TESO co z tymi dodatkami Pomożecie?

Witam, myślę nad zakupem Teso na steam za 20 Euro oferują mi Teso Tamriel Edition. Pytanie czy to jest jakis dodatek bede mial dostep do wszystkiego czy bede musiał coś dokupić ?

Jest to zwykła podstawowa wersja gry będziesz bawić się bardzo dobrze miesiącami bo dlc nie jest tutaj wyznacznikiem ,że będziesz lepszy jak w innych grach. Ale osobiście nie polecam ci wersji na steam , zwykła jest dużo tańsza.

Zwykła jest dużo tańsza i mniej laguje!

zwykła wersja ESO kosztuje ~45 zł, czasami nawet schodzi do 30zł, jedyne co na początek polecałbym kupić to pakiet, który odblokowuje wszystkie rasy dla każdej z frakcji. :)

Ten pakiet zazwyczaj jest wliczony w cene samej gry, tylko trzeba przeczytać co sprzedawca oferuje. I tak jak wcześniej Ci radzą, nie kupuj na steam ponieważ dużo przepłacisz.

Kupujesz Explorer Packa za 45zl na g2a. Jest to podstawka z nieograniczonymi rasami. Od Steama trzymaj się z daleka bo potem dlc też stamtąd musisz kupować a to wszystko kosztuje dużo więcej.

Kupujesz Explorer Packa za 45zl na g2a. Jest to podstawka z nieograniczonymi rasami.  Od Steama  trzymaj się z daleka bo potem dlc też stamtąd musisz kupować a to wszystko kosztuje dużo więcej. 

Edit. Kupujesz podstaweke za 40 zł i Explorer's Packa za 5 zł albo podstawke z explorerem za 50 zł

Razem z dodatkiem explorer's pack jest na stronie g2a https://www.g2a.com/r/tani-elder

Witam, myślę nad zakupem Teso na steam za 20 Euro oferują mi Teso Tamriel Edition. Pytanie czy to jest jakis dodatek bede mial dostep do wszystkiego czy bede musiał coś dokupić ?