Aion - pytania newbie

1. Gdzie się opłaca kupować GP. Słyszałem że można kupić nawet za 10 złoty, a przez gameforga widzę tylko 60 monet za 20 zloty i 180 monet za 50 zloty, a gp kosztuje 99 monet.

2. Czy osiągne coś grając 4-5h pon-sob + cała niedziele?

3. Zamierzam grać zaklinaczem. Szukałem jakichś poradników co do ekwipunku ale wiekszość jest starych. Trochę się obawiam tego jak wbije 65 lvl i nie bd wiedzial na jaki set pvp i pve zberać

4. Jak rozdawać staystyki ( o ile takie cos jest) jakis build do skilli , stygmy cokolwiek to jest

5. Czytalemjeden temat i wywnioskowalem z niego ze mogę wyexpic postac do 55 na serwerze rookie,na ktorym nikt mnie nie zabije a potem przeniesc sie na polski. Czy to prawda?

1.GP(kod jednorazowy) możesz kupić w np. Saturnie za 10zł

2.jak wbijesz poziom i zrobisz BM'a możesz z legionem latać na insty pvp ja przed 4.9 miałem zarezerwowany czas od 18-23(czasy chyba się zmieniły)

3.Do 29.06 masz event dla początkujących z którego dostajesz eq na PvE. Do PvP zbierasz BM'a potem 2*/rank 1

4.Pod PvP do BM'a wkładasz prastare kamienie MACC(są bardzo tanie w porównaniu do MB) reszta MB STYGMATY 1)Normal http://aion.mouseclic.com/tool/stigma/gFCDMPQ65 2)PvE http://aion.mouseclic.com/tool/stigma/gACDJPQ65 3)PvP typu Kamar/JMR http://aion.mouseclic.com/tool/stigma/gFCDJMP65

5.Chyba tak. Ja jednak wolę grać z dreszczykiem emocji xD

Możesz cały czas przechodzić między main serwerem a rookie (3min cooldownu po przejściu aby móc ponownie przenieść się) do 55 lvl na low lvl mapach (od poety do inggison po stronie ely, i u asmo od pernon do gelkmaros). Na rookie serwerze łatwiej znaleźć pt na instancje, co sie przydaje przy questach ;)

1. Kupujesz wersję pudełkową gry np. właśnie w saturnie, media, albo empiku. W pudełku z płytą masz kod na 30 dniowy Gold Pack.

2. Nic nie osiągniesz poświęcając tyle czasu. Zdecydowanie za mało. Wbicie 2 Star'a to codzienne katowanie Runa, Siege'y, Abbys (ogólnie PvP) i Dredów dzień w dzień przez około 4-5 miesięcy. Tzn. jeżeli chcesz być w top i zostać jakimś 5 gwiazdkowym oficerem (już nie mówiąc o zostaniu Great General czy innym ścierwem xD). To według mnie około półtora roku codziennego grania.

4. Statystyki w tej grze same "rosną" w wakacyjnym patch'u dojdzie możliwość rozdawania Skill Point'ów, ulepszania skill'i itd. Ale nie będę pisał, bo nie wiem dokładnie jak będzie to wyglądało.

5. Tak jak pisali poprzednicy, ale później jest jakoś tak, że jak wbijesz jeden lvl ponad maksymalny ten który obowiązuje na Rookie to już nie możesz wrócić na ten serwer. A End Game'owe Instancje są raczej 55+ z tego co pamiętam. W każdym bądź razie dodam, że w wakacyjnym patch'u ma to się zmienić i Rookie serwer będzie do max lvl'a czyli będzie mógł chodzić na end game'owe insty z ludźmi z innych serwerów. Chyba tak to leciało. Jeżeli coś pomyliłem niech mnie ktoś poprawi.

czesc, ja tez dopiero zaczynam przygode z ta gra i chcial bym Was zapytac o klasy postaci

narazie gram chanterem- troche podleczy rzuci buffy cos tam uderzy, wydaje mi sie ze to mile widziana postac do grania w grupie/legionie wiec dobra na start

zawsze lubilem grac cckami czy w aion tez jest taka klasa?

zaklinacz z tego co czytalem ma jakies feary i zauwazylem tez jak moj chanter czasami wywraca potwory to jakas pasywna umka czy moze kazda klasa tak ma?

na koniec bo w sumie dobrze mi sie gra chanterem... narazie ;D jak on wyglada w pvp? podobno ma najmniejszego dps ale z filmow na yt i listy osob z eventu pvp calkiem niezle moze sobie radzic... no chyba ze to byly doswiadczone osoby trafiajace na takich newbe jak ja ;p

1.Allegro

2.osiągniesz bez problemu

4. Wszystkiego dowiesz się od ludzi w grze lub z forum

5.możesz łatwiej znaleźć tam pt na low lvl insty ale nikt na 65 tam Ci nie pomoże jedynie przez czat

Zapraszamy do forumowego legionu na barusie pp stronie asmo

1) Jesli chodzi o gp to polecam bo sprawdzona osoba 100% pozytywow:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23213396

Jak cos to te gp za 13,99 dzialaja tez na barusie

2) Oczywiscie, gra jest przyjazna dla casuali i grajac nawet kilka godzin pod wieczor mozna dogonic topowych graczy

3) Gra nie jest az tak skomplikowana, wszystkiego dowiesz sie jeszcze przed wbiciem 65, polecam znalezc sobie legion gdzie bedzie troche doswiadczonych graczy w razie czego

4) Nie ma czegos takiego w aionie, jedyne co sie ustawia to stigmy (skille) ktore mozesz w kazej chwili zmienic, sa tez manastony jak ktos wyzej wspomnial ale to sie tyczy juz itemow a nie samej postaci

5) Z rookie na polskiego mozesz sie przenosic w kazdej chwili jezeli masz ponizej 55lv

@Sander

2) Oczywiscie, gra jest przyjazna dla casuali i grajac nawet kilka godzin pod wieczor mozna dogonic topowych graczy

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?

