Jak zrobić dodatkowy pulpit?

Witam

Mam potrzebę zrobić dodatkowy pulpit. Tylko musi on być zablokowany u rogu ekranu tak, że nie zniknie puki go nie wyłączę. Na przykład jak gram w grę to ten pulpit cały czas tam będzie siedział, nawet jak będę się przełączał między programami. Istnieje taka możliwość?

Dzięki

Zainstaluj win10

Opcja wykluczona.

Nie jestem 100% pewny czy o to chodzi, ale ten program powinien dać radę: http://www.majorgeeks.com/files/details/winsplit_revolution.html

@Yamiji

Ten program układa Ci tylko okienka, jemu chyba nie o to chodziło.

@Skrytek

A próbowałeś z maszyną wirtualną? Czy koniecznie chcesz na tym samym systemie/z tymi samymi danymi?

No po prostu chce podczas gry mieć w górnym rogu takie okno, w które mogę wrzucić włączony program i on cały czas będzie widoczny nawet jak będę przełączać programy (Alt+Tab).

No na przykład gram sobie normalnie, a wyżej mam okienko z włączonym filmem.

Nie musi być koniecznie takie specjalne okno. Wystarczy żeby był jakiś specjalny priorytet dla programu czy coś podobnego.

Tamten program sprawdzę jutro po pracy.

I tak, musi to być ten sam system, wraz z danymi.

Dzięki za odpowiedzi.

Graj na borderless window mode i gdzieś w ustawieniach grafiki masz taką opcję "Zawsze na wierzchu", bez zbędnego kombinowania. :P

Niestety nie widzę takiej opcji w ustawieniach grafiki. Nvidia .

No nic, dziękuję za pomoc. Poszukam na zagranicznych stronach i jeśli coś znajdę to edytuj posta.

Niestety nie widzę takiej opcji w ustawieniach grafiki. Nvidia .

No nic, dziękuję za pomoc. Poszukam na zagranicznych stronach i jeśli coś znajdę to edytuj posta.

Witam

Mam potrzebę zrobić dodatkowy pulpit. Tylko musi on być zablokowany u rogu ekranu tak, że nie zniknie puki go nie wyłączę. Na przykład jak gram w grę to ten pulpit cały czas tam będzie siedział, nawet jak będę się przełączał między programami. Istnieje taka możliwość?

Dzięki