Powrót do gry, promocja dodatku

Grałem w gw2 przez nie cały rok czasu. Było to głównie farmienie golda na dungeonach i wvsw. Skończyłem chwile po wyjściu dodatku ale teraz myśle o powrocie i zakupie dodatku który jest w promocji. Mam 2 pytania: Jak teraz sytuacja wygląda na wvsw i dungeonach? Co będę miał mając dodatek a go nie posiadając? Z tego co pamiętam po zakupie dodatku mogłem dodatkowo rozwijać swoją postać.

Kupując dodatek, masz dostęp do nowych map, nowego rozwoju postaci...( masterki ) nowych buildów, raidów, zrobienia legendarki. Dodatkowo nowa postać Revenanta ( nie każdemu pasuje ) Na dungach i WvW z populacją nie ma problemu, zawsze ktoś na coś zbiera ekipę ;) Oprócz tego jeśli masz dodatek, możesz otrzymać Living Story 3 który pojawi się 26 lipca. Reasumując... ja nikogo nie namawiam bo to jednak wydanie real kasy, ale teraz jest taniej niż na Allegro, a ja nigdy nie żałowałem kupna dodatku ;)

Ktoś jeszcze sie wypowie? :)

1. Dungeony są martwe. Robione są naprawde nieliczne. Obecny end content PvE to, w rajdy, które wymagają dodatku, oraz fractale.

2. Dodatek daje Ci dostęp do:

-systemu rozwoju postaci po 80lvl'u - masteries, wymaganych do ukończenia map z dodatku i craftowania legendarnych prekursorów.

-4nowe mapy

-rajdy

-jeszcze większej ilości gold-sinku i nieustającej farmy

No właśnie.. bo kiedyś golda farmiło sie na dungeonach ale z tego co pamiętam zredukowali przyznawany gold gdzie teraz sie farmi golda? jak to wygląda?

Nie wiem. Ostatnie, co bym chciał robić w tej grze to farmienie waluty.

Nagrody za meta-eventy na nowych mapach są duże, do tego za ukończenie daily wpada jakiś pieniądz i wprowadzili nowy achi dungowy, że za ukończenie kilku różnych pathów coś wpada.

Dungeony martwe??? Jest coś takiego jak lfg, a tam zawsze znajdzie się ekipa na coś. Za daily dostajesz 2 golda. Jak ktoś chce grać, to znajdzie sposób na golda, choćby sprzedając matsy do craftu. Ale czy gra polega na farmieniu tylko golda...

Oczywiście że nie ale skoro po kupnie dodatku dostaje boost na postać do 80 lvl to troche golda by sie przypadło chociaż na exotic gear.

Dungeony martwe??? Jest coś takiego jak lfg, a tam zawsze znajdzie się ekipa na coś. Za daily dostajesz 2 golda. Jak ktoś chce grać, to znajdzie sposób na golda, choćby sprzedając matsy do craftu. Ale czy gra polega na farmieniu tylko golda...

Tak dungeony są martwe i nie ma się co oszukiwać, jeśli chodzi o farmienie golda to tylko z matsów które głównie występują na meta-eventach. Jedyny content PVE jaki żyje to Meta-event na nowej mapce, rajdy oraz fractale. Jeśli chodzi o WvW się nie wypowiem, wiem tylko ze populacja wzrosła na serwerach z które były na szarym końcu przez łączenie WvW dwóch serwerów jako jeden team.

Exotic gear kupujesz za karmę na mapach Ruins of Orr. Ja z dungami nigdy problemu nie miałem, party zawsze się znajdzie. Tak myślę.

Exotic gear kupujesz za karmę na mapach Ruins of Orr. Ja z dungami nigdy problemu nie miałem, party zawsze się znajdzie. Tak myślę.

Exotic nie tylko za karmę ale również za tokeny z dungów, zwiększyli ich ilość na ścieżke do 100 za dzienne przejście. Party że się znajdzie to prawda, ale czas jaki na to schodzi plus że nie ma już możliwości wybierania wśród ludzi kto czym ma iść tylko trzeba się cieszyć kto czym przyjdzie.

