Moderatorzy prywatnie

Popadłem w niełaskę całego portalu nie forum, forum chyba jeszcze nie ponieważ pomyliłem news góru z newsem nie jakiego ducha chyba cóż zdarza się ale nie o tym, w związku z tym wdałem się w dyskusje z owym duchem który to raz pisze żeby nie obrażać innych a z drugiej strony jedzie po mnie jak po burej suce także zobaczmy co o tym myślą użytkownicy forum

wiadomość 1:

Duch
Bzdury
28-06-2016 10:05

Bzdury waść piszesz o Jihadzie. To znaczenia, które opisałeś to są znaczenia przypisane przez Ciebie. Zajrzyj do słownika, a jeszcze lepiej do Koranu. Jak można walczyć z wrogiem, którego się nie zna? Sam jestem katolikiem, ale Koran przejrzałem, nawet kilka razy i przeczytałem tam nawet o dwóch rodzajach Jihadu, z których obydwa dotyczą "wojny wewnętrznej", czyli walki człowieka z samym sobą. Idąc Twoim trybem rozumowania należałoby zakazać słów "krucjata" i "inkwizycja", ponieważ mimo, iż nie występują w biblii są równoznaczne z morderstwami dokonanymi na milionach, w większości niewinnych ludzi, a według ówczesnego kleru był to świetny sposób na zbawienie i toczenie wojen w imię Boga. 
Jeżeli nie wiesz kim był Hitler i Stalin i ile ludzi wymordowali (a kilkudziesięciokrotnie więcej niż Islamiści) to gratuluję wiedzy. 
I kto tu jest osłem ... buahahaha.... 
Pozdrówka :)

odpowiedz

osioł
okos9028-06-2016 17:34
ty sie nacpałeś czegos? jak można porównywać imie józef albo adolf do czegoś co otwarcie nawołuje do mordowania ludzi innej wiary... to że jakiś dwóch despotów nosiło te imie nieznaczy że inni są tracy sami, a twoje buhaha jest epickie ito pozdro ...

wiadomość 2:

Duch
PS
28-06-2016 10:14
Chyba nie doczytałeś/nie zrozumiałeś ale Jihad to też imię...

odpowiedz:

osioł
okos9028-06-2016 17:35
imie którego znaczenie jawnie nawołuje do przemocy niewiem jakie znaczenie ma adolf czy józef ale na pewno nie takie jak święta wojna która nawołuje do zabijania innowierców ....

wiadomość 3:

Jihad
Duch28-06-2016 18:19
Słowo Jihad nie ma nawet związku ze słowem wojna. Wojna to po arabsku "qital". Czego się naćpałeś gościu? ...Buahahaha... 
Pozdrówka :D

tu słowo komentarza po tym poście postanowiłem to upublicznić bo kolejny jest ciekawy

odpowiedzi brak

wiadomość 4:

Krzysztof
Duch28-06-2016 18:26
Powinni tez zablokować imię Krzysztof, bo Christos Phero to znaczy tyle co "nieść Chrystusa", a jak wiemy "nosili Chrystusa" mieczem i gwałtem od początku chrześcijaństwa. Miliony ofiar. W imię wiary. Swięta wojna. Taka sama interpretacja jak interpretacja słowa Jihad. 
Ps. PRzestań ubliżać rozmówcy to może konwersacja będzie sympatyczniejsza. Póki co choćbyś pisał 100% prawdy to wyzywając drugiego od osłów i narkomanów prowokujesz nieprzemożoną chęć dania Ci w mordę i nic poza tym, ale wiesz że jest to niewykonalne przez internet więc sobie pozwalasz. Podejrzewam że w prawdziwym życiu jestes bardzo cichą i spokojną osobą. Tak to zazwyczaj działa, więc pewnie i w tym wypadku jest podobnie. Chłopie nawet jeżeli piszesz anonimowo to piszesz to TY dając świadectwo sam o sobie przed swoim Bogiem, jeżeli w jakiegoś wierzysz. Co w tym dobrego?

