Poszukiwanie serwera

Siemka, otóż jakiś czas temu wbiłem 100 lvl na serwerze Burning Legion, mimo krytyki jaka spływała na temat tego serwera stworzyłem postać właśnie tam i dziś tego żałuje. Zaczynając od community, które jest na poziomie podstawówki bądź gimnazjum na AH kończąc. Dziś postanowiłem znaleźć nowy serwer na którym będzie dobre community jak i ogarnięty AH. Jako że na forum są starzy wyjadacze i Ci którzy grają na innych serwerach bądź mają pojęcie na jakim najlepiej wygląda obecnie sytuacja, postanowiłem napisać ten temat, aby dowiedzieć się co nie co. Chciałbym jeszcze żeby na serwerze był mniej więcej jakiś balans pomiędzy Hordą, a Alluchami bądź minimalna przewaga Alluchów.

Wiesz co. Jedyny serwer, któy jest zbalansowany, to Defias Brotherhood i tam jest lekka przewaga Ally. Cała reszta to są skrajne liczby w jedną lub w drugą stronę.

Jak wygląda tam AH ? Jest jakoś ogarnięty czy też zniszczony jak na BL'u?

Większość ludzi czeka na legion i duzo osob dlatego nie gra, to ze znalazles lipnych ludzi w grze nie oznacza, ze gdzies indziej bedzie lepiej :)

tez mam postac na BL i jestem bardzo zadowolona :P

AH sie zmieni po dodatku... wiec na pewno nie masz co na nie patrzeć podczas wyboru serwera :S

Ale kto co lubi, jak to się mówi złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy...

Powodzenia w szukaniu:)

Zapraszam na Defias Brotherhood :)

Na Defiasie nie gram z 3 lata, to nie wiem jak jest z AH. Najlepiej zrób sobie postać testową, pójdź do AH i porównaj.

Zastanawiam się nad trzema:

- Silvermoon (Ally)

- BL (Horda)

-Defianse Bratherhood (Ally lub Horda)

Który z tych trzech serwerów ma dobrą gospodarkę i można rajdować bez żadnego problemu ??

Myślę, że jeśli chodzi o raidowanie to nie będzie problemy i na SIlvermoon u Ally i na BL u Hordy, ponieważ tam jest masa graczy. Defias jest zbalansowany pod względem ilości graczy w obu frakcjach, ale jest ich mniej w obu niż samego ally na Silvemoon co może utrudnić radowanie.

PVP serwer polecam zdecydowanie Defias Brotherhood, znajdziesz tam też polską społeczność lecz nie tak zepsutą jak na BLu

PVE serwer polecam Magtheridon, sam tam gram i sobie chwalę

I znowu doradzaja srednie w najlepszym razie z mozliwych do wyboru serwery.

Lepsze od BLa ale Sa jeszcze lepsze, ale nie bede sie tutaj klocil znowu jak chcesz to sobie moje posty z maja czerwca przejrzysz to tam znajdziesz.

Jeśli chodzi o poziom PVE i PVP polskiego to BL gniecie inne realmy taka jest prawda a jeśli chodzi o roleplay i kulturę to Defias po stronie Ally z tym że ja z czasem zrozumiałem że lepiej mieć pomutowanych idiotów z chatu ale grac na realmie gdzie rodacy są ogarnięci w PVE i PVP bo niestety defias to casual realm ale klimatyczny.

Siemka, otóż jakiś czas temu wbiłem 100 lvl na serwerze Burning Legion, mimo krytyki jaka spływała na temat tego serwera stworzyłem postać właśnie tam i dziś tego żałuje. Zaczynając od community, które jest na poziomie podstawówki bądź gimnazjum na AH kończąc. Dziś postanowiłem znaleźć nowy serwer na którym będzie dobre community jak i ogarnięty AH. Jako że na forum są starzy wyjadacze i Ci którzy grają na innych serwerach bądź mają pojęcie na jakim najlepiej wygląda obecnie sytuacja, postanowiłem napisać ten temat, aby dowiedzieć się co nie co. Chciałbym jeszcze żeby na serwerze był mniej więcej jakiś balans pomiędzy Hordą, a Alluchami bądź minimalna przewaga Alluchów.