Właśnie na tym polega gw2, które przed dodatkiem całkowicie odeszło od Trójcy. Na rajdy Trójca wróciła, a dungi są na tyle łatwe, że nie potrzebujesz specjalnej ekipy.77

No właśnie.. bo kiedyś golda farmiło sie na dungeonach ale z tego co pamiętam zredukowali przyznawany gold gdzie teraz sie farmi golda? jak to wygląda?

Całkiem nieźle jak masz jakąś ekipę która szybko czyści dungi. Za zrobienie 8 ścieżek na dungach masz 5 golda i 150 tokenow z dowolnego dunga. Nagrody na koniec biorac wszystko to i tak okolo 1 golda. Mimo to sa lepsze sposoby na zarabianie golda niz dungi, no ale na upartego mozna.

Dungeony martwe??? Jest coś takiego jak lfg, a tam zawsze znajdzie się ekipa na coś. Za daily dostajesz 2 golda. Jak ktoś chce grać, to znajdzie sposób na golda, choćby sprzedając matsy do craftu. Ale czy gra polega na farmieniu tylko golda...

Nie ma co sie oszukiwac, dungi sa martwe. Mozna uzyc lfg, ale tam nie ma zbyt duzo grup ani jak sam zalozysz to tez zbytnio ludzie nie dolaczaja sie.

Oczywiście że nie ale skoro po kupnie dodatku dostaje boost na postać do 80 lvl to troche golda by sie przypadło chociaż na exotic gear.

Exotic gear masz czy to za karme w Orr czy to za badge z WvW. WvW to najlepsza droga na zdobycie exotycow (reward track na dungi + tokeny). Jest to w tej grze tak proste, ze nie ma co sie tym przejmowac. Zreszta, po booscie i tak dostajesz jakis tam gear exotic.

Właśnie na tym polega gw2, które przed dodatkiem całkowicie odeszło od Trójcy. Na rajdy Trójca wróciła, a dungi są na tyle łatwe, że nie potrzebujesz specjalnej ekipy.77

Jak grasz meta to trojca wrocila (chodz w zasadzie nie ma dalej typowego tanka). Ale nikt ci nie broni robienia raidow poza metowym party.

up^ Jak się dostaniesz z dobrym party na raid w nie metowym eq to powodzonka :)

Ok ostatnie pytanie ode mnie. Necro ma jakieś value na wvw fractalach dungach raidach etc? Wcześniej grywałem thiefem ale mi sie przejadł ele mi sie podoba ale skomplikowany. Jesli chodzi o mnie to lubie mieć po prostu sustain w walkach ale chyba każda postać na swój sposób jakiś sustain posiada.

up^ Jak się dostaniesz z dobrym party na raid w nie metowym eq to powodzonka 

Oczywiscie w swoim wlasnym gronie mialem na mysli. Oczywiscie ze pugi nie biora ludzi nie trzymajacych sie mety.

Ok ostatnie pytanie ode mnie. Necro ma jakieś value na wvw fractalach dungach raidach etc? Wcześniej grywałem thiefem ale mi sie przejadł ele mi sie podoba ale skomplikowany. Jesli chodzi o mnie to lubie mieć po prostu sustain w walkach ale chyba każda postać na swój sposób jakiś sustain posiada.

Condi reaper to meta na wyzszych fractalach i na raidach, niezle daje rade podczas roamowania. Do biegania w grupie na WvW glownie sie biega powerowym z wellami. Na dungach power dalej jest lepszy od condi i tam juz inne klasy sa lepsze.

viper reaper to jest meta build na fractale i raidy aktualnie. Viper to takie lepsze condi :D

A coś bardziej do grania na czilku na wvw? prócz thiefa.

Grałem w gw2 przez nie cały rok czasu. Było to głównie farmienie golda na dungeonach i wvsw. Skończyłem chwile po wyjściu dodatku ale teraz myśle o powrocie i zakupie dodatku który jest w promocji. Mam 2 pytania: Jak teraz sytuacja wygląda na wvsw i dungeonach? Co będę miał mając dodatek a go nie posiadając? Z tego co pamiętam po zakupie dodatku mogłem dodatkowo rozwijać swoją postać.