Poszukuję graczy do wspólnej gry oraz stworzenia fajnej społeczności

Witam, zapraszam do dołączenia do naszej społeczności, która ma na celu stworzenie przyjemnego miejsca, gdzie każdy z Was po pracy czy szkole może wejść na Teamspeak i odpocząć, spędzić czas z kolegami, dobrze bawić się grając w gry.

Temat ten na początku dotyczył wyłącznie jednego tytułu. Nadal tak jest, będzie to tytuł na tę chwilę główny, podstawowy. Jednak zgromadziło się Was tutaj tyle osób, a każde ma własne propozycje, dlatego nie chciałbym, aby ktoś nie czuł się dobrze w naszej społeczności. Wybierzemy wspólnie jedno MMORPG, które będzie na tę chwilę naszym priorytetem w zapraszaniu graczy. Nie mniej jednak, chciałbym, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie chcę, by zamykać się na jeden tytuł. Dlatego nie widzę problemu, by również wspólnie bawić się w coś innego, jakąś mobę czy shootera czy też inne MMORPG. Nie chcę tworzyć gamingu, a społeczność, gdzie można przyjść i grać z nami w to, na co ma się ochotę, a nie w to, co się deklarowało. Jeżeli masz kolegów lub chęci zaproszenia do nas więcej osób grających w Twój ulubiony tytuł, nie widzę problemu.

Prosiłbym o wypowiedzi w tym temacie tylko osób, które są zainteresowane wspólną grą z nami. Wszystkich chętnych zapraszam do opisywania swoich typów gier oraz opisu, czemu akurat ta Wam się spodobała.

O namiary na Teamspeak proszę kontaktować się do mnie lub do @Haxioor, gdyż siedzimy aktualnie na jego serwerze.

Yo

Ja bym chętnie w coś pograł, aczkolwiek żaden z obecnych tytułów mnie nie wciągnął na dłużej, jestem natomiast otwarty na propozycje ;)

Aktualnie gram tylko w CS'a.

Chciałem w RUST'a ciupać ale samemu to nudno więc nawet nie włączałem :D

Jeśli chodzi o komunikacje, to zdecydowanie jestem za TS-3.

Również jestem zainteresowany, na oku nic nie mam ale wszystko można przedyskutować.

Pozdrawiam

hej, a co powiecie na riders of icarus ? wraz z bratem przysiądziemy do tego tytułu, graliśmy na cbt, muszę przyznać ,ze długo się nie mogłem odnaleźć w mmo od czasów l2, aż w końcu urzekł mnie owy tytuł.

Na Riders of Icarus sam bym się też pisał, dobry tytuł :)

Dziękuję za takie spore zainteresowane tym tematem. Riders of Icarus jeszcze nie wystartowało jak rozumiem? Możecie coś w skrócie o tej grze powiedzieć? Jak wymagania komputera jak i czy darmowa itp

Chętnie dołączę do społeczności wraz ze swoim serwerem TS3 :). Z serwera praktycznie nikt nie korzysta więc można zrobić kilka kanałów na potrzeby społeczności. Więcej informacji na priv :)

MOże shaiya panowie? Jakiś privek ?

Riders of Icarus będzie nowym tytułem u nas, więc można spróbować. Podczas CBT miałem okazję pograć chwilę i przynajmniej na samym początku gra mnie niczym nie zaskoczyła, może poza tym, że postać maga była taka jak być powinna - robi duży dmg ale jest naprawdę papierowy :) Do tego łapanie wszelakiego typu zwierzaków...jako że lubię Pokemony...to mam ochotę złapać je wszystkie! :>

Shayia? Grałem w to parę lat temu, na globalnym serwerze bym obecnie nogi nie postawił a już tym bardziej na privie. Jedyne privy jakie toleruje to Metin :D

Jak coś to piszcie na priv podam TS'a i wtedy ogarniemy w jaką giere pykamy czy coś.

Dołączam do ekipy o ile można panowie :)

Chętnie dołączę :D

Zachęcam do gry w GW2 , naprawdę gra przednia , oferuje długie godziny zabawy. Nie proponuje jej na stałe, ale można pograć i się zżyć. Ludzie z tego forum strasznie szybko z niej uciekają, więc zachęcam do nie robienia tego i dania szansy! :D

Wszystkich chętnych zaraszam na tymczasowy ts3. Powysyłam na priv

dodajcie mnie do TS'a, jak coś znajdziecie to chętnie się przyłączę :)

Temat nadal aktualny, chętni niech kontaktują się z @Haxioor lub piszą do mnie, podamy Wam namiary na Teamspeak. Razem wybierzemy grę. Aktualnie testuję Echo of Soul.

@Majkelo92 a co powiesz na Hotsa?

@Sigmar W Hotsa grałem w becie trochę. Nie powiem gierka przyjemna. Jednak głównym kierunkiem tutaj chcę aby było MMORPG. Lecz jak wspomniałem w pierwszym temacie, poszukuję osób do stworzenia społeczności graczy, dlatego nie widzę przeszkód, żeby też w międzyczasie pogrywać w inne tytuły jak np. Hots, lub zebrać osobno ekipę do tej gry. Nie chcę, by to wyglądało jak Gaming, ponieważ co do tych w naszym kraju nie mam dobrego zdania. Ja chciałbym aby po szkole/pracy/zajęciach jakiś swoich, każdy mógł wejść do nas na ts, spotkać się z kolegami i wspólnie pograć, niezależnie czy preferuje League of Legends czy World of Warcraft. Nie trzeba bawić się w jeden tytuł.

Jeśli byliby chętni do gry w hotsa, to można zrobić jakąś oddzielną 'dywizje', jeśli Ci to pasuje:).

@Sigmar jasne czemu nie :). O to chodzi żeby zrobić jakąś fajną społeczność :).

Witam, zapraszam do dołączenia do naszej społeczności, która ma na celu stworzenie przyjemnego miejsca, gdzie każdy z Was po pracy czy szkole może wejść na Teamspeak i odpocząć, spędzić czas z kolegami, dobrze bawić się grając w gry.

Temat ten na początku dotyczył wyłącznie jednego tytułu. Nadal tak jest, będzie to tytuł na tę chwilę główny, podstawowy. Jednak zgromadziło się Was tutaj tyle osób, a każde ma własne propozycje, dlatego nie chciałbym, aby ktoś nie czuł się dobrze w naszej społeczności. Wybierzemy wspólnie jedno MMORPG, które będzie na tę chwilę naszym priorytetem w zapraszaniu graczy. Nie mniej jednak, chciałbym, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie chcę, by zamykać się na jeden tytuł. Dlatego nie widzę problemu, by również wspólnie bawić się w coś innego, jakąś mobę czy shootera czy też inne MMORPG. Nie chcę tworzyć gamingu, a społeczność, gdzie można przyjść i grać z nami w to, na co ma się ochotę, a nie w to, co się deklarowało. Jeżeli masz kolegów lub chęci zaproszenia do nas więcej osób grających w Twój ulubiony tytuł, nie widzę problemu.

Prosiłbym o wypowiedzi w tym temacie tylko osób, które są zainteresowane wspólną grą z nami. Wszystkich chętnych zapraszam do opisywania swoich typów gier oraz opisu, czemu akurat ta Wam się spodobała.

O namiary na Teamspeak proszę kontaktować się do mnie lub do @Haxioor, gdyż siedzimy aktualnie na jego serwerze.