odpowiedz 3

...
okos9028-06-2016 20:32
aż chyba upublicznię to na jakiś demotywatorach żale sfrustrowanego nastolatka któremu zawalił się światopogląd i dorabia sobie teraz ideologie ...

tu też należny się słowo komentarza nie napisałem do "ducha" że jest narkomanem pomijając tę wątpliwą drogę dedukcji w ostatnim poście po redaktorze nawet portalu można było by się spodziewać czegoś więcej taka jest moja opinia a wy co o tym sądzicie, p.s nie mogę niestety dodać moich odpowiedzi bo ich tam chyba nie ma ;/

tu coś dla zainteresowanych o co chodzi w tej rozmowie 1

Temat leci do zakładek i czekam :D
popcorn-blank.gif

ale o co w ogóle chodzi tak oryginalnie? Co doprowadziło do dyskusji na temat tego słowa?

Hmmmmm czekamy na wyjaśnienia !!!!!!!

interesting.gif

no_fucks_given.jpg

Dyskusja debilna, bez motywu/początku/sensu. Coś ala na Facebookowych profilach prawicowych - gówno leci w obie strony lecz nikt nie wie dlaczego.

64569-cool-story-bro.gif

O tuż preludium jak już wspomniałem wcześniej był post na portalu >>> preludium w którym to pomyliłem ducha z guru ^^

Em... A może tak zamiast walczyć w internetach, przy okazji całkowicie przypadkowo szukając aplauzu publiczności wymienicie się adresami i załatwicie sprawę po męsku żądając satysfakcji (pistolet/szpada/wyrzutnia rakiet), a filmik z tego zdarzenia opublikujecie tutaj? Bo takie przepychanki, dramy itd. robią się już nudne. Trzeba czegoś bardziej oryginalnego. Ogólnie zachęcam, guru będzie zbierał zakłady. Stawiam 5 zł i kluczyk do CS:GO na MrocznegoTomasza bo jest taki mroczny i w ogóle.

d714ca46b5ce.gif

Do bojuuuu TOMASZZZZZ.... coś tam, coś tam... łooo oooo....

Em... A może tak zamiast walczyć w internetach, przy okazji całkowicie przypadkowo szukając aplauzu publiczności wymienicie się adresami i załatwicie sprawę po męsku żądając satysfakcji (pistolet/szpada/wyrzutnia rakiet), a filmik z tego zdarzenia opublikujecie tutaj? Bo takie przepychanki, dramy itd. robią się już nudne. Trzeba czegoś bardziej oryginalnego. Ogólnie zachęcam, guru będzie zbierał zakłady. Stawiam 5 zł i kluczyk do CS:GO na MrocznegoTomasza bo jest taki mroczny i w ogóle.   
Do bojuuuu TOMASZZZZZ.... coś tam, coś tam... łooo oooo....

Jestem jak najbardziej za tym pomysłem, a walka powinna odbyć się na maczety/miecze/katany by było widowisko i krew oraz dodatkowo filmik możemy wstawić na sadistic.pl w dziale hard, dzięki czemu dostaniemy trochę piw na naszym wspólnym koncie :mikolaj:

Co do waszej świętej to mogę stwierdzić, że jest bez sensu

internet-reality.gif

PS. Obstawiam na Ducha naklejkę do cs:go o wartości 0.30ojro

no ale co jest tu niezrozumiałe? Do imienia w pewnych określonych warunkach przypisuje się znaczenie, które w tym przypadku go nie ma, bo jest... imieniem. Nie wchodząc za specjalnie w szczegóły, Jihad nie oznacza świętej wojny, jeżeli do tego nawiązujesz, chociaż przyjęło się tak sądzić. Słowo to ma oczywiście wydźwięk i znaczenie ściśle związane z religią i tak, islamem, ale tak poza tym to w żaden sposób "nie nawołuje jawnie do przemocy" jak to ująłeś w wypowiedzi. Nawet gdyby zakładać, że od nowości Jihad miałby oznaczać świętą wojnę, to w jakim świecie określenie wojna do niej nawołuje? Jak opisać agresję nie używając zwrotów, które ją definiują? Samo słowo "wojna" też powinno być zakazane? Idąc dalej tym tropem - czy słowo holocaust nawołuje do przemocy wobec Żydów, a jeżeli tak do jak to wyjaśnisz?

