Deska quit

https://web.facebook.com/blackdesertpol/posts/1750168421920419

Skoro już główny admin polskiego fansite, który bronił bdo z każdej strony oraz był modem na forum głównym, odchodzi z gry z powodu "nieudolności twórców", to chyba coś jest już na rzeczy.

Ja skończyłem przygodę z bdo jak wprowadzili łatkę dla carebearsów, ktoś z was jeszcze gra? Czuje, że F2P jeszcze w tym roku.

Nie cos na rzeczy tylko go wywalili z oficjalnego forum bo mial tam range polish comunity menager . Jednak po paru dniach zostala ta ranga mu usunieta ze wzgledu na mnostwo raportow o dziecinnym zachowaniu ( kazdy kto go znal wiedzial ze tak sie stanie ) . Myslal ze jak bedzie obrazal graczy na yt z swojego prywatnego konta , osmieszal graczy na fb itd to nic sie nie stanie no niestety poszly raporty i jak to zwykle dziecko ma w naturze teraz psioczy na wszystko co zwiazane z bdo bo mu range zabrali^^ Pokazuej po raz kolejny swoja "dojrzalosc emocjonalna" :)

ps. nie bornie gry tylko ukazuej why deska teraz tak palcze na all zwiazne z bdo :)

Nie cos na rzeczy tylko go wywalili z oficjalnego forum bo mial tam range polish comunity menager . Jednak po paru dniach zostala ta ranga mu usunieta ze wzgledu na mnostwo raportow o dziecinnym zachowaniu ( kazdy kto go znal wiedzial ze tak sie stanie ) . Myslal ze jak bedzie obrazal graczy na yt z swojego prywatnego konta , osmieszal graczy na fb itd to nic sie nie stanie no niestety poszly raporty i jak to zwykle dziecko ma w naturze teraz psioczy na wszystko co zwiazane z bdo bo mu range zabrali^^  Pokazuej po raz kolejny swoja "dojrzalosc emocjonalna"   Takze jak bedziecie wiedziec jak deski na bdo macie wyzej wyjasnione ^^


Trochę mijasz się z prawdą, bo Deska odszedł sam z forum jak zrobiła się drama odnośnie tego, jak napisał " że uchodźcy powinni bronić swojego kraju a nie uciekać na darmowy social" i powiedział prawdę, ale oczywiście uznano go za rasistę więc odszedł zanim został cofnięty z funkcji.. Co jak co, ale jak Deska tam miał pewną władzę forum było wolne od spamu, a że nie wszystkim się to podobało to inna sprawa. Forum było podzielone 50/50. Aktualnie teraz na forum nie ma modów aktywnych, przez co nawet tam już nie warto wchodzić. Nie pieprzył się z trolami, bait topicami itd, bloki i warny leciały masowo, aż forum było czyste.

Przecież to było do przewidzenia, deska zaciekle bronił tytułu który jest przeciętny

Ja pograłem miesiąc i odinstalowałem, wyrzucone pieniądze w błoto, stracony czas na tą grę

Co do drugiej części pytania ja np gram i mam mnóstwo frajdy z tej gry.

Przecież to było do przewidzenia, deska zaciekle bronił tytułu który jest przeciętny

Ja pograłem miesiąc i odinstalowałem, wyrzucone pieniądze w błoto, stracony czas na tą grę

Wow, serio, gratuluje wytrwałości, ja przy tym tytule spędziłem niecały tydzień i już miałem dosyć. Gra przeciętna, niczym szczególnym nie wyróżniała się z tłumu.

A Deska dostał kopa w d*pe i tyle.

Serio ktoś przejmuje się jakimś ludkiem z internetu?

Tu nie chodzi o ludka tylko zeby po raz xxx jakis "osobnik" molg poakzac jakei to BDO slabe jest i miec kolejny topic do placzu :) Nikogo nie interesuje deska rage kido ...

Też jeszcze grywam, chociaż już rzadziej. Czekam na valencie, obecnie nie ma co robić.

Co do samej gry, to gra nie jest dla każdego. Gra wymaga dość dużo czasu, żeby ogarnąć naprawdę dobre eq... mi się, to na początku podobało, ale teraz? Już mam chyba inne zdanie. Zostałem w tyle z lvl (mam 56 lvl), a na serwerach biegają już koksy z 58 czy 59 lvl. Dogonić ich nie ma szans.


