Paragon - czy warto?

Cześć,

swój temat kieruje do osób które w Paragon już grały i mogę się na jego temat wypowiedzieć.

Czy gra jest warta uwagi? Warto wydać na nią te 80zl? Jakie są plusy i minusy według Was?

Dziękuję za wszelakie opinie!

Grałem już we wszystkie moby chyba i teraz aktualnie cisnę w paragon na PS 4,.uważam to za najlepszą mobe chyba jaka wyszła. Śliczna grafika, duża dzungla dla junglerow, naprawdę unikatowe postacie, każda robi co innego, wbrew temu co inni mówią moim zdaniem SWIETNY system kart, trzeba trochę pograć żeby stworzyć dobry Build i to jest spoko, bo motywuje żeby grać i chce się dzięki temu grać aczkolwiek 15 lvli używałem domyslnych od początku gry co się ma i dawałem radę. Co więcej , pakietów kart nie da się kupic za realny hajs :) niektórzy mówią że długa żmudna rozgrywka, a w której mobie takich nie ma ? Jak ci się trafi dobry team to i przeciwnik w 20 minucie się podda, miałem przeróżne gry. Największym moim zdaniem atutem jest to, że jest celownik i gra jest zrecznosciowa, trzeba mieć skilla żeby zabić a nie tylko kliknąć myszka. Zdarzają się nooby afk i leaverzy, od tego nie da się uchronić. PS4 może grać z PC - bardzo fajna opcja. Fajne zadania tygodniowe. Wszystkie postacie dostępne od początku i każda następna nowa też, bez kupowania. ( postacie mają być dodawane co 3 tygodnie) nie wiem co więcej napisać, masz pytania wal w komentarzu jak będę znał odpowiedź to odpisze.

Według mnie gierka warta zainteresowania się. Zważając, że to dopiero początek to warto przysiąść i poobserwować jej rozwój. Unikalność rozgrywki, nowe rozwiązania i oczywiście niesamowita grafika i cała otoczka miła dla oka. Wymagająca to prawda, casuale nie znajdą tutaj miejsca, ale dla osób, które myślą i mają jakieś umiejętności zręcznościowe to w sam raz. Na plus! Polecam.

A wymagania i optymalizacja jak siedzi?

Odpalam na lapku, ustawienia epic i zero ścin. Więc jak masz stacjonarkę graj śmiało :)

Paragon napewno warto sprawdzic. Osobiscie gralem za czasow closed bety, po czym poczulem straszna monotonie, gdy zachwyt nad wodotryskami w postaci pieknej grafiki i swietnie wygladajacych skilli opadl zostala poprostu moba.

Zrobilem refunda. Wedlug mnie warto byloby sie przyjrzec bardziej grze Paladins ktora oczywiscie nie jest czysta moba ale czerpie z niej pewne rzeczy, jest dynamiczna, ladnie wyglada i ma bardzo niskie wymagania sprzetowe :)

W Paragon gralem na sprzecie i7 6700k, gtx 980ti, dysk ssd i 16 gb ram. Od 70 do 90 klatek w ustawieniach epic (1080p). Spodziewalem sie ze tworcy UE4 zrobia swoja gre ktora pojdzie troszke lepiej na tym sprzecie.

Cześć,

swój temat kieruje do osób które w Paragon już grały i mogę się na jego temat wypowiedzieć.

Czy gra jest warta uwagi? Warto wydać na nią te 80zl? Jakie są plusy i minusy według Was?

Dziękuję za wszelakie opinie!