Wspólne granie w Nostale

Poszukuję chętnych osób do zagrania w Nostale. Trudno teraz w Nostale znaleźć kogoś do wspólnej gry, oprócz Rodziny (tamtejszej gildii). Jednak dobrą Rodzinę trudno tam znaleźć. Z tego właśnie powodu poszukuję kogoś. Chciałbym zacząć grę z kimś od 1lvla. Dobrze by było, żeby "ten ktoś" miał jakąś znajomość z grą.

Zastanowię się :P

Ja moge zagrać z tobą od 1 lvl mam woja 66 lvl więc mam znajomość i to dużą z tą grą. Napisz jaki masz e-mail to sie dogadamy

Jak z populacja? Gralem jakis rok temu i nawet nawet a teraz jak to wyglada? I jak z gospodarka?

Jak z populacja? Gralem jakis rok temu i nawet nawet a teraz jak to wyglada? I jak z gospodarka?

idz na DE, na plu sa ceny z kosmosu, a wszystkie famki to patola

na de jest na pewno duzo osob, a na plu z tego co slyszalem strasznie malo juz jest

Pawcioyy gospodarka itp wszystko dobrze sie trzyma jak chcesz możemy razem zagrać ale napisz mi na priv albo tutaj e-maila

Ja mam woja 62 lvl wiem o tej grze sporo nie grałem tylko pół roku to tak jak mówiłem napisz mi swojego e-maila to sie jakoś dogadamy

Polecam Nosland, jeśli kogoś interesuje gra totalnie 4fun.

Poszukuję chętnych osób do zagrania w Nostale. Trudno teraz w Nostale znaleźć kogoś do wspólnej gry, oprócz Rodziny (tamtejszej gildii). Jednak dobrą Rodzinę trudno tam znaleźć. Z tego właśnie powodu poszukuję kogoś. Chciałbym zacząć grę z kimś od 1lvla. Dobrze by było, żeby "ten ktoś" miał jakąś znajomość z grą.