Atlantiss WoW

Szukam chętnych ludzi do wspólnej gry w wowa na prywatnym serwerze Atlantiss : http://atlantiss.eu/

Sam jestem raczej newbie, tak więc nie interesuje mnie w żadnym stopniu poziom gracza, czy też jego wiek, jbc pisać priv! :D

Szukasz gildii czy też zamierzasz stworzyć własną? Ewentualnie podpiąć się do jakiejś dopiero rozwijającej się ekipy?

Wyslalem priv

Piszcie pw, mogę zacząć od nowa :)

Szukasz gildii czy też zamierzasz stworzyć własną? Ewentualnie podpiąć się do jakiejś dopiero rozwijającej się ekipy?

W sumie narazie nic konkretnego nie planowałem, po prostu chciałbym zagrać, a jak wiadomo najlepiej jest z kimś :D

Wyslalem priv

Odpisałem :D

Piszcie pw, mogę zacząć od nowa 

Dzisiaj może być ciężko, ale jutro już na pewno zaczynamy.

Tak poza tym, horda czy ally? :D

jutro uzgodnimy na ts , jak ktoś do ciebie napisze i jest chętny podaj mu tego ts z gw2

Mnie jest to obojętne, kwestia dogadania się. :D

Jeśli była by to horda to mogę wam nieco pomóc. Lub z wami poexpić na RAF-e (exp x3) wtedy będzie przyjemniej ;)

Tu macie linka do tworzenia konta na RAF-e: http://atlantiss.eu/register/1058

PS: Mój nick w grze Veskul

Jeśli była by to horda to mogę wam nieco pomóc. Lub z wami poexpić na RAF-e (exp x3) wtedy będzie przyjemniej 

 

Tu macie linka do tworzenia konta na RAF-e: http://atlantiss.eu/register/1058

 

PS: Mój nick w grze Veskul

Chętnie zagram na RAF tylko prosiłbym jakiś kontakt czy to GG czy może lepiej Discord albo TeamSpeak mam 20 lat i dużo wolnego czasu do grania

Jeśli będziesz szukał dobrej, raidującej gildii z miłą atmosferą i bez spin to polecam Tears of Nephilim w Hordzie.

Dobra, Dzeejson mi napisał że o 14 ludzie mają zamiar startować. Co powiecie aby uformować całe party i razem lecieć rdfy, żeby szybko wbić lvl? Jak coś to wbijajcie na tsa i tam będziemy mogli wszystko ustalić overwolf-1848tz.typefrag.com kanał Atlantiss Wow

Ja niestety nie wyrobie się na 14, będę nieco później, więc jak zaczniecie to podajcie czy horda czy ally :D

Cześć. Mógłbym z wami zagrać jeżeli nie zdążyliście jeszcze za dużo zrobić.

Z tego jak się zgadujemy, to jeszcze nic nie wyszło xD
~~~~~~~~~~
Oficjalnie proponuje aby zacząć dziś o godzinie 20
Tymczasowy TS - overwolf-1848tz.typefrag.com
Osoby które są chętne i na 100% będą gotowe do gry o ustalonej godzinie niech piszą w tym poście, aby już tak na serio mieć jakiekolwiek rozeznanie w tym, ilu nas będzie

Jak coś to mam na atlantissie w hordzie kilka postaci na 85, więc jeżeli będziecie potrzebowali pomocy w czymkolwiek, to dajcie znać.

Witam czy gra ktos jeszcze na Atlantissie ? Mam zamiar zacząć grać :D Ale jak wiadomo z kimś raźniej oraz nie powiem, jakaś pomoc by mi się przydała :D

też zaczynam grać jak tylko mi się pobierze :D

Mogę prosić ts i jakieś info? właśnie odpaliłem gierke a dawno sie wowem nie bawiłem :")

A na ile czasu działa ten exp z rafa?

Na atlantissie raf działa nieskończoną ilość czasu, jednak grając z kimś na rafie, zwiększony exp x3 macie tylko do 80 lvlu.