Blog Revelation (online)

Uszanowanko, podrzucę tutaj link do mojego bloga nad którym aktualnie pracuję. Będzie tam głównie info o Revelation. Umiejętności wszystkich klas zostały dokładnie opisane. Są też strony poświęcone rozwojowi postaci oraz levelowaniu. Zapraszam :)

https://revelationpl.wordpress.com/

Dodatkowo powstał też FB:

https://www.facebook.com/revelationpl/

Oraz discord (znajdziecie na blogu :> )

main.jpg?w=680

Wczoraj Vanguard, dzisiaj Occultist. Już można się zapoznać z main tankiem oraz off-healerem/dps waszej przyszłej drużyny :) Następny w kolejce to Lightblader, dps i off-tank.

Zapraszam do komentowania na blogu, wszelkie sugestie mile widziane.

occultist-main.jpg?w=662

ZMIANA ADRESU NA: https://revelationpl.wordpress.com/

Blademaster kompletny. Możliwe, że dzisiaj wstawię jeszcze jedną :>

Zapraszam na jedyną polską stronkę, gdzie możecie szczegółowo poznać każdą z klas :)

blademaster-main.jpg

Wszystkie umiejętności maga już są. Zapraszam :)

https://revelationpl.wordpress.com/

swordmage.jpg?w=662

A wild post appears :o

Dzisiaj znalezione - sala treningowa. Można zagrać każdą klasą na maksymalnym levelu i z super sprzętem, a następnie padać bez przerwy na bossach, które wydawały się takie proste...

training-hall.jpg?w=680

Piąta z sześciu klas została opisana. Został jeszcze Summoner i już będzie można spokojnie wybierać swój 'typ' przed oficjalnym startem :)

Zapraszam do lektury :)

gunslinger-main.jpg?w=680

coś innego: świeżutki wywiad, który przeprowadziła gildia Eterna Gaming.

Przetłumaczony oczywiście na język polski :)

Serdecznie zapraszam! ^_^

https://revelationpl.wordpress.com/

bdh1920x1080.jpg

pani na zachętę :3

Kolejna i zarazem ostatnia klasa do kolekcji. Spirit Shaper / Summoner. Teraz każdy może wybrać coś dla siebie :)

Zapraszam do sprawdzania bloga codziennie, ponieważ codziennie wrzucam coś nowego :)

summoner.jpg?w=662

Właśnie wrzucam filmiki na jutuba gdzie będzie można zobaczyć jedną krótką walkę każdą klasą. Najlepiej wbić na bloga i obserwować, bo tam na pewno będzie szybciej info.

no i już każda klasa ma swój krótki filmik :) zamiast czytać tylko opis umiejętności można teraz obejrzeć jak by wyglądało granie taką postacią :)

na zachętę (mam nadzieję ;) ) jeden z filmików:

Strasznie mało tych postaci, wiadomo coś o wprowadzeniu kolejnych klas lub ew. subklas? Może nawet już coś takiego istnieje jak subklasy? Szczerze, nie interesowałem się tym tytułem do wczoraj, do czasu, aż znalazłem Twojego bloga. Wiadomo coś o premierze?

O premierze nic nie wiadomo, nawet dokładnej daty startu zamkniętej bety nie podali, tylko tyle, że na jesieni (mogę tylko zdradzić, że nie będzie to wrzesień). Siódma klasa jest w przygotowaniu ale do nas zapewne tak szybko nie trafi. Sub klas nie ma. Akurat piszę artykuł o rozwoju postaci. Patrząc na dzisiejsze MMO, to ten aspekt gry jest bardzo rozbudowany, więc trochę mi to zajmie...

Przy okazji - dziękuję wszystkim za zainteresowanie :) mam nadzieję, że będziecie wpadać częściej ^^

staty.jpg

no dobra, ja sobie chwilę odpocznę, a później dokończę artykuł. W międzyczasie można się zapoznać z pierwszą częścią :) Jest co czytać :>

Strasznie mało tych postaci, wiadomo coś o wprowadzeniu kolejnych klas lub ew. subklas? Może nawet już coś takiego istnieje jak subklasy? Szczerze, nie interesowałem się tym tytułem do wczoraj, do czasu, aż znalazłem Twojego bloga. Wiadomo coś o premierze?

Tym sie nie przejmuj. Kazda z postaci ma taki wachlarz możliwości i zastosowania swoich skilli,że czasem ciężko to wszystko ogarnąć. Poza tym rozwijasz w swojej postaci atrybuty plus modyfikujesz drzewko skilli ponadto masz jeszcze odblokowane z czasem dodatkowe drzewko do następnego modyfikowania swoich bierzacych skilli. Z tego co wyczytałem i widziałem to nawet z podstawowego skilla można przy odpowiednim główkowaniu Glowa zrobić skill killer.

PS. Widziałem na azjatyckim filmiku jak necro dps został tak stworzony,że stal sie niesamowitym bufferem+healerem.

@Kosiauke

od wczoraj nadal mam problem z odpaleniem tej gry. Co patch to cos blokuje mnie. Gdzieś ktos wspominał by przed patchem podmienić plik z językiem na oryginalny a po 1 odpaleniu znowu podmienić na angielski i gra podobno działa bez problemu

@Ratucus

Eh to chyba znowu będę musiał zrobić 'repair' klienta :(

@Kosiauke

 

od wczoraj nadal mam problem z odpaleniem tej gry. Co patch to cos blokuje mnie. Gdzieś ktos wspominał by przed patchem podmienić plik z językiem na oryginalny a po 1 odpaleniu znowu podmienić na angielski i gra podobno działa bez problemu

Ha! Mam to samo, obecnie po dwóch już repairach gram w całości po chińsku bo łatka angielska psuje mi grę. Pojawia się info coś w stylu, ze "wersja klienta nie pasuje do wersji gry" albo jakoś tak, dokładnie nie pamiętam. Szukałam po internecie ale nic nie znalazłam.

@PinkSpider

Musisz ściągnąć nową łatkę z każdym patchem. Miałem ten sam problem więc wiem co mówię ;)

Chociaż teraz nawet z aktualną dostaje DC od razu po zalogowaniu się na postać, a wcześniej grając bez łatki nie było takiego problemu :( Lepiej zostawić sobie oryginalny plik w bezpiecznym miejscu i jak będzie jakiś problem to do niego wrócić... lepsze to niż naprawianie całego klienta :P

śpicie ? :)

Artykuł dedykowany rozwijaniu naszej postaci uważam za zamknięty (na tę chwilę ;) )

Jest spory, więc akurat do poduchy :)

Jeszcze raz pragnę zaprosić na mojego bloga do 'bardzo nierealistycznej gry' fantasy MMORPG Revelation Online.

Od wczoraj można się zaznajomić z artykułem, w którym opisuję bardzo rozbudowany rozwój postaci.

Wczoraj miałem przyjemność gościć ponad 500 osób. Ciekawe, ile wejdzie teraz? Już bez newsa na głównej ? ;) dobijemy do 100 chociaż ? :)

Zapraszam też do komentowania i zadawania pytań tutaj lub na samym blogu. Gra jest tak masywna, że opisanie wszystkiego zajmie mi jeszcze sporo czasu, ale myślę, że do Bety się wyrobię :)

Chcecie zobaczyć jakiś konkretny artykuł? Zostawcie komentarz :)

Jeśli ktoś nie może się doczekać naszej wersji gry, to może zagrać na chińskich serwerach już teraz.

Instrukcja na blogu. Zapraszam.