Topowa gierka

Cześć,

Jakie strzelanki f2p są obecnie na topie? Jaką grę możecie polecić?
Pozdrawiam

Strzelanki f2p są przeważnie P2W :F (bron na określony czas itp,) polecił bym ci kupić overwatcha bo to obecnie TOP FPS.

A jak wygląda sytuacja w BF3? Mam go jeszcze z czasów kiedy rozdawali za darmo. Bez dodatków.

Z populacją nieźle, ale to nie to samo co BF 4.

ale to nie to samo co BF 4.

Owszem, bo BF4 to jeszcze większe gówno niż trójka.

Z populacją jest dobrze, chyba, że grasz późnymi wieczorami/nocą, to będziesz miał ze dwa serwery do wyboru, z czego często obydwa będą na najgłupszej mapie w historii FPSów, czyli Metro (tylko piechota, więc jeśli lubisz samochody, to ciężko będzie). Ale w dzień, czy pod wieczór jest spory wybór serwerów.

Mówię o wersji bez dodatków, bo taką też posiadam. Z dodatkami pewno będzie troszkę więcej serwerów do wyboru.

PlanetSide 2 jest całkiem spoko. Przetestuj jeśli nie grałeś i jeśli masz mocnego kompa.

Zaloguj na battleloga i po prostu popatrz po serverach. Metro jest spoko, przy 48-64 robi się dobry młyn i idzie konkretnie sobie postrzelać bo czasami mnie już męczy spi***alanie przed czołgami i innym ciężko zbrojnym gównem.

Jeśli chodzi o strzelanki f2p, to zrezygnowałem z tego już bardzo dawno, odkąd aeria zniszczyła AvA, która jeszcze w 2011 wymiatała. Jestem zdania, że lepiej zapłacić za grę te 40 złoty i grać bez item shopu wiecznie wołającego o hajs, bez kolorowych, oczojebnych broni które są total op i bez cziterów.

chyba, że grasz późnymi wieczorami/nocą, to będziesz miał ze dwa serwery do wyboru, z czego często obydwa będą na najgłupszej mapie w historii FPSów

Ale Ty głupoty pier**lisz.

https://www.gametracker.com/search/bf3/?sort=3&order=DESC

Pozrawiam

Ale Ty głupoty pier**lisz.

Wakacje są, to i serwerów więcej się zrobiło.

Mówiłem z własnego doświadczenia, bo kilka miechów temu grałem, więc wiem ile było serwerów nocami - dwa.

Wakacje są, to i serwerów więcej się zrobiło.

 

Mówiłem z własnego doświadczenia, bo kilka miechów temu grałem, więc wiem ile było serwerów nocami - dwa.

Ale jeśli chodzi o battlelog, to tak teraz popatrzyłem, że faktycznie nie ma tam w czym wybierać. kilka serverów na krzyż gdzie w porównaniu do gametrackera, jest kilka stron. Także zwracam honor. Ten BL też genialnie funkcjonuje. <_<

polecam planetside 2. bardzo fajna strzelanka ale wymaga trochę innego podejścia od Bf'a czy CS:go czy innych strzelanek. Why???? bo jest so Si-Fi. każda klasa ma specjalne umiejętności. (klasy możesz zmieniac w terminalach / przy każdym spawnie)

klasy to:

lekka piechota - szybka piechota szturmowa wyposażona w jetpack który ma dwa tryby (zależnie co wyposażymy) latanie oraz dopalacz do szybszego biegu. wyposażenie w strzelby albo lekkie karabinki.

ciężka piechota. - piechota z bronią ciężką, wyrzutnią rakiet oraz mocnymi tarczami nanitowymi które mogą sporo wytrzymać.

medyk - medyk jak medyk.

inżynier - chodzący zbiornik z ammo , może rozstawić ręczną wieżyczkę (zależnie jaką mamy wyposażoną to karabin albo granatnik)

infiltrator - snajper , infiltrator , ninja.... niewidzialność nie jest całkowita. podczas ukrycia nie może strzelać dopiero po wyłączeniu i odczekaniu (albo 0,5 sec albo 1 sec) może strzelać.

MAX - jak sama nazwa wskazuje jest to MAXYMALNA SIŁA RAŻENIA. a dokładniej chodzi o ciężki skafander bojowy który może być wyposażony jako przeciw piechota , przeciw pojazdowa albo przeciw lotnicza maszyna do zabijania. (możliwe hybrydy ale jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ;) ) twadry ,mocny i zabójczy ale i powolny.

gra się odbywa na różnych ogromnych mapach na których może być nawet kilka tyś graczy. choć tak ogromne bitwy są rzadko. i raczej jest co rozłożone na cały świat... ale takie bitwy są i nazywamy je wielkimi wojnami , świętymi wojnami , rzeźnią niewiniątek albo wojną światową ;)

pojazdów w tej grze jest masa: od szybkich myśliwców i wielkich latających cegieł po szybkie quady , czołgi oraz mobilne centrum dowodzenia.

po więcej informacji zapraszam na Google ;)

Może nie jest to MMOFPS ale polecam Team Fortress 2, jeżeli masz paru znajomych to zabawa przednia :P/.

Overwatch najlepszy FPS XDDD Beka

Polecam Planetside bardzo rozbudowany i dobry fps

Cześć,

Jakie strzelanki f2p są obecnie na topie? Jaką grę możecie polecić?
Pozdrawiam