Komputer za 2000?

Cześć, tak jak w temacie - czy dałoby się złożyć jakiś porządny komputer, który starczyłby na ok. 3 lata za 2k? W 90% używałabym go do mmorpgów, głównie FFXIV, TESO i Aion. Jestem w stanie sporo dołożyć, jednakże chciałabym jeszcze sprawić sobie nowy telefon, więc im taniej, tym lepiej.

Jakbyście mogli przesłać propozycje takich zestawów, to byłabym wdzięczna.

na 3 lata??? za 2k???? no nie wiem.... za 2k kupisz tylko starsze generacje które już ledwo dają radę na znośnych ustawieniach.

2k nie jest limitem, który mnie trzyma, po prostu nie chciałabym, żeby ktoś walnął zestaw za 5k. Oczywiście, w ciągu tych 3 lat mogę parę rzeczy wymienić, ale nie chce za pół roku składać nowy sprzęt.

2k nie jest limitem, który mnie trzyma, po prostu nie chciałabym, żeby ktoś walnął zestaw za 5k. Oczywiście, w ciągu tych 3 lat mogę parę rzeczy wymienić, ale nie chce za pół roku składać nowy sprzęt. 

dajmy 2,5 tak koło by była niezła grafa i procek też nie zgorszy.

napewno i5-6XXX

i RX 480. (według nielegalnych przecieków testowych RX 480 jest w okolicach Referenta GTX 980 ) a kosztuje (dla ciebie oczywiście wersja 8GB skoro ma być na długo) koło 1250-1400zł jak fart dopisze.

Ja osobiście polecę Ci sprzęt za 3k, który sam posiadam i bardzo chwalę! Nie ma sensu kupować tańszych, gdyż warto mieć chociaż odrobinę "dobry" pecet, gdyż skok jakości pomiędzy cenami 2k, a 3k jest diametralny.

Ogółem zestawy komputerowe od PurePC są moim zdaniem najlepsze: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_czerwiec_2016?page=0,13 (ogółem polecam się wstrzymać z kupnem do początku lipca, gdyż co miesiąc aktualizowane są te zestawy)

Nie no co kolejny post to czytam i ten RX staje się coraz wydajniejszy najpierw był porównywalny do GTX 970 a teraz patrzę już osiąga wyniki 980 XD

Cześć, tak jak w temacie - czy dałoby się złożyć jakiś porządny komputer, który starczyłby na ok. 3 lata za 2k? W 90% używałabym go do mmorpgów, głównie FFXIV, TESO i Aion. Jestem w stanie sporo dołożyć, jednakże chciałabym jeszcze sprawić sobie nowy telefon, więc im taniej, tym lepiej.

Jakbyście mogli przesłać propozycje takich zestawów, to byłabym wdzięczna.