Ogólnie ostatnio jak wracam po pracy do domu, to wolę sobie w overwatch ze znajomymi pograć, bo ta gra przynajmniej mnie jakoś odpręża :D BDO jest strasznie męczące, wracasz po robocie, a weź tu jeszcze idź farm sausany czy piraty przez 4h, rób daily questy, bossy czy chodź na wojne... Przez pierwsze 2 miesiące było ok, ale teraz to mnie męczy.

Czy F2P, to coś złego? Moim zdaniem nie. Serio, możecie się śmiać, ale ja wolałbym przeznaczyć dniówke na perły, sprzedac je innemu graczu za golda (o ile byłaby taka możliwość w f2P) i za golda kupić jakiś item z marketplace.Wiem, że to podchodzi pod Pay to win, ale cóż... wolę wydać 80 euro, niż stracić tydzień z życia farmiąć ogry i nic z tego nie mieć.

Tak samo chodzi o casualizacje... początkowo hejtowałem Daum za force itemów do +18, ale teraz mi to pasuje.

O RNG nie będę wspominał, bo jest jakiż żart. Gram od premiery, a żadnego itema z bossa nie posiadam... gdzie inni grają miesiąc, a z bundli dostali po 3 itemy... Cały twój gear w grze zależy od RNG... Jeden pójdzie, zabije 10 ogrów i dostanie ogre ringa, gdzie ja tam spędziłem chyba z 50h i jedynie co widziałem, to 7 soiled ogre ring
A największą wadą tej gry jest system failstacków, serio, ale tak chorego systemu nie widziałem w żadnej grze. Nie dosć, że u mnie dobicie +30fs na grunilu graniczy z cudem, bo wchodzi na +15 przed 20 failstackiem, to jescze przy robieniu biżuterii na duo masz 30% szansy, że ci wejdzie... Jak stracisz mosa pri i zwykłego, to jesteś 50kk w d*pie i znów wracaj do studni farmić ringi... gdzie drugiemu wejdzie i przez tydzień (gdzie ty siedzisz w studni) on zarabia hajs na eq z bossów.

Przez pierwsze 2-3 miechy było ok, ale teraz jak mam siedzieć w studni farmić ringi (by później znów je spalić), to sorry, ale wole przeznaczyć ten czas na coś innego.

Gdyby gra miałabyć bardziej casualowa jeśli chodzi o enchant biżuterii, to jestem na tak.

//

A co do Deski, to kij mnie, ten no-life interesuje. Według niego, ta gra powinna być tylko dla ludzi którzy spędzają 80h tygodniowo w grze.

Wyleciał z forum bdo, wyleciał z tego forum - przypadek?

http://mmorpg.org.pl/forum/profile/35485-deska/

Deska naczelny farmazon:) w archeage to samo było pograł chwile i quitnoł gadając takie same brednie jak teraz.

Deska na streamie chwalił się 57 lvlem 170 ap duo ogrem itp:) na serwerze:P jordine. W rezultacie miał 53 lvl valkyrie i cały czas siedział na afku , czasem jakąś głupotę na globalu napisał.

Deska lubi atencje a na jordine miał jej mało więc zmienił serwer na alustin a teraz napisał że quituje. Gdzie on widział boty jak na afku uprawiał fishing 24h na dobę...

Z forum go chcieli wywalić dlatego stwierdził że sam odejdzie i napisze że przez złą kondycje gry bla bla bla. "nie pieprzył się z trolami" sam był jednym z nich ciągłe dogadywania innym forumowiczom a jak ktoś mu odpisał to edytował posty

W archeage było to samo zagrał chwile wbił przeciętny gear zmasakrował jakiegoś noba na arenie , zrobił z tego filmik i powiedział że ta gra go nudzi:)

Dużo gram w tą grę i uważam że nie ma nic lepszego na rynku z tego gatunku , klimatem ,system , poziomem trudności i braku p2w.

Czym więcej grasz tym więcej masz.

