Paragon

Witam, ktoś z Was gral moze w Paragon ? zastanawiam sie nad kupnem i chcem wiedziec czy warto kupic

@push

Podobno rozgrywka jest strasznie powolna i strasznie się wlecze, więc na twoim miejscu bym się poważnie zastanowił i tak btw. odświeżać można co 48 h :P

Gra stara się wyglądać realistycznie, najwidoczniej dla większości to plus lecz mnie to nie rusza ani trochę. Każdą postacią steruje się jak czołgiem, nie ma żadnego ciekawego herosa którego mechanika wychodzi poza te ze znanych już gier moba. Dopóki nie uzbierasz wszystkich itemów, masz tak zwany "farming simulator" i emocje jak na grzybobraniu. Nie wiem jak to opisać ale w tej grze "nie czuć" obrażeń. Jeśli lubisz gry moba i z tego powodu chcesz sprawdzić ten tytuł, to naprawdę nie warto.
Podchodziłem do tej gry pare razy, żeby zrozumieć na co ten hype i przykro mi stwierdzić, że ludzie ciągle patrzą tylko i wyłącznie na grafikę. Pooglądaj jeden typowy 50 minutowy mecz od początku do końca z perspektywy jakiegoś gracza i powinno Ci przejść to podniecenie.

zastanawiam sie nad kupnem i chcem wiedziec czy warto kupic

Po pierwsze, w wyrazie "chcę" nie ma literki "m". Po drugie, ten cały Paragon, to nic innego jaki Smite z ładniejszą grafiką. Osobiście nie rozumiem czym się ludzie tak podniecają. To przecież zwykły klon SMITE'a jest - w dodatku znacznie gorszy jakościowo.

Zagraj w SMITE'a - jest za darmo.

kupiłem paragon, nie zaluje, gralem w smite srednio wyszlo, smite polecam liczy sie w tej grze team play i to jak zagrasz na starcie, jest balans jakiego nie widzialem w zadnej mobie, polecam gorąco

Witam, ktoś z Was gral moze w Paragon ? zastanawiam sie nad kupnem i chcem wiedziec czy warto kupic