Może nie topowych ale kiedyś spokojnie grałem od 18-22 i załatwiałem wszystkie honorki

@Sander

2) Oczywiscie, gra jest przyjazna dla casuali i grajac nawet kilka godzin pod wieczor mozna dogonic topowych graczy

 

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?

Nie wprowadzam, wystarczy zaliczyc wieczorne siege, jakiegos kamara, jmr czy dreda, w miedzyczasie zrobic pare daily, plus 1-2 insty na ktore ludzie sie zbieraja przewaznie w godzinach wieczornych i to wystarczy. Aion ma sporo contentu ale tak na prawde tylko czesc warto faktycznie robic. 4-5h i cala niedziela to az nadto zeby wszystko ogarnac.

Nie wprowadzam, wystarczy zaliczyc wieczorne siege, jakiegos kamara, jmr czy dreda, w miedzyczasie zrobic pare daily, plus 1-2 insty na ktore ludzie sie zbieraja przewaznie w godzinach wieczornych i to wystarczy. Aion ma sporo contentu ale tak na prawde tylko czesc warto faktycznie robic. 4-5h i cala niedziela to az nadto zeby wszystko ogarnac.

chce zobaczyc jak doganiasz topowego gracza ,z starem 4-5 i wyzej....zeby dogonic takich ludzi musisz poswieci ogrom OGROM czasu....bo zebraknie kilku miliardow na wysocketowanie i upgrade setu + jego zdobycie to napewno nie kwestia 2-3-4 miesiecy :) zeby chodzic na swb kamary i tak dalej musisz dostac sie pierw do jakiejs ekipy bo wiekszosc nie bierze randomow.

Nie wprowadzam, wystarczy zaliczyc wieczorne siege, jakiegos kamara, jmr czy dreda, w miedzyczasie zrobic pare daily, plus 1-2 insty na ktore ludzie sie zbieraja przewaznie w godzinach wieczornych i to wystarczy. Aion ma sporo contentu ale tak na prawde tylko czesc warto faktycznie robic. 4-5h i cala niedziela to az nadto zeby wszystko ogarnac.

Żeby wbić 4 czy 5 star grając tak jak to opisałeś potrzebował byś pół roku jakieś.

Przecież dobrze napisali.. Zbieranie glory w aionie zaczyna się od 18. Kamar 18 we wtorki i czwartki, w weekendy o 17. Potem swb, jmr, inwazje, zaliczenie siege, runatorium, o 23 mastarius co 3 dni i koniec. NArenki można zrobić w niedzielę. A w sobotę siege to pangea, naktórej nie mamy szans, to można jakaś makarnę walnąć. 18-23 =5h. Są jakieś inne możliwości zdobycia honorów? xD Chyba tylko kupowanie ticketów na arenkiA aion naprawde robi się casualowy, bo to jest głupie ile glory points i ceranitow można zdobyć za pve, nie mówiąc o tym, że za przegraną na pvp też się dostaje honorki.

Tak na marginesie to po co komu ranga? Naprawdę nie polecam, oprócz trochę pvp defa wiecej i rozciagałki za generała, to nic nie ma wartego uwagi, a za to leci w ciebie więcej burstu na siege, bo ci żyć nie dadzą xD Star 4 dla biżki styka, a jak ktoś chce mityczny set ap, to można kupić od kogoś.

Nie wiem czemu na barusie panuje takie dziwne przekonanie ze ranga swiadczy o tym ze ktos jest topowym graczem.

Na Barusie łatwo jest rozwalić kogoś wysokiej rangi posiadając tylko set BM

1. Gdzie się opłaca kupować GP. Słyszałem że można kupić nawet za 10 złoty, a przez gameforga widzę tylko 60 monet za 20 zloty i 180 monet za 50 zloty, a gp kosztuje 99 monet.

2. Czy osiągne coś grając 4-5h pon-sob + cała niedziele?

3. Zamierzam grać zaklinaczem. Szukałem jakichś poradników co do ekwipunku ale wiekszość jest starych. Trochę się obawiam tego jak wbije 65 lvl i nie bd wiedzial na jaki set pvp i pve zberać

4. Jak rozdawać staystyki ( o ile takie cos jest) jakis build do skilli , stygmy cokolwiek to jest

5. Czytalemjeden temat i wywnioskowalem z niego ze mogę wyexpic postac do 55 na serwerze rookie,na ktorym nikt mnie nie zabije a potem przeniesc sie na polski. Czy to prawda?