Dungeony?

Siemka! Jako, że nie stać mnie na abonament do wowa, ani nie posiadam kodu a strasznie chcę pograć w tą świetną grę- mam do was pytanie.
Czy znacie jakiś dobry serwer na 3.3.5a gdzie gra dużo ludzi i faktycznie nie trzeba czekać X czasu na dungeony?

Nie ma dobrych privów/piratów. Wszystkie "niestety" to crap. Jeśli chcesz się bawić z 99,9% działającym WoWem, pozostaje ci tylko global.

Niestety mój budżet aktualnie na to nie pozwala :/

Battlechest kosztuje tylko ~40zł. W tym są dodatki aż do WoDa + 30 dni abonamentu.
Możesz też pograć trochę na trialu, chociaż to niewiele by dało.

Z trialem to jak ze sexem bez orgazmu- nie ma sensu zaczynać. Dzięki za pomoc tak czy inaczej :) Szkoda, myślałem że są jakieś przyzwoite

za 10 zł masz battle chesty na allegro(kod z filmu) na prepa idzie zarobić w te 30 dni które dostaniesz.

Nie stac cie nawet aby kupic battlechesta za 13 zl? aby pograc 30 dni w wowa i zobaczyc co sie traci grajac na privie?

No zobaczysz i nie poznasz wowa grajac na privach -.-

Siemka! Jako, że nie stać mnie na abonament do wowa, ani nie posiadam kodu a strasznie chcę pograć w tą świetną grę- mam do was pytanie.
Czy znacie jakiś dobry serwer na 3.3.5a gdzie gra dużo ludzi i faktycznie nie trzeba czekać X czasu na dungeony? 

Odezwij się do mnie wieczorem to Ci podeśle jeden kod z kina, teraz jestem w pracy.

za 10 zł masz battle chesty na allegro(kod z filmu) na prepa idzie zarobić w te 30 dni które dostaniesz.

Sry ale gadasz głupoty, jak myślisz że początkowy gracz który ma postać na 1 poziomie bez altów i garnizonu uzbiera w 30 dni ~90k golda na tokena to albo nie grałeś w ogóle na globalu, albo żyjesz w tylko Tobie znanym świecie SCI-FI

Co do samego tematu to osobiście nie znam dobrze działającego, nie pobugowanego priva

Najlepiej kup battlechesta za 10 zł na allegro

Siemka! Jako, że nie stać mnie na abonament do wowa, ani nie posiadam kodu a strasznie chcę pograć w tą świetną grę- mam do was pytanie.
Czy znacie jakiś dobry serwer na 3.3.5a gdzie gra dużo ludzi i faktycznie nie trzeba czekać X czasu na dungeony?