Czy warto wrocic do gry?

Witam. Moje pytanie jak w tytule.

Szczegolowo chcialbym wiedziec na jakim kontynecie warto grac, na jakims serverze polacy graja.

Gra ma nacisk na P2W? Czy da rade grac jesli posiada?

Sirothe, kontynent jaki wolisz. I tu i tu sporo Polaków. Warto grać. Co do p2w to powiem tak, zacząłem jakieś 2-3 tygodnie temu. Wydałem tylko na pierwszego patrona. Mam już divine greatsworda i seta celestialowego. Zapraszam na stronę wschodnią do gildii Nowa Husaria. Pomożemy :)

Jak masz pytania to możemy pogadać na spokojnie na tsie czy skype :)

Ja też zacząłem grać 2-3 tyg. temu. Też kupiłem pierwszego Patrona za 30zł a teraz sam zarabiam na kolejne itd. Dla powracających i nowych graczy teraz dostaje się paczki, jakieś skrzynki itd. Z tych skrzynek leci eq Celestialowy, także o to teraz nie ciężko :)

Witam. Moje pytanie jak w tytule.

 

Szczegolowo chcialbym wiedziec na jakim kontynecie warto grac, na jakims serverze polacy graja.

Gra ma nacisk na P2W? Czy da rade grac jesli posiada?

Kumpel na TS z Shantigiona powiedzial, ze obecnie nie ma zadnego sensu. Jezeli juz to poczekac do jesieni, wyjdzie 3.0 - Jest bardzo realna szansa na nowy serwer bez mozliwosci tradowania APEXOW(Rangora, ktora postawili ostatnio rok temu czy cus wlasnie byla nowa - ale z mozliwoscia transferu apexow i zle sie to skonczylo).

Wtedy mozesz zaczac grac, ale pamietaj ze ta gra wymaga czegos wiecej jak casualowania (naklad czasu).

Nie wiem jak jest na Shatigonie, ale na Sirothe warto. Sporo się dzieje :)

Z tych skrzynek leci eq Celestialowy

Celestialowy ekwipunek, ale przypuszczam, że nie jest to obsidian set albo jakiś delphinad etc. więc brałbym to jako tymczasowy eq, tym bardziej, że w nowym patchu wychodzi kolejny tier obsidiana i przypuszczam, że będzie mocno konkurował z aktualnym ayanad setem, który dotychczas był chyba najcięższy do zrobienia i przynosił najlepsze statystyki.

Według mnie warto wrócić do gierki tylko pod warunkiem, że masz bardzo dużo wolnego czasu, bo gra wymaga nieustannego siedzenia w niej i wykorzystywania laboru na różne sposoby. Traderuny statkami, jakieś raidy na bossy, questy gildyjne i nabijanie punktów na pelerynki etc, crafting i jakieś inne features wymaga naprawdę sporo zawzięcia. W każdym razie jak dla mnie ArcheAge ma nadal najlepszy endgame ze wszystkich gierek na rynku. Poza tym po wyjściu BDO boty zniknęły, a przynajmniej tak słyszałem, a po zdobyciu pierwszego patrona zarobienie na kolejnego jest błahostką, przysięgam.

Poza tym niedługo wpada nowy update z nowymi mapami oraz rasami. Nowe tiery setów, czyli kolejne setki godzin, a może nawet tysiące, bo z tego co pamiętam, to ostatni tier obsidian setu jest cholernie ciężki do zrobienia, ja osobiście miałem bodajże 2/3 tier na Heroicu, a taki cały set to zaledwie 3k gearscore.

Z tym ticketem ma się 4,2k Gearscore. Jest to set tymczasowy, ale jest naprawdę dobry.

dziekuje wszystkim serdecznie za wypowiedz i stwierdzam iz wracanie do tej gry nie ma sensu. na poczatku jak tylko wyszla zaczalem grac non stop w miesiac osiagnalem wszystko jak dla mnie ta gra byla przezajebista lecz teraz niestety nie ma co tam szukac. dziekuje temat mozna zamknac.

Słucham? W miesiąc osiągnąłeś wszystko? Rozumiem epic set, epickie bronie, około 6,5k GS (bo to już powoli można nazywać end gamem. Nie wierzę, że w miesiąc wszystko to miałeś. I powiem Ci, że gra się ciągle rozwija. Najważniejszym krokiem było pozbycie się botów. Kontent się powiększa. Ticket jest po to aby dogonić graczy, którzy grają bardzo długi czas. I też nie każde konto taki ticket posiada. Co to jest to 4,2k GS kiedy 3/4 serwa biega już mając minimum 4,5k GS. Jakoś próbować dogonić ich trzeba.

Słucham? W miesiąc osiągnąłeś wszystko? Rozumiem epic set, epickie bronie, około 6,5k GS (bo to już powoli można nazywać end gamem. Nie wierzę, że w miesiąc wszystko to miałeś. I powiem Ci, że gra się ciągle rozwija. Najważniejszym krokiem było pozbycie się botów. Kontent się powiększa. Ticket jest po to aby dogonić graczy, którzy grają bardzo długi czas. I też nie każde konto taki ticket posiada. Co to jest to 4,2k GS kiedy 3/4 serwa biega już mając minimum 4,5k GS. Jakoś próbować dogonić ich trzeba. 

Jedyny sens powrotu do gry mialby, przy 3.0 + nowym serwerze(bez mozliwosci transferowania apexow na ow serwer), preferowalnie z p2p albo z obecnym systemem cash shopu, ktory bylby zmodyfikowany i nie bylby tak opresyjny jak obecny dla ludzi, ktorzy maja tylko patrona.

Oczywiscie, to by wymagalo podjecia ryzyka przez firme, bo taka zmiana w cash shopie musiala by zajsc na wszystkich serwerach.

Musialaby takze zostac uruchomiona kampania reklamowa, bo gra znikla z "pierwszych stron gazet".

Witam. Moje pytanie jak w tytule.

Szczegolowo chcialbym wiedziec na jakim kontynecie warto grac, na jakims serverze polacy graja.

Gra ma nacisk na P2W? Czy da rade grac jesli posiada?