To znaczy to nie jest tak, że nie rozumiem skąd się bierze cała ta dyskusja, bo mamy tu do czynienia z przykładnym obywatelem Europy i świata, przeciwnika islamu i obrońcy narodu polskiego, a przynajmniej tak wynika z wypowiedzi. Wybacz jeżeli się mylę. Sęk w tym, że argumentacja jest absurdalna i błędna, więc pan redaktor ma w tym wypadku rację. Swoją drogą ciekawe, że mamy na portalu redaktorów w liczbie mnogiej :v

Ten duch jest z forum w ogóle? Widziałem jego newsy kilka razy na portalu, ale człowiek jest jak duch.

Pokaż na co cię stać , Tomasz. Wyjaśnij sitwie , że Jihad, to jihad, a jihad to Jihad i basta. Przecież każdy to wie, że jak ktoś ma na imię Jihad, to znaczy , że chce robić jihad . Ale, jak ktoś ma na imię Adolf i morduje żydów, to spoko bo czasem się tak zdarzy iż jakiemuś Adolfowi ideologia wyśni się , taki wyjątek od reguły, jednakże jihad to Jihad.

Być może warto by było zaprosić samego zainteresowanego do tematu, a nie obgadywać go za plecami. @Duchmmo

Szukam sensu tego tematu i nie widzę. Kogo interesują jakieś prywatne przepychanki? Oboje możecie mieć inne zdanie i fajnie, ale jakie ma kurna to znaczenie dla portalu/forum. Jakoś umniejsza to roli redaktora, czy obnaża jego prawdziwe oblicze?

Bynajmniej nie widzę sensu dalszego trzymania tego tematu! Do kosza z nim

Noo pierwsze żale na Ducha. Widzę świetlaną przyszłość i sukcesy. Oby tak dalej. Duszek, trzymam kciuki!

4009551-5738752454-let-t.jpg

Xao za to pewnie się cieszy, bo chyba miał bana i już nie ma, t nasza czarna owca xD

Ja nie chcę nic mówić, ale co Ty próbujesz tym udowodnić? Oczernić DUCHa?

"guru = brak mózgu ban józef bo stalin wrf? ban adolf bo hitler wtf? to są imiona ośle a jihad[...]"

Bezpodstawne obrażanie typowego dziecka, które chce zabłysnąć, DUCH i tak w tym przypadku odpowiedział Ci z klasą, a nie powinien. W tym przypadku nawet Cię nie obraził, tylko zapytał kto teraz wychodzi na osła, a czytając Twój komentarz i Twoje odpowiedzi do niego, ja również śmiem stwierdzić, że jednak Ty. Czytając ten komentarz pod news'em, w którym obrażasz guru dodam nawet, że albo nie przeczytałeś news'a w całości, tylko urywkami, albo czytanie ze zrozumieniem leży u Ciebie i płacze. Tyle ode mnie, polecałbym skończyć głupi temat i się nie kompromitować, bo w 99% przypadków to właśnie robią ludzie, którzy chcą zniesławić moderatorów, redaktorów, administratorów, itp. Oni z reguły nie robią niczego bezpodstawnie. Tyle ode mnie.

to tylko zaśmiecanie forum zbędnymi tematami... tak jakby dać tych innych z głównej strony (brucelee,ce1ebrytka) tamci też wyzywają.

explosion nothing to see here reaction government doomsdays

Dlatego wlasnie nigdy nie wdaje sie w dyskusje z uzytkownikami. A na takie PW po prostu nie odpowiadam:)