Giveaway

Dobra, a wiec w skrócie. Mam 2 kody z kina do oddania, z dwoma "ale".

1: Kody trafią do osób które poświęcą chwilę na narysowanie w Paintcie jakiejś postaci związanej z Hordą. Zaznaczam że rysunek nie musi być dziełem sztuki, ale niech to też nie będą 4 kreski na krzyż w różnych kolorach.

2: Osoby zrealizują kod jako refer (z linku po podaniu adresu e-mail), dzięki czemu jeśli będą chcieli grać razem ze mną na 90 dni otrzymają EXP boost, a jeśli wykupią abonament na conajmniej 1 miesiąc otrzymam dodatkowy miesiąc grania ;)

Same kody nie są drogie, ale uważam że takie rozwiązanie jest fair :D

narysowac, zrobic Ci rafa + doladowac zebys mial za freeko 1 miesiac + mounta itp .... hehehe

badz co badz napewno ktos sie znajdzie ;))

Wziąłbym udział ale z połamaną ręką to ja najwyżej tyle mogę namalować XD

Bez tytułu.png

Tez wezme udzial bo zawsze chcialem Wowa przetestowac dluzej niz 20lvli :)

Wielu ludzi zachwala, wiec przechwalki nie moga byc klamstwem. Mocno licze na zwyciestwo!

Z referwm nie ma problemu, ty robisz cos dla nas a my dla ciebie :)

O to moje 25 minut pracy w paincie:

amws5v23ebxc.png

e197rmrs0bk4_t.jpg

Koslawo,bo koślawo, ale wlasna praca :)

Kiedy dostane kod :D

wow___war_paint_by_riddle882.jpg

By Maran :D Czekam !

1422415357877.jpg

Marian007 Można zdyskwalifikować. Sprawdź sobie ile tego jest w internetcie. MMoChampion i inne strony poświęcone mmo.

Dowód:

http://mmo-champion.ru/gallery/?page37

PS. Czwarta kolumna Czwarty wiersz

Kris15oi Też oszukał. Oto dowód, ale był cwany, bo to jedyna strona na której to można znaleźć.

http://riddle882.deviantart.com/art/W-o-W-Troll-Shaman-12811572

https://www.google.pl/search?q=art&tbm=isch&tbs=simg:CAQSlwEJzFbL1wxqQqkaiwELEKjU2AQaBAgBCAcMCxCwjKcIGmIKYAgDEijyEKEc7ASLEfUQ8RD2EM0Dvg6DDIY66SOHJOojqyzHLLksgTqDOoU6GjBpVu5g3-AL-1NsWdmlG4RaQYToy7MM-JrMbBhreeQYPsYjgsEx6Wf4Ocz-8LXYBb0gAwwLEI6u_1ggaCgoICAESBBSr5V4M&sa=X&ved=0ahUKEwiHvdKT_sfNAhUhJ5oKHRNDBx8Qwg4IGygA&biw=1280&bih=909#imgrc=zM6h1VGFk1OuzM%3A

DyingLight Nie oszukał, bo nawet nie moge tego znaleźć w Google.

Miłego dnia życzę.

Nie nawiedzę oszustów. To wiąże się z brakiem honoru.

Wiadomka, bo rysunek mam na dysku i wklejony only tutaj :) Kurka moglem podpisac 'by DyingLight' ^^
edit. podmienilem moja prace i dodalem podpis :)

Kiedy dostane kod 

Raczej nie mozliwe jest narysowanie takiego czegos w tak krotkim czasie. Chyba ze uzywa tabletu graficznego. Fakt, faktem praca kogos innego.

Dobra, a wiec w skrócie. Mam 2 kody z kina do oddania, z dwoma "ale".

1: Kody trafią do osób które poświęcą chwilę na narysowanie w Paintcie jakiejś postaci związanej z Hordą. Zaznaczam że rysunek nie musi być dziełem sztuki, ale niech to też nie będą 4 kreski na krzyż w różnych kolorach.

2: Osoby zrealizują kod jako refer (z linku po podaniu adresu e-mail), dzięki czemu jeśli będą chcieli grać razem ze mną na 90 dni otrzymają EXP boost, a jeśli wykupią abonament na conajmniej 1 miesiąc otrzymam dodatkowy miesiąc grania ;)

Same kody nie są drogie, ale uważam że takie rozwiązanie jest fair :D