Kupno gry na ten moment

Hej, chce skorzystać z promocji trwającej do 27 lipca i zastanawia mnie czy ta promocja to próba zarobienia ostatnich pieniędzy i zaraz po niej wyjdzie następny dodatek czy mogę spokojnie kupić i grać bez obaw kolejnego wydatku w najbliższym czasie?. Przy okazji jeżeli ktoś by był taki miły to chciałbym się dowiedzieć jak wygląda stan gry na ten moment (ilość graczy etc.)

Witaj, dodatek możesz śmiało kupować jeśli gra naprawdę Ci się spodobała. Cena jest ok. bo wychodzi taniej niż na Allegro. Nie ma planów na wydanie kolejnego dodatku i raczej nie prędko będzie takowy. Teraz jest tylko ten jeden i pierwszy dodatek czyli HoT. Populacja w grze jest jak najbardziej ok, zawsze znajdzie się ekipa na cokolwiek, sporo ludzi gra, dużo nowych graczy jeszcze z kontem F2P, choć u mnie w gildii na 10 osób z kontem darmowym, 8 kupiło dodatek zaraz po ok. miesiącu grania ;) więc polecam :)

Sa plany na nastepny dodatek i ANet nawet sie z tym nie kryje odpowiadajac na pytania na reddicie. Dopiero LS3 sie zaczyna, pewnie na dzisiejszym dodatku bedzie z 4-6 epizodow ktore maja wychodzic co 2 miesiace wiec sobie oblicz ile przynajmniej musi minac czasu by wyszedl nastepny dodatek.

Zgadzam się z przedmówcą, chodziło mi bardziej o to że np. najbliższy poważny dodatek jak HoT, to raczej w przyszłym roku wejdzie.

Według mnie warto kupić :) dobra gierka bez p2w

Kupuj jak cena odpowiada. Dodatek dopiero co byl, wiec tak szybko bym sie nie spodziewal kolejnego :P

Nie zastanawiaj się nawet. Śmiało kupuj, gra ma klimat, dużo ludzi. Nie będziesz się nudził :)

Ja jako świeży gracz w GW2 (na razie gram na free koncie ale może też się skuszę na skorzystanie z promki) też jak najbardziej mogę polecić.

Gra jest dynamiczna, co chwila gdzieś kogoś na mapie spotkasz nawet na low lvlach, dynamiczne eventy które urozmaicają gre.

Podsumowując: warto! :)

Gra nie umiera, Nexon stabilnie lecz powoli zarabia co raz więcej. Gra otrzymuje nieustannie nowe featursy, a ludzie którzy narzekają to istoty, którym ciągle mało. Mnie też mało ale nie narzekam. Gra jest co raz lepsza.

Hej, chce skorzystać z promocji trwającej do 27 lipca i zastanawia mnie czy ta promocja to próba zarobienia ostatnich pieniędzy i zaraz po niej wyjdzie następny dodatek czy mogę spokojnie kupić i grać bez obaw kolejnego wydatku w najbliższym czasie?. Przy okazji jeżeli ktoś by był taki miły to chciałbym się dowiedzieć jak wygląda stan gry na ten moment (ilość graczy etc.)