Poszukiwany dobry symulator giełdy papierow wartościowych

Czesc wszystkim!

Sluchajta, jak w temacie - poszukuje dobrego symulatora giełdy na androida.

Fajnie, jakby dotyczył wszelkich spolek, a nie tylko kilku spolek wig20

Czy istnieje coś takiego?

Jak narazie sprawdziłem

Forex game - brak Polskiej giełdy, bardziej clicker, a nie prawdziwy symulator.

Trading212 - bardzo mocno zautomatyzowany, niewiele Polskich spolek.

Ktos?cos?

Z gory dzieki!

Może napisz w jakim celu jest ci potrzebny i co chcesz z tym robić, to łatwiej będzie pomóc.

Mam nadzieję, że nie masz zamiaru grać na forexach?

Nie, po prostu w pracy nie mam jak pocinac w Eve, a mam dostep do telefonu. Chce sie pobawic i zobaczyć jak mi pojdzie. Ale mowa jest tylko o giełdzie NBP, zadne forexy!

Czesc wszystkim!

Sluchajta, jak w temacie - poszukuje dobrego symulatora giełdy na androida.

Fajnie, jakby dotyczył wszelkich spolek, a nie tylko kilku spolek wig20

Czy istnieje coś takiego?

Jak narazie sprawdziłem

Forex game - brak Polskiej giełdy, bardziej clicker, a nie prawdziwy symulator.

Trading212 - bardzo mocno zautomatyzowany, niewiele Polskich spolek.

Ktos?cos?

Z gory dzieki!

Investing Game to aplikacja, która może spełnić Twoje oczekiwania. Chociaż nie jest idealna, warto ją sprawdzić, ponieważ oferuje możliwość handlu na kilku rynkach, w tym polskim. Stock Trainer to kolejny symulator giełdowy, który może być interesujący. Cóż, prawdziwy rynek https://j2t.com/pl/ zapewni ci znacznie więcej doświadczenia. Zapewnia dostęp do wielu rynków, ale sprawdź, czy ma polskie spółki. Niektórzy brokerzy oferują konta demo swoich platform na rynkach globalnych, co może być dobrym sposobem na naukę handlu. Spróbuj skontaktować się z polskimi brokerami i sprawdź, czy oferują symulatory giełdowe.

Załóż sobie darmowe konto na XTB, mają tam fajnego triala, masz 10 tysięcy i sobie pakujesz w co chcesz i czekasz na efekty. Korzystałem z ciekawości, ale to nie dla mnie.