Knight Online Steam

Witam. Mam ochotę pogrindować w starym stylu. Myślicie, że Knight Online na Steamie to dobry wybór? Dodam, że z grą wcześniej nie miałem nic wspólnego.

Jesli nigdy wczesniej nie grales w KO, nawet tego nie tykaj.

95% graczy to weterani, którzy wiedza o grze wszystko, albo bardzo wiele. Nowy gracz nie ma co po zaczynac zabawy, no chyba, ze masz 6-12 miesiecy czasu na naukę PvP, kolejne miesiace na farmę, kolejne na grind i zarabianie pieniedzy. Bo bez "super" sprzetu nawet nie wchodz na tereny PvP, od kazdego dostaniesz gongi.

Nie wspominajac o tym, ze 3/4 gamerów to Turcy:)

guru a jesteś w stanie polecić coś podobnego do L2? Bo do Lineage chyba nie ma co wracać aktualnie z tego co słyszałem... same negatywne recenzje to samo z Mu Online. World of Warcraft odpada na obecną chwilę. Legion kupiony i właściwie pozostało tylko czekać a w coś by się pograło po pracy do tego czasu. Najlepiej by to "coś" było nastawione na grind. Zaczynałem zabawę z mmo w takich tytułach jak:
-Mu Online
-Lineage 2
-Silkroad (nie za dużo)
-KAL
Przyznam że tęsknię za takim stylem rozgrywki.

dekaron - po przejęciu przez papaya dużo graczy wróciło na servery, również nowych jest pełno.

Gra w starym dobrym stylu, sam zaczynałem od kala, l2 i silka, ale po trafieniu na dekarona wszystko poszło w odstawkę na długie lata :D

Cudowne openPK gatunek juz prawie na wymarciu, gra opiera sie na questowaniu tak średnio do 130lvla a potem to juz tylko grind i farma eq :-)

PS. sam wróciłem pare dni temu po większej przerwie i kompletuje wspólną gildię, jeśli ktoś na ochotę się przyłączyć zapraszam :P

http://forum.papayaplay.com/index.php?p=/discussion/1418/new-polish-guild#latest

Zależy mi na grindzie od początku do końca ale obczaić dekarona nie zaszkodzi. Zasysam. Jak będzie lipa wrócę na globala Mu Online :)

Witam. Mam ochotę pogrindować w starym stylu. Myślicie, że Knight Online na Steamie to dobry wybór? Dodam, że z grą wcześniej nie miałem nic wspólnego.