Legion Prepatch

Jakby ktoś był zainteresowany to prawdopodobnie prepatch legionu wejdzie w 19.07 (wtorek)
http://www.mmo-champion.com/content/5836-The-Legion-Pre-Expansion-Patch-Arrives-July-19

Na portalu był news o tym :D

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/pre-patch-legionu-wkroczy-20-lipca-do-europy

Ups. To musiałem przeoczyć :D Temat można usunąć :P

I jak wrażenia? Bo dla mnie te niektóre zmiany klasowe są straszne.

Wydaję mi się, że Blizzard próbuje zrealizować niespełnione marzenia odnośnie Diablo III w WoW-ie :mikolaj:

To co zrobili z holy palkiem to tragedia ....

Shaman ench jest teraz genialny

W temacie musi się wypowiedzieć jakiś Warrior arms/fury. Nie wiem, czy to ja nie potrafię grać, czy w/w spece nie robią obrażeń.

Na razie nie ma co się tymi specami sugerować na pre patchu. Blizz sam pisał, że bez artefaktów są one niepełne. I teraz będą jeszcze cyfry balansować do premiery dodatku.

W temacie musi się wypowiedzieć jakiś Warrior arms/fury. Nie wiem, czy to ja nie potrafię grać, czy w/w spece nie robią obrażeń.

ja w fury/prot jestem cały czas TOP 1 w dpsie wg. recounta, ewentualnie drugi bo mnie DH wyprzedzi

Nie sugerujcie się teraz damagem/healem bo na Legionie z artefaktem w łapie i 110 poziomie wszystko się zmienia w porównaniu do tego prepatcha. teraz to jest okrojona wersja bez skilla artefaktowego i artefaktowych pasywnych talentów

Dobra, obiło mi się o uszy, że DH będą mogły zrobić osoby które kupiły dodatek przed jakąś tam określoną datą. A jeśli ktoś kupił później to musi czekać do 30. Czy ktoś wie coś na ten temat?

To co napisałeś to prawda.

Prawda, a ta konkretna data to 9.08(wczesna możliwość gry preorderowców) albo 30.08(wyjście dodatku), nie jestem pewien która z tych dat.

A i warto dodać, że aby stworzyć demon huntera na serwerze, trzeba mieć postać z poziomem 70.

Czekaj... Postać z poziomem KONKRETNIE 70, nie wyższym? Troche bezsensu by to było ;d

Czekaj... Postać z poziomem KONKRETNIE 70, nie wyższym? Troche bezsensu by to było ;d

Musisz posiadać postać na minimum 70 poziomie

Czemu bez sensu? Jedną postać na 70+ musisz mieć, podobnie jak z DK tylko, że 55+.

Draekan zrozumiał, że musisz mieć postać z lvlem 70. Nie wyższym, nie niższym.

Draekan zrozumiał, że musisz mieć postać z lvlem 70. Nie wyższym, nie niższym.

Czyli jednak to prawda co rodzice mowili. Tacy ludzie istnieją :/

Już nie mogę doczekać się premiery Legionu :P w samym Dalaranie już jest co robić chociażby w kanałach :D

Po sporym ograniu bety stwierdzam że Legion będzie udanym dodatkiem, czekam z nieciepliwości i włączam tryb "nolife" xd