussion/5565/how-to-upgrade-past-10-without-spending-real ) ? Jezeli tak to odrazu wiem ze nie mam co zaczynac keidy cash shoperzy zrobia +20 w pare dni a bez wydawania kasy jets to praktycznie nie mozliwe ... Wiem ze dostaje sie darmowe pkt ale to zalosna ilosc ...

Bedzie wipe? Jest open bete i moge już grać?

Szukam jakiegoś porządnego mmorpg.

Już można grać bez founder packów? Bo z tego co widze to nie.

Jutro wchodzi open beta, więc jeszcze nie można

Niedzielni gracze też się przydadzą?:)

Wie ktoś może o której jutro start? Teraz nawet clienta nie idzie pobrać, bym chętnie uruchomił pobieranie by po powrocie z pracy móc pograć :)

start o 8

a nie chyba dopiero o 17