Cyanogenmod Aktualizacja

Siemka! Dzisiaj zaktualizowałem ww. moda na swoim telefonie (Samsung Galaxy S2) z androida 4.4 wskoczył na 5.1.1
Wszystko spoko gdyby nie to, że skasowało mi wszystkie aplikacje- łącznie z Google play store. Stąd moje pytanie, jak na nowo go zainstalować? Reset fabryczny telefonu nie pomaga (nie pojawia się na nowo).

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(To było wymagane)

Nie masz możliwości by pobrać system na komputer i wgrać go na telefon przez USB? Na yt powinny być jakieś poradniki

Spróbuj pobrać i zainstalować https://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps Oczywiście wybierz wersje, która jest dedykowana dla twojego systemu.

Jak wyżej pobierz Gapps i sflashuj w recovery xD nie czytales ze cyanogenmod nie ma zintegrowanego sklepu? a Wipe to czyszczenie telefonu?

z tego linku z GAPPS mam wszystko zainstalować? Tam jest kilka plików do pobrania

Tak to jest jak sie zabiera za cos o czym sie nie ma pojęcia :D. Porada na przyszłość : posprawdzaj co jest ci potrzebne przy zmianie systemu. Bo praktycznie kazdy custom ROM nie ma Gapps :). Wracajac do tematu :

wejdź tu http://opengapps.org/?api=5.1&variant=nano

wybierz "platform" - jak nie wiesz jaką, to poszukaj opisu swojego telefonu na necie, gdzies powinno pisac :)

androida mowiles ze 5.1 wiec masz juz wybrane

wybierz ile "syfu" ktory chcesz, musisz poczytac ktory pakiet co daje (na necie masz rozpiskę) i to zaznaczasz

pobierasz plik

w trybie recovery wgrywasz ten plik (tak jak cyano wgrywales)

cieszysz sie zasyfionym telefonem :)

Przez syf rozumiem aplikacje ktore zazwyczaj są, a nikt z nich nie korzysta :D

Wersja nano chyba najlepsza, zawiera co najpotrzebniejsze

Siemka! Dzisiaj zaktualizowałem ww. moda na swoim telefonie (Samsung Galaxy S2) z androida 4.4 wskoczył na 5.1.1
Wszystko spoko gdyby nie to, że skasowało mi wszystkie aplikacje- łącznie z Google play store. Stąd moje pytanie, jak na nowo go zainstalować? Reset fabryczny telefonu nie pomaga (nie pojawia się na nowo).