NA czy EU? jaki serwer?

Jak w temacie :) i czy używając kodu na EU, mogę zmienić na NA mając te same konto?

Nie mogę nie zapytać...


Po kiego diabła chcesz iść na NA?

Jak w temacie  i czy używając kodu na EU, mogę zmienić na NA mając te same konto?

Nie


EU to EU+Rosja

NA to NA

NA = 150 ping

Po co się tam pchać? Chcesz ginąć od skilli, których jeszcze na swoim ekranie nie widzisz? :D

pewnie dlatego chce iść tam bo token jest tani

a tak na serio na NA nie znajdziesz prawie w ogóle polaków...a jak chcesz iść na serwer inny niż BL(bo np dużo polaczków robaczków tam jest) to poszukaj sobie taki odpowiedni na EU bo jednak lepszy ping na EU jest

Jak chcesz na NA to musisz kupić sobie Battlechesta na amerykę, woda no i potem legion. Jeszcze do tego pre paid będzie dochodził.

Nie bo jest tani, tylko słyszałem że ktoś z moich znajomych tam poszedł i że niby fajne, dużo ludzi itp.

Jednak EU wybrałem bo głupio mi się po 2 latach przerwy skojarzyło że burning legion jest na NA mimo że jest na EU - mój błąd.

Anyway, dziękuje za pomoc :)

osobiście gram na EU Silvermoon i jest super ludu od groma. NA gra mój znajomy i będzie się przenosił bo ma duże pingi ok 120-180 i ciężko mu się gra na raidach z takim problemem.

Jak w temacie :) i czy używając kodu na EU, mogę zmienić na NA mając te same konto?