PxG - Brygada Wedkowa! Serwer : Orange

logo.pxg2.png

Witam was serdecznie!

Nazywam się Mateusz, i chciałbym was zaprosić do wspólnej gry w PokexGames.

Co to właściwie jest jest PxG?

Odpowiem najkrócej jak się da. Jest MMORPG osadzony w realiach POKEMON na silniku graficznym Tibii.

Nie, nie jest to prywatny serwer Tibii, sama mechanika gry jest bardzo zrekonstruowana a sam klient waży aż 600 MB.

Gra istnieje na rynku już od ponad 6 lat, jej Twórcami są brazylijczycy, a sam tytuł wybronił się w batalii sądowej o prawa autorskie pokemonów, jako gra fanowska.

Co oferuje nam sama gra?

Możemy wcielić się w trenera pokemonów, który eksplorując świat staje oko w oko z wieloma wyzwaniami.

Gra jest czesto aktualizowana i mimo, że ostatni raz w nią grałem cztery lata temu. to zaskoczyła mnie bardzo dużą ilością zmian.

Jak wygląda sama gra? Jak Tibia, tylko z wieloma zmianami. Wiele grafik nawet nie doczekało się swoich zmian, mimo to wciąż nie jest problemem domyślić się co jest co :)

Baza graczy? Ludzi nie brakuje, czasami zależy od serwera. Gra jest w bardzo dobrej kondycji, ciągle jest aktualizowana.

Model platnośco? Taki sam jak Tibijski, czyli część contentu otrzymujemy po zapłaceniu. (premium outfity, pływanie, latanie). Premium miesięczne kosztuje 20 zł, lecz na allegro od naszych Polskich przyjaciół można otrzymać już za 7zł.

Co jeszcze warto dodać do tego tytułu?

  • PvP, które dostępne jest za pomocą areny, lub funkcji duel
  • Gra zawiera questy, które bardzo podpinają się pod RPG.
  • Większość czasu grindujemy naszego trenera, aby ten mógł używać coraz to lepszych pokemonów.
  • W grę grają też polacy.
  • System walki odbywa sie poprzez sterowanie pokemona, każde użycie umiejętności sprawia, że jest ono na cooldownie.
  • System żywiołów (trawa
  • Gra jest w języku angielskim
  • Baza pokemonów stale się zwiększa, co zmusi starych wyjadaczy do uczenia sie ich na nowo.
  • Istnieje możliwość łapania Shiny Pokemonów

I wiele wiele innych, którzy sami będzie mogli odkryć na swojej nowej przygodzie.

Zapraszam na stronę gry PokeXgames.com

Niezdecydowanych odsyłam również na stronę, gdzie w zakładce guides można dowiedzieć się jeszcze więcej o grze.

Serwer : Orange

Miasto : Pewter

Zakładam postać wraz z momentem napisania tego posta.

Name : Withravex

Pisac nazwy postaci i pytania w tym temacie.

Skoro już dojechałeś do końca, to chociaż wiedz, że:

Posiadamy własny kanał na discord. Tutaj komunikujemy sie ze soba na czacie.

Na naszym Discordzie zameldowało sie już 15 graczy, z czego 4 ma diamond acc, a conajmniej 8 gra aktywnie.

Jak nas odnależć? To bardzo proste. Po samouczku wyjdz z pokecenter i kieruj sie w dol.

Na mostku z pewnością ktoś z naszej ekipy lowi rybki :)

Cześć

Może zaczniemy grać na serwerze RUBY? Widzę, że jest tam dużo rodaków. co Ty na to?

Jedno zasadnicze pytanie, mówiles ze ludzi tam sporo i wgl, ale skoro gramy na serwie orange to ile tam ludzi mniej wiecej jest? tak +/-. A co do samej gry, chetnie zagram, sporo gralem na PA, wiec cos tam mniej wiecej raczej ogarniam ;d, tylko nie zbyt mam ochote grac na serwie gdzie jest 100ludzi max.

Cóż, polecił bym zacząć na serwerze Sapphire, jest tam dużo polaków, nawet założyli własną gildię. A co ilości ludzi jest ich od cholery, lecz większość jest na miejscach dla PACC ( jbc. pacc kosztuje 7-8 zł na allegro). Więc jeśli nie masz postaci z dużym lv to szczerze polecam Sapphire.

Sam mam na brassie 70 lvl, chcialbym od nowa zaczac na nowym serwerze. Co do popularności, nie ma co narzekać. Wolałbyś, żeby nikt Ci nie wbijał w daily questa, uwierz mi ;)

+Bonus xD

Untitled.png

Cóż, to właściwie jak sam zaczynasz od nowa to mogę z Tobą zacząć, nick na Oragne "Ryuugamine Poki".

Czyli już nie sam :)

Dzisiaj zgodne z zaleceniami lekarza zostaję cały dzień w domu, więc chętnych zapraszam.

Serwer Orange został wybrany dlatego, że jest jednym z najpóźniej utworzonych.

Zapraszam nawet tych, którzy brzydzą się produkcji 2d. - wcale tego nie czuć.

Czyli orange? idę się ogarnąć i za jakąś godzinę pewnie wbije, dam znać w grze ;P

Zrobilem sobie malutki PG - Day, mam już prawie 29 lvl.

Zdarzyl sie maly wypadek na mankeyach, ale na szczescie z plecaka nic nie spada ;)

Zapraszam do gry, eksploracja w ekipie pewnie daje wiecej satysfakcji ;)

Witam, chętnie zacznę grać z Tobą/wami - serwer orange i miasto pewter, tak jak w pierwszym poście? :)

Gierkę również polecam :).

Obecnie 200 lvl na Brass ( gra tam całkiem sporo ludzi , z czego wielu to Polacy ) , gdyby ktoś zdecydował się na zaczęcie gry na tamtym serwerze to piszcie w grze do Querof . Zawsze coś tam pomogę na start :).

Gierkę również polecam :).

 

Obecnie 200 lvl na Brass ( gra tam całkiem sporo ludzi , z czego wielu to Polacy ) , gdyby ktoś zdecydował się na zaczęcie gry na tamtym serwerze to piszcie w grze do Querof . Zawsze coś tam pomogę na start :).


Piszę się!
Przyda mi się wsparcie informacyjne na starcie :)

a

a, jakbyś podał swój name w grze? :)

Jestem online, łowię sobie obok pokecenter.

Jeśli ktoś gra na Brass'ie to nick Tyoshi :)

Jednak chyba polece na brass gdzie gra wiecej osób, lubie jak jest wiecej osob na servie ;p

Parę postaci koło 100 na Brassie swojego czasu się grało trochę :D. Widzę dodali jakieś profki itd. To na jakim serwie zbiera się teraz ekipa i btw. który jest najświeższy ??

Ekipa z tego tematu zbiera się pod Orange, jak ktoś chce grać na własną rękę, chociaż nie psuje zabawy i nie podkrada ludzi itemkami :D

13:30 You see yourself. You are a Psycraft Mind. You are Leader from the Hellsing.
No ale trzeba porzucić wszystko (Ahh shiny ditto<3) i jeszcze raz ruszyć na przygodę, tym razem na Orange !! :)
Nick: Cycek Van

Z chęcią dołączę tylko od razu ostrzegam że na pxg będę grał pierwszy raz i trochę zielony jestem na tym serwerze ^^ Jak wygląda sprawa z premium wymagane jest do gry i czy dużo ułatwia? :P

@EDIT Mój nick Hickari :P