Więcej topiców na forum dlaczego gra "wstaw tytuł" jest zła ...

najlepsze są opinie " grałem w grę 30 minut i gra jest do d*py" albo " nie gram w tą grę bo są wszędzie haxy" " zabił mnie na pvp na pewno ma haxy report" "gra nastawiona na kasę "

A które gry są teraz robione żeby z niej nie było kasy ?

Ja nie widze w tym nic nowego przeciez deska zaklada fanpage kazdego zhypowanego mmorpg paru miesiacach przestaje grac w ta gre , zeby otworzyc nowy fanpage .

Serio ktoś myślał, że gra nastawiona na grind odniesie większy sukces?

Znaczy się, 800k sprzedanych kopii to niby jest sukces, ale ja to bardziej widzę jako "im więcej ludzi kupi to przez nahajpowanie, tym mocniej to MMO upadnie".

I to nie tak, że ja życzę źle tej grze, ale miał to być next-gen, a dostaliśmy grindownik...

Nawet już pogłosy lecą, że Deska ma bana xD Co do tego, że zakłada fanpage dla kasy, to chyba coś nie pasuje. Bo na jego stronie nie ma żadnych reklam z google a jedynie boki z blackdesertonline. Cóż Deska grał w AA jeszcze, ale tam dobrze pamiętam że ze swoim CP mucił ładnie i tutaj nawet nie ma o czym dyskutować. W BDO, nie miał jakiś wybitnych osiągnięć w grze, jednak wiedzę na temat tytułu miał sporą i na 100% wiele osób dowiedziało się czegoś od niego, gdy ten grał na Korei od CBT.

Serio ktoś myślał, że gra nastawiona na grind odniesie większy sukces?

Znaczy się, 800k sprzedanych kopii to niby jest sukces, ale ja to bardziej widzę jako "im więcej ludzi kupi to przez nahajpowanie, tym mocniej to MMO upadnie".

I to nie tak, że ja życzę źle tej grze, ale miał to być next-gen, a dostaliśmy grindownik...

Mi akurat grind pasuje. Pierwsze moje mmo, to był Flyff - a tam na początku grind był cięższy niż obecnie w bdo. Jednie co, to przydałoby się urozmaicenie... bo taki Flyff później też system dungeonów gdzie dropiły rare itemy, więc można było w pt się gdzieś wybrać... Tutaj jak chcesz bossy, to tylko world bossy ;/

Jeśli chodzi o przyszłość gry, to już o tym było wspominane
http://dulfy.net/2016/04/02/black-desert-new-upcoming-korean-content-schedule/
Moim zdaniem jest na co czekać.

Mi akurat grind pasuje. Pierwsze moje mmo, to był Flyff - a tam na początku grind był cięższy niż obecnie w bdo. Jednie co, to przydałoby się urozmaicenie... bo taki Flyff później też system dungeonów gdzie dropiły rare itemy, więc można było w pt się gdzieś wybrać... Tutaj jak chcesz bossy, to tylko world bossy ;/
Jeśli chodzi o przyszłość gry, to już o tym było wspominanehttp://dulfy.net/2016/04/02/black-desert-new-upcoming-korean-content-schedule/
Moim zdaniem jest na co czekać.

Sam kiedyś grałem we Flyffa i nie jedną nockę zarwałem z kolegami.

Podobnie było z Archlordem.

Ale to było za czasów, gdy miałem 13 lat i miałem tyle czasu.

A teraz raz, że nie mam tyle czasu, by kilka godzin dziennie grindować a dwa, że nie jest to już w żaden sposób dla mnie atrakcyjne.

I takie same nastawienie ma pewnie większość graczy. (Wnioskuję to po tym, że grami typu "grind" przestano się interesować, o czym może świadczyć upadek więlszości grindowników do tej pory)

https://web.facebook.com/blackdesertpol/posts/1750168421920419

Skoro już główny admin polskiego fansite, który bronił bdo z każdej strony oraz był modem na forum głównym, odchodzi z gry z powodu "nieudolności twórców", to chyba coś jest już na rzeczy.

Ja skończyłem przygodę z bdo jak wprowadzili łatkę dla carebearsów, ktoś z was jeszcze gra? Czuje, że F2P jeszcze w tym roku.