Revelation Online

Mam pytanie odnosnie founder packs do RO. Widziałem, ze przyznają one head start do bety, ale jak rozumiem do normalnego startu juz nie?

Zabrinka, za 2 tysie mozesz miec całkiem dobry sprzęt stacjonarny, ewentualnie średniego laptopa. To co jest w linku który wstawiłeś to zwykły złom za ktory nie dałbym nawet zlotówki. 

:( nie mam tyle kasy by kupić coś lepszego :( ehh i ten link z tym laptopem to zastanawiałam się nad nim ale jeśli taka twoja opinia to nie kupię xd wgl. mam stacjonarny sprzet lecz jest rozebrany na sprzedaż dlatego iż kupiłam acer one 10 niedawno i pc za duzo prądu ciągnie i dlatego tak

Hmm, grę pewnie włączysz...  Chociaż nie wiem jak z tą kartą graficzną, bo się nie znam na laptopach 

xd tylko że ja nie posiadam tego laptopa xd ale sie zastanawiałam nad kupnem ale nawet mój chłopak mi odradził żę to złom

" Mam pytanie odnosnie founder packs do RO. Widziałem, ze przyznają one head start do bety, ale jak rozumiem do normalnego startu juz nie? "

Jeszcze nie słyszałem o HS do cbt XD, Founder gwarantuje dostęp do cbt i zapewnia wcześniejszy start w dniu premiery, rusz głową - myślę @Adi8780, że to może być za trudna gra dla ciebie :).

" Mam pytanie odnosnie founder packs do RO. Widziałem, ze przyznają one head start do bety, ale jak rozumiem do normalnego startu juz nie?  "

 

Jeszcze nie słyszałem o HS do cbt XD, Founder gwarantuje dostęp do cbt i zapewnia wcześniejszy start w dniu premiery, rusz głową - myślę @Adi8780, że to może być za trudna gra dla ciebie :).

Dzięki za odpowiedz. :) Ta gra rzeczywiście nie będzie dla mnie jeśli znajdą się tam osoby Twojego pokroju :P Swoje pytanie bazowałem na tym wpisie: Enjoy a head start in Open Beta

xd tylko że ja nie posiadam tego laptopa xd ale sie zastanawiałam nad kupnem ale nawet mój chłopak mi odradził żę to złom

Twój chłopak dobrze mówi :P Procek jak i grafika z tego lapka raczej by RO nie pociągnęły, a nawet jeśli to na najniższych. Zasugerowałem kupno jakiejś stacjonarki za 2k bo laptop który podałaś w linku właśnie tyle kosztuje. :)

Mam pytanie odnosnie founder packs do RO. Widziałem, ze przyznają one head start do bety, ale jak rozumiem do normalnego startu juz nie? 

To jest headstart do otwartej bety, po której nie będzie czyszczenia serwerów (po cbt wszystko co zrobiłeś idzie do pieca). OBT = 'soft' release.

Jak będą jeszcze jakieś pytania, to najlepiej pisać na fanpage'u (patrz: sygnaturka). Mogę odpowiedzieć na ok. 95% (statystyka z pupy) dotyczących RO i najszybciej mnie tam złapać ;)

Pierwszy raz spotykam się z tym żeby po otwartej becie nie miał miejsca wipe, ale dzięki bardzo za wyjaśnienie. Chyba jednak zdecyduje się na ten pierwszy fp. :)

Jak widać nie trzeba być internetowym napinaczem/trolem - który dowartościowuje się obrażając innych a w realu jest pewnie zwykłą pipka bojącą się odezwać - żeby normalnie odpowiedzieć. :P

A fanpage chętnie odwiedzę. :)

Po OBT mało kiedy jest wipe.

Nie napalajcie się tak, bo z tego co widziałem to taki kolejny BnS, później będą jęki, że gra miała inaczej wyglądać.

Nie napalajcie się tak, bo z tego co widziałem to taki kolejny BnS, później będą jęki, że gra miała inaczej wyglądać.

Chyba tylko graficznie są zbliżone (chociaż są na innych silnikach). Grałem w obie gry i RO wygrywa w każdym aspekcie.

Chyba tylko graficznie są zbliżone (chociaż są na innych silnikach). Grałem w obie gry i RO wygrywa w każdym aspekcie.

Możliwe, bo widziałem tylko gameplaye i po nich tak wstępnie porównywałem, jako że gram w BnS, mam tylko nadzieję, że tak dużo graczy nie odejdzie do RO. xd

Możliwe, bo widziałem tylko gameplaye i po nich tak wstępnie porównywałem, jako że gram w BnS, mam tylko nadzieję, że tak dużo graczy nie odejdzie do RO. xd

Pod koniec miesiąca zaczną się streamy z wersji na/eu. Bez krzaczków i lagów ;) Wtedy zapraszam na twitche itp (nawet mój ;D ), a póki co polecam też przekopać się przez mojego bloga (w sygnaturce). Możesz znaleźć sporo informacji, których nie widać na gameplayach :)

Z moim kompem będzie ciężko odpalić, Core 2 Dou 2,53 Ghz, 4 gb ram, geforce 8600gt, chyba że do tego czasu wymienię kartę i dorzucę pamięć.

Tak z 90% moich znajomych którzy interesowali się BnS a potem w niego grali przechodzi do Revelation, cóż ile można w kółko tylko daily cisnąć.

Gdzieś jeszcze wyczytałem, że może być p2w, ale heca jakby to była prawda, byłoby płakanie i zgrzytami zębami.

bo z tego co widziałem

Gdzieś jeszcze wyczytałem

Ty, z taka rzetelnoscia, to Ty powinienes podanie do pracy w TVNie zlozyc.

Jak bedzie P2W, to trzeba bedzie odpowiedziec sobie na pytanie. Czy lepsza gra P2W z kontentem, czy pseudo esportowa nawalanka opanowana przez boty bez PvE.

Kogo wy oszukać chcecie każda gra polega na daily dungeongach/questach xd. W revelation online tylko jest trochę bardziej urozmaicone robisz daily/weekly exo, daily guild quests, spider queen trial, shadow demons, 200 mobkow i inne pierdu pierdu tak samo eventy co sa w poszczegolne dni sa powtarzane z tygodnia na tydzien po prostu pozniej znudzi sie ta gra niz BnS - nic specjalnego.

Nigdy nie pisałem, że to sprawdzone informacje.

Pay2Win nam nie grozi bo nawet u Azjatów go nie ma a u nich akurat jest to element ze względu na ich kulturę pożądany.

A co do tego że się znudzi... Jest takie jedno mmo oferujące nieskończone możliwości, nazywa się Real Life i każdy ma je zainstalowane a w grach nigdy nie ma nielimitowanego contentu ale tutaj już na starcie dla gracza grającego semi-hardcore zajęcia jest na pół roku. Bez płacenia suby pewnie na trochę dłużej bo jednak lvlowanie nieco się przeciągnie a pewnie cena waluty in-game na starcie na początku będzie szaleć. Wiadomo że do śmierci grać w to nie będziesz ale nawet gdyby po tym pół roku nic nie doszło [a na 99% dojdzie bo gra jest w chinach płynnie rozwijana] to na dzisiejsze standardy nawet pół roku to nieźle