Akame ga kill

Witam

akame ga kill było moge zajefajnym anime, dlatego chciałbym zapytać czy jest może 2gi sezon, albo przynajmniej czy jest w planach ? Są może jakieś informacje ?

Z tego co mi wiadomo to nie.

Drugi sezon? Niby z jakimi postaciami? XD

Raczej nie będzie, nie widziałem przynajmniej żadnej zapowiedzi czy coś w tym stylu. (a szkoda)

2 sezonu nie będzie na 100%, bynajmniej remake jest juz możliwy manga za 2-3 miechy sie skończy swoją drogą manga dużo lepsza :P na Wanted team po polsku znajdziesz niecałą ale i tak dużo ewentualnie reszte po angielsku.

W mandze wydarzenia się potoczyły inaczej i myślę, że warto by było ją przeczytać , drugiego sezonu anime nie będzie raczej.

Na bank 2 sezonu nie będzie. MAKSYMALNIE spodziewał bym się jakiegoś dodatkowego OVA z udziałem Akame, która jak wiemy w Anime przeżyła.

thx za odpowiedzi

szkoda że nie ma 2giego sezonu bo obecnie nie ma co oglądać

Również jak się dowiedziałem to było mi smutno bo anime bardzo fajne i łączące gatunki które bardzo lubię w animu czyli trochę ecchi, harem, brutalność no i fantasy ;)

Ja wyjadaczem anime nie jestem co prawda, ale na sezon 2 nie ma co liczyć, bo Akame ga Kill było co najwyżej średnie. Umierający bohaterowie - super. Dający się lubić antagoniści - fajnie. Ale zero jakiejkolwiek progresji postaci, ci są po tej stronie, ci są po tej, nic ich właściwie nie różni i nikt się nawet nie zastanowi nad tym, że druga strona może mieć trochę racji. Wszystkie postaci są płytkie, mają jedną główną cechę i nic się nie dzieje w ich główkach. Do tego zaraz po tym, jak ktoś umarł, to od razu w kolejnej scenie jest żarcik i rozluźnienie atmosfery, jakby twórcy bali się, że za straszno.

Dla mnie rozczarowanie. Ostatnio po długich latach rewatchowałem Code Geass i jeśli nie oglądałeś, to stanowczo polecam, tam zobaczysz jak powinien wyglądać rozwój postaci i akcji. Ja oglądałem z zapartym tchem, a nawet nie lubię mechów ani tamtej kreski.

Jak nie ma co Berserk 2016 fajnie się zapowiada wczoraj chyba 1 odcinek wyszedł

Wtrące tylko, że anime Akame ga kill wychodziło szybciej niż manga, i po kilku odcinkach nie było już w jakimś stopniu odwzorowane na mandze i zupełnie inaczej się potoczyły losy bohaterów. Chociażby niektóre śmierci, których niekoniecznie uświadczylibyście w anime. Anime to średniak, manga o wiele lepsza

Witam

akame ga kill było moge zajefajnym anime, dlatego chciałbym zapytać czy jest może 2gi sezon, albo przynajmniej czy jest w planach ? Są może jakieś informacje ?