Gra do coopa dla dwoch

Siemka, szukam jakiejs gry do coopa dla mnie i znajomego, dobrze bylo by zeby ta gra nie kosztowala majatku lub byla darmowa. Gatunek jest mi obojetny byle nie mmorpg. Jak narazie gralismy w; gta v,paydaya 1 i 2,battlefielda 3,trine 1 i 2.

Od siebie mogę polecić Dont Starve Together, Portal 2, L4D :)

Definitywnie Torchlight 2 oraz Hero Siege.

stanowczo Left 4 Dead 2. Tania, masa kampanii i dodatkowo jeszcze więcej można ściągnąć. Jest jeszcze jakaś gra coop w świecie warhammera z podobnym wyglądem do L4D tyle ze na miecze :D

Zapomnialem napisac, ze w left4deada gralismy, warcrafta3 tez zeby nikt nie proponowal :P

Największy fun na coopie jaki miałem to castle crashers i battle box theather. Gry podczas wyprzedaż na steam tanie jak barszcz, więc łatwo będzie wyłapać za niską cenę.

Tak jak Hesoy napisał, "Battleblock Theater" albo "Castle Crashers", świetne co-opy na wiele godzin + genialny humor. Ewentualnie "Broforce", również dobra gra na co-op z nienagannym, iście hamerykańskim poczuciem humoru.

Battleblock Theater, Hero siege, Secrets of grindea (Niestety jeszcze nie dokonczona ale na kilka godzin polecam, szczególnie na najtrudniejszym) :)

jeśli możecie grać na 1 kompie (bo nie wiem czy jest online) to władca pierścieni powrót króla

Sanctum. Gra tower defense inaczej. Jest normalnie, stawiasz wieżyczki, z tym, że sam uczestniczysz w obronie. Mi gra sprawiła frajdę i szukam kogoś do co opa, ale nie mogę znaleźć :(

Wszystkie Dark Souls y, Far cry 4 może i nie najlepszy ale coop świetny, Borderlands y no i jest jeszcze taka opcja że w najnowszym bundlu masz 5 gier z dobrym coopem za około 60zł

Wszelkiej maści gry LEGO. Tylko one są split screenami.

Od siebie polecę:

Trine 2 - Wspaniała oprawa graficzna 2,5d jak i dźwiękowa, Gra dopracowana, czasem wymagająca myślenia. Wygooglaj a nie pożałujesz.

Shank / Shank 2 - Również platformówka ale już w 2d. Co więcej pisać. Wygooglaj to zobaczysz czy Ci odpowiada.

Sacred 2 - RPG na wiele godzin, sporo klas postaci, duże możliwości rozwoju jej, spory świat, mounty, dużo broni itp.

Magicka - ARPG maaasssaa skili a w zasadzie ich łączenia, świetna zabawa, dobry humor.

Borderlandsy - jak wyżej w komentarzach

Splinter Cell: Conviction - Strzelanka/skradanka, sporo zabawy i taktyki

Gears of War - Brutalna strzelanka, kilka części, ino grać.

Dead Island /DI 2 - ARPG, Wyspa z zombiakami, istna masakra, 4/5 postaci do wyboru(zależy która część)z możliwością ich rozwoju. Na paręnaście godzin starszy, świetna zabawa. fabularnie nawet nie jest źle.

Saints Row 3 (4?) - Podobne do GTA, ogromny humor, masa świetnej zabawy (nie wiem do końca jak wygląda coop w 3 ani czy w 4 części jest, ale na SP przegrałem masę godzin dobrze się bawiąc a myślę, że z kimś będzie jeszcze więcej frajdy).

Ps. Te gry mają być coopem przez split screen czy internet?

Siemka, szukam jakiejs gry do coopa dla mnie i znajomego, dobrze bylo by zeby ta gra nie kosztowala majatku lub byla darmowa. Gatunek jest mi obojetny byle nie mmorpg. Jak narazie gralismy w; gta v,paydaya 1 i 2,battlefielda 3,trine 1 i 2.