Szukam gier z naciskiem na fabułę/muzykę

Witam tutejszą społeczność, szukam gier z dość ładną grafiką, naciskiem na rozbudowaną fabułę oraz na muzykę.

Chodzi mi tu o gry typu Remember Me, The Last of Us itp. gdzie rozgrywka nie jest na pierwszym miejscu a właśnie przedstawienie fabularnie świata gry, emocjonalne breakdowny.

Gry typu Wiedźmina też mogą być ale bardziej zależy mi na tych typu Remember Me czy też Beyond:Two Souls.

Seria Uncharted, seria Metal Gear Solid, Until Dawn i większość jrpg jak Ni No Kuni: Wrath of the Withe Witch, Xenoblade Chronicles.

P.S. Musi być ładna grafika?

Niekoniecznie, po prostu grafika to ładny dodatek do przedstawienia świata gry :)

The Secret World, must have

Może Life is Strange?

Undertale.

Wolf Among Us ma niesamowity klimat i bardzo orginalne uniwersum i świetną muzykę.

Zdecydowanie polecam Life is Strange - gra jest po prostu fenomenalna, przy czym jest najbardziej zbliżona do Beyond Two souls jeśli się skusisz, napisz, czy się spodobała)

Oprócz tego może serie Broken Sword, The Walking Dead, Alan Wake, oraz ogólnie gry studia Telltale Games.

Właśnie szkoda bo gry które wymieniliście są mi znane (The Walking Dead i Wolf Among Us o ile wiem że są to tytuły godne ogrania to strasznie zniechęca mnie komiksowy styl ;/ ) O Broken Sword pierwszy raz słyszę więc zobaczę co i jak, Alan Wake - tylko znam tytuł, nie grałem, nie widziałem. Liczę na kolejne propozycje!

Ten styl komiksowy pasuje do tych gier :). 1 seria The Walking Dead... naprawde powala.

To jakby Broken Sword Ci podpasowało, to możesz też zagrac w Jack Orlando. Może jeszcze Dead Synchronicity, lub Deadly Premonition.

Z nie-komiksowych, to The Longest Journey (cała seria) - też kapitalna.

Jesli nie grales to o dziwo polece ci... serie crysisa :). Niby strzelanka ale jako cala seria to swietnie obrazuje atak obcych :). Co do emocjonalnych breakdownow - bylo pare takich momentow ktore zapadly mi w pamiec ale lepiej nie bede zdradzal czemu - zagrasz to zobaczysz :D

Jeszcze moze byc seria Mass Effect - jesli interesuje cie GLOWNIE fabula to polecam zaczac od 1 czesci i do nastepnych importowac swoja postac z poprzednich gier przez co gra zapamieta twoje decyzje i np to kogo poswieciles "dla wiekszego dobra", ale nie tylko - rowniez zapamietasz i zapoznasz sie z postaciami.... i lepiej bedziesz rozumial pozniejsza gre, kazda postac inaczej reaguje na twoje sie pojawienie - a moj ulubieniec... dosc bedzie powiedziec ze kiedy cb nie bylo byl dosc pracowity :D. Generalnie w ME gra sie tylko dla fabuly - nie znam ani jednej osoby ktora by grala w to dla walki olewajac fabule :D

Jest jeszcze np seria Bioshock - swietna fabula... ktora jest przedstawiana w formie swiata, nie opowiadania - tzn musisz sie rozgladac i zastanawiac, np "skad sie to tutaj wzielo? Do czego to sluzylo?" Gwarantuje ci ze nieraz dostaniesz i ciarki na plecach i dreszczyk adrenaliny :D

https://www.g2a.com/r/user-57b5e6463bfc6

Tanie Gry i przedmioty do gier.

Witam tutejszą społeczność, szukam gier z dość ładną grafiką, naciskiem na rozbudowaną fabułę oraz na muzykę.

Chodzi mi tu o gry typu Remember Me, The Last of Us itp. gdzie rozgrywka nie jest na pierwszym miejscu a właśnie przedstawienie fabularnie świata gry, emocjonalne breakdowny.

Gry typu Wiedźmina też mogą być ale bardziej zależy mi na tych typu Remember Me czy też Beyond:Two Souls.