Summ 500+ AP HM6

Serwer: Greenhollow

Witam!
Mam do sprzedania konto z Summonerem. Screenów w tym momencie niestety nie posiadam, bo nie mam klienta gry, ale jeśli ktoś byłby NAPRAWDĘ zainteresowany, to pobiorę i zrobię. Jeżeli nie jesteś pewien, to nie marnuj mojego czasu, a jeśli jesteś, to wyślij pw z ceną - jeśli mnie zainteresuje, to ustalimy szczegóły. :)

Wyślij pw z ceną jak nie wiadomo co masz na koncie. Pozdro 600.

Chcę sprzedać postać, więc podałem najważniejszą statystykę, czyli AP (ci co grają i mają jakiekolwiek pojęcie o grze, to wiedzą jakie itemy mogą na niej być). Co więcej może być potrzebne? Pokazanie nic nie znaczących strojów w wh? Nie rozumiem...

Mogą ale nie muszą. Nie musisz mieć max eq żeby wbić te ap. To jest w tym dziwnego.

No to przecież oczywiste, że nie mam max eq. Mając tyle AP byłoby to niemożliwe, żebym miał... dlatego ciągle nie rozumiem w czym rzecz. Napisałem, że każdy gracz, który choć trochę pograł, to wie jakie mogą być na niej itemy, skoro mam tyle AP. Wygląda na to, że albo nie grałeś i nie wiesz, albo grałeś za krótko - w takim wypadku po co w ogóle się wypowiadać?

EDIT: Zwracam honor. Nie zauważyłem, że w tekście zapomniałem dodać ile dokładnie mam AP... a więc, jest to 501. Mam nadzieję, że teraz rozwieję Twoje wątpliwości.

Dzięki... Teraz wszystko jasne.

Polecam :)

Jeśli mam być szczery to samo ap nie do końca wystarczy. Przydało by sie też dane o crit i acc. To jeśli chodzi o staty. Nikt nie pogardził by też danymi o soulshieldach. Jeśli byś podał, czy posiadasz jakieś itemy które można było zdobyć tylko w czasie eventów (np. gemy, outfity) prawdopodobnie podbiło by to cenę.

To tylko zdanie gracza który trochę pograł w BnS.

Akurat soulshieldy to nie jest żaden problem. Jak komuś nie pasują, to zawsze może sobie pofarmić te, które będą dla niego odpowiednie. Crit był chyba na poziomie 40-50%, acc chyba standardowe. Nie mam golda na zbyciu, ani nic, co byłoby gameplay'owo pożyteczne, albo opłacalne na handel. Mam w wh pare kostiumów, ale jako że nie przywiązuję uwagi do tego typu rzeczy, to nie ma ich zbyt wiele. Dostałem raz strój z daily dasha (jakiś co wygrał w europejskim konkursie na kostium), a sam śmigam w tym z "Tomb of the Exiles". Mimo, że gram od początku serwerów EU, to nie ma tego wiele, gdyż gra mnie po prostu za bardzo nudziła.

Serwer: Greenhollow

Witam!
Mam do sprzedania konto z Summonerem. Screenów w tym momencie niestety nie posiadam, bo nie mam klienta gry, ale jeśli ktoś byłby NAPRAWDĘ zainteresowany, to pobiorę i zrobię. Jeżeli nie jesteś pewien, to nie marnuj mojego czasu, a jeśli jesteś, to wyślij pw z ceną - jeśli mnie zainteresuje, to ustalimy szczegóły. :)