Revelation Online

Czy beta eu juz sie zaczęła ? bo całkiem nie w temacie jestem 

Jeszcze nie i nadal nie podano daty

Chłopie piszesz, że fantazja go poniosła, a pokazujesz laptopa z procesorem niskonapięciowym i dyskiem 5400 RPM... Mam lenovo y50-70, który ma zwyczajne, mobilne i7 i niestety również posiada dysk 5400. Wczytywanie gier, czy instalacja programów to JEST TRAGEDIA i nikt, powtarzam nikt mi nie wmówi niczego innego. Te dyski są zbyt powolne, żeby gra na nich była przyjemna, Rev pójdzie na medium/high? Wątpię,

No to mało wiesz na temat Rev. Optymalizacja jest na tyle dobra ze taki laptop spokojnie wystarczy. To że BDO na tym nie pojdzie to nie wątpię ale rozmawialiśmy o laptopach do Revelation. Co do dysku to wymiana na 7200 to koszt rzędy 200 zł tak samo jak na SSD więc dalej nie potrzeba 4k na takiego lapka.

a 03.11.2016 to data CBT ale na eu serwerze czy na ru/cn ?

a 03.11.2016 to data CBT ale na eu serwerze czy na ru/cn ?

Tak, chociaz nie jestem do konca pewien.

No to mało wiesz na temat Rev.  Optymalizacja jest na tyle dobra ze taki laptop spokojnie wystarczy. To że BDO na tym nie pojdzie to nie wątpię ale rozmawialiśmy o laptopach do Revelation. Co do dysku to wymiana na 7200 to koszt rzędy 200 zł tak samo jak na SSD więc dalej nie potrzeba 4k na takiego lapka.

A ja bym rzekł, że Ty i komputer nie macie wiele wspólnego pod względem technicznym. Procesor niskonapięciowy nie nadaje się do niczego innego, jak tylko do włączenia laptopa, ew. obejrzenia paru filmów. Jeżeli ktoś komuś poleca niskonapięciowy procesor i mówi, że wystarczy do grania i to jeszcze na MEDIUM/HIGH w grę online (-.-) to ja nie mam o czym rozmawiać z taką osobą. Ten procek dostałby niewydolności nerek, a i tak jak już mówiłem, na laptopie się gra na niskich detalach, chyba, że używasz go zamiast kaloryfera.

a 03.11.2016 to data CBT ale na eu serwerze czy na ru/cn ?

Na CN na pewno nie bo CN już dawno wyszło.. :D My wciąż czekamy na ogłoszenie kiedy będzie dokładnie CBT2 EU (bo wiemy tylko tyle, że w tym miesiącu) ;d

ok dzienki juz wszystko wiem zapisalem sie do bety i czekam :) nie znacie moze gry podobnej do Airrivals/AceOnline ?

Wiecie może czy ta nowa klasa asasyna będzie miała stealth ?

Wiecie może czy ta nowa klasa asasyna będzie miała stealth ?

Tak. Bedzie miała stealth.

Fajna gierka

Tak. Bedzie miała stealth.

Dzięki, to wiem kim będę grał, oby tylko przy premierze był już ten asasyn

Dzięki, to wiem kim będę grał, oby tylko przy premierze był już ten asasyn

No to musze cie zasmucić bo na starcie Assassina nie będzie. Bedziemy go mieli kilka miesięcy po starcei z możliwością rollnięcie (niema żadnych szczegółów jakby to miało wyglądać)

CBT2 startuje 20 grudnia i skończy się 3 stycznia i lvl cap pozostanie na 49lvl'u

Smuteczek. ;_;

https://ro.my.com/en/news/announcements/founder-packs-wings-and-mount-update

Jakby ktoś jeszcze nie widział. :)

A na fejsbuczku do zgarnięcia kluczyki do CBT2

Rosja dostaje OBT już 26 grudnia :) śmiech przez łzy...

Rosja dostaje OBT już 26 grudnia  śmiech przez łzy... 

Oszukuję sam siebie liczac ze my dostaniemy lepsza naprawioną wersje a nie że opóźnienie jest wynikiem checi wyciągniecia od nas jeszcze wiekszej kasy.

tumblr_n7qysx1vL81qcwhdyo1_500.gif

Nie ma szans ghoulas, nie ma szans...

tumblr_inline_n0f0atahmZ1rv8en0.gif

Zaraz zacznie się płacz i narzekanie, będzie to będzie (pogracie lub nie) Pierwszy kwartał 2017 na pewno będzie i trzeba czekać, w NA nie narzekają tak jak w Europie ...

Płacz raczej spowodowany tym, że jesteśmy daleko w tyle za Rosją..

Oni podczas drugiej CBT2 dostali zwiększony lvl cap do 59 jeśli dobrze pamiętam = nowe rzeczy do testowania, a my co dostajemy? Ten sam content co na CBT1 tylko bardziej przetłumaczony i z mniejszą ilością bugów. XD
Poza tym my mamy CBT2 wtedy kiedy Oni już OBT :<

Już bez przesady:) Tendencja do narzekania się szerzy, cieszcie się tym co jest. Po co porównywać? Top 10 najbogatszych Rosjan posiada więcej majątku, niż top 1000 w Polsce. (jest o tym artykuł i film) też możemy pomarudzić::(

Gra jest dobra, warto czekać. Mam nadzieję, że w trzeciej cbt już dodadzą więcej contentu.