DOFUS endgame

Witam , gralem ostatnio w dofusa i bardzo mi sie spodobal , lecz wydaje mi sie ze na dluzsza mete szybko sie znudzi . I tutaj moje pytanie co mozna robic w dofusie , glownie endgame , na high levelach ?

Gra nie nudzi...ona wciąga na całe lata. W sumie... wciągała.

Teraz nie ma sensu już grać w Dofusa, bo gra zwyczajnie umiera.

A endgame wygląda jak w każdym innym MMO-Dungeony, PvP, Achivementy, atakowanie gildii, zbieranie kamasów na scrolle, koloseum...

Zabawa zaczyna się dopiero na 100 ++ W zasadzie to jest wieleeee bardzo wiele do zrobienia. Level cap co troche zajmie, chociaż teraz zmniejszyli expa z 199 na 200. Masa dungeonów, które są naprawdę wymagające, a na każdego bossa jest inna taktyka. Achievementy, ulepszanie eq, crafting który jest mega rozwinięty. Nudzić się nie będziesz :) co prawda dofus lata świetności ma za sobą, ale polecam sam spędziłem wiele lat przy tym tytule :P Polecam Ci Wakfu jest jeszcze bardziej rozwinięte i nie świeci pustkami jak w dofku ;p

Witam , gralem ostatnio w dofusa i bardzo mi sie spodobal , lecz wydaje mi sie ze na dluzsza mete szybko sie znudzi . I tutaj moje pytanie co mozna robic w dofusie , glownie endgame , na high levelach ?