Revelation Online

No to trochę smutek, że nie wiadomo jak on wygląda in game ale... no nie można mieć wszystkiego. ;P Grunt, że outfit znalazłam na francuskiej stronie jak wygląda.

Jakby się komuś nie chciało szukać to w spoilerze jest.

Jakby się komuś nie chciało szukać to w spoilerze jest.

O dzięki! Zaoszczędziłem sobie zmartwień czy kupić największą paczkę. Jak dla mnie zbyt mhhhhoczny ten outfit.

Ja lubię takie mhhhhhoczne rzeczy, toteż mnie bardziej nakłonił do tej paczki. :D Ehh co za życie xD

Ym, a co do tego pierwszego outfitu, to raczej to:

Spoiler

W grze jest pelno dobrych ciuszkow, szkoda kasy na dodatkowe skoro IN-GAME oferuje taki wybor.

Ja jestem maniaczką zdobywania wszystkiego co limitowane + ładne.. W GW2 zawsze mi brak golda, bo skiny. xD

mam pytanko odnośnie bety 3 października, czy trzeba zapłacić żeby zagrać czy po prostu uzyskać key?

Jeśli ta druga opcja to od razu zapytam czy miał by ktoś może jeden Key na zbyciu podesłać na priv, bym był ogromnie wdzięczny.

Pozdrawiam

mam pytanko odnośnie bety 3 października, czy trzeba zapłacić żeby zagrać czy po prostu uzyskać key?

Jeśli ta druga opcja to od razu zapytam czy miał by ktoś może jeden Key na zbyciu podesłać na priv, bym był ogromnie wdzięczny.
Pozdrawiam

3 listopada ;) Można z kluczem ale mało teraz konkursów więc trudno zdobyć :P Jest też opcja kupienia foundera, nawet najtańszego.

 3 listopada  Można z kluczem ale mało teraz konkursów więc trudno zdobyć  Jest też opcja kupienia foundera, nawet najtańszego.

Na oficjalnym fb jest jeszcze 100 kluczy do wygrania. Najtańszy founder to prawie 70 zł więc trochę lipa jeśli ktoś chce tylko potestować. Jeśli chodzi o informacje o grze to polecam polską stronę poświęconą grze: http://www.revelation-online.com.pl

Na oficjalnym fb jest jeszcze 100 kluczy do wygrania. Najtańszy founder to prawie 70 zł więc trochę lipa jeśli ktoś chce tylko potestować. Jeśli chodzi o informacje o grze to polecam polską stronę poświęconą grze: http://www.revelation-online.com.pl

Dzięki, mam swoją :) Btw jesteś parę newsów w plecy.

Sa tu jacyś ludzie co zaczynają 3.11 już grę?? Ja zaczynam za tydzień i szukam ludzi do wspólnej gry. Pisać na pw jak by ktoś coś chciał pograć. 23 lata i całkiem ogarnięty w takich grach.

Zapraszam do Dragon Kings, sporo osób od nas zaczyna już na CBT ;)

Link masz u mnie albo Kosiauke w sygnaturkach.

Dzisiejszej nocy pojawiło się tajemnicze odliczanie na oficjalnej stronie Revelation (CN) czyżby plotki dotyczące powiększenia świata gry o 50% i nowej klasy assasina właśnie miały się sprawdzić? Zobaczymy :)

Link:

http://tianyu.163.com/2016/xiezi/

</p><p>
	 
</p>

@luiv Gildia Crown in Darnkess w dalszym ciągu prowadzi rekrutacje, posiadamy ok. 40 osób z zakupionym Founder Packami, więc podczas CBT nie zabraknie osób do wspólnej gry i odkrywania gry.

Więcej na ten temat znajdziesz na naszym forum TUTAJ

Pozdrawiam.

czyżby plotki dotyczące powiększenia świata gry o 50% i nowej klasy assasina właśnie miały się sprawdzić? Zobaczymy

Takie coś może nam wydłużyć czas do wyjścia wersji EU jeśli bedą chciali nadgonic. Jesli ten assasin wejdzie to masa ludzi poczeka z graniem na wprowadzenie go do EU. Mam tylko nadzieje że nie będzie miał niewidki.

Mogliby go od razu wprowadzić do EU ;__; Bo w moim przypadku mija się z celem gra na BM od OBT jeżeli za miesiąc-dwa czy coś w podobnie ma wyjść sin. ;d

"Holding the knife, they'll never stop killing, no one knows them, but the dead"
Imo assassin na 100%

Jedno pytanie czy będzie wipe czy nie?

Jedno pytanie czy będzie wipe czy nie?

Po każdej CBT bedzie wipe

Po każdej CBT bedzie wipe

To było jakieś nowe info? Ja słyszałem od jednego z pracowników my.comu, że między fazami CBT nie będzie czystek, chyba, że pojawi się jakiś krytyczny błąd wymagający usuwania postaci.

jednego z pracowników my.comu, że między fazami CBT nie będzie czystek,

O to jest jakieś nowe info :D

Witam,

Chciałbym poinformować o tym, że własnie wystartowała sekcja RO w IX Kohorcie. Chętnych odsyłam tutaj: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/88472-ro-ix-kohorta/ . Do zobaczenia w grze!