ArcheAge 3.0

Więc pomyślałem, że warto by było porozmawiać o najnowszym patchu. Dzisiaj na YT ArcheAge (KR) pojawiło się sporo nowych filmików... moja reakcja: HYPE HYPE HYPE.... Nowy world boss jest niesamowity, klasa krasnoludów dochodzi do Nuia a tych ''byczków'' do Haranya. Jest też nowy kreator postaci, w dodatku nowe rasy mają o wiele lepszą costumiazcje z tego co widziałem.

Nowe skille:

Nowy world boss w 15 Sec, walczymy na skrzydłach(!?):

Kreacja postaci:

Jeśli chcecie sobie jeszcze coś obejrzeć to proszę tutaj: https://www.youtube.com/user/archeage/videos

Mam wrażenie, że w tym patchu znów potężny będzie primeval

Możliwe ale moc "dual credit cardu" będzie potężniejsza xD

Możliwe ale moc "dual credit cardu" będzie potężniejsza xD

no na pewno dla tych z dwoma lewymi rękoma i brakiem wyobraźni, co to sobie w grze na APEX-a nie potrafią zarobić :)

Apex to koci puch. Mam na myśli inne rzeczy w shopie.

Galem w AA od początku naszej wersji więc nie musisz mi wmawiać, że gra nie jest p2w ;d Nie wspominając już o bugach które były wykorzystywane w grze i support nic z tym nie zrobił a gracze w kilka dni potrafili dorobić tyle co przeciętny kowalski w pol roku xD

Oczywiście uważam AA za najlepszą grę w jaką przyszlo mi grac.

Jeśli postawią nowy serwer tak jak przy ostatnim dużym dodatku, to wrócę.

Ja jestem casual carebearem i mnie odrzuciły przymusowe wojny w high-lvl strefach. Nadal tak chyba jest, co nie?

Nie mam dużo czasu i jak wchodzę do gry to chcę wybrać, czy questuje, craftuje, czy grinduję exp. A tak jak strefa akurat była czerwona, to mi obcinali wybór zajęcia co mnie irytowało i quitnąłem. Żeby nie było - PVP lubię, ale wtedy kiedy mam na nie ochotę. To już nawet w L2 które jest (było?) hardcore pvp, jak nie miałeś ochoty na pvp to grałeś w gildii bez wojen i nie odpowiadałeś na zaczepki. A PK raz na ruski rok, to każdy mógł przeboleć :)

Gdyby nie to, bym pewnie grindował do upadłego ^^ bo grafika i mechanika gry mi się podobały.

Apex to koci puch. Mam na myśli inne rzeczy w shopie.

przecież APEX to doładowanie waluty w IS, nie kumam o co ci chodzi? Może z premka pomyliłeś? ja jakgrałem średnio 3-4 apexy w tygodniu doładowywałem, poniżej 10000 w IS rzadko kiedy mi schodziło

Tak, miałem na myśli patrona bo "apex" można różnie rozumieć. Jednym wystarczył patron a inni taczkami ładowali kasę w skrzynki i można było ich posmyrać :P

Ale tak jak mówiłem... najlepsza gra w jaką grałem.

Możecie się kłócić, czy AA jest p2w czy nie. Ale przez gówniany system nie ma napływu nowych graczy i populacja jest mała. Gry się robi pod konsumenta. Nie można mówić "A bo ludzie są głupi i się nie znają". Gry się robi pod nich! Inaczej po prostu nie będą grać, a tytuł będzie umierał albo był przepełniony starymi mordkami. Każde mmo potrzebuje nowych graczy, by się rozwijać.

no na pewno dla tych z dwoma lewymi rękoma i brakiem wyobraźni, co to sobie w grze na APEX-a nie potrafią zarobić 

Powiedz to top osobom ktorzy dziesiatkom tysiecy maja najlepsze itemy, takie mythici jako off-hand ...

Serio są jeszcze osoby, które próbują innym wmawiać, że ArcheAge to nie jeden wielki P2W? Że wy tyle wolnego czasu macie na rozpowiadanie takich bredni :D

A wiecie że trion zapowiedział że wyjdzie server p2p bez item shopa i każdy bajer będzie można zdobyć jaki był dostępny w item shopie.

A wiecie że trion zapowiedział że wyjdzie server p2p bez item shopa i każdy bajer będzie można zdobyć jaki był dostępny w item shopie.

Gdzie to niby napisali?

Przeciez juz teraz to jest p2p bo bez patrona nie pograsz^^ tzn pograsz ale w wersji demo. :) Tak wiec ktoś musi zapłacić za tego patrona czy to w formie zakupu od Triona bezposrednio czy w formie zakupu APEXow aby tak zwany "darmozjad" mógł tez mieć patrona.^^

A wiecie że trion zapowiedział że wyjdzie server p2p bez item shopa i każdy bajer będzie można zdobyć jaki był dostępny w item shopie.

jakby tak bylo I bylo by duze zainteresowanie to bylby to najlepszy mmorpg nastaeiony Na pvp

Gdzie to niby napisali? 

Jak byś oglądał streamy to byś wiedział nie wszystko piszą część podają na streamach i tylko tam zostaje a jak chcesz konkretów to sprawdź maila bo ja takie info dostałem na maila.

Jak byś oglądał streamy to byś wiedział nie wszystko piszą część podają na streamach i tylko tam zostaje a jak chcesz konkretów to sprawdź maila bo ja takie info dostałem na maila.

W IMIENIU UZYTKOWNIKOW MMORPG.ORG.PL bardzo ladnie prosze o screena z maila z ta wiadomoscia czesc rzeczy mozesz w paintcie zarysowac, bedzie to nie lada news.

CREDITU CARDU!!! Hah, taa spamowanie tego było zabawne xD Szczerze też jestem nahypowany na patch 3.0 i czekam z nadzieją, że otworzą nowe servery, bo ciężko było by mi wrócić do gry nie posiadając domku, czy farmy, a bez tego raczej ciężko zarobić dobry hajs

Wróciłem ostatnio do gry to się mogę wypowiedzieć, z nowym patchem będzie 2,5k nowych spotów 16x16 w związku z tym housing area się zwiększy, dodatkowo kupienie spota 16x16 w gorszej lokacji to 200-300g na Rangorze. Kupienie spota z farmą to koszt od 600g zależnie od lokacji. np teraz na Rangorze jest cottage za 1k pewnie do negocjacji. Koszt gazeboo w dobrej lokacji zaczyna się od 2,5k. Te koszta nie są jakieś olbrzymie w przypadku gdy posiadasz Freighter czyli przewozisz 9 paczek na raz zdobycie tych kwot to dosłownie chwila. Także argument o tym że jest jakoś super ciężko o ziemię nie będzie działał. Odnośnie spekulacji to słyszałem, że serwera nowego nie będzie ale zrobią tak że wszyscy gracze dostają set na 4k gs więc to już fajny start i przyzwoite wyrównanie poziomów.