WoW BattleChest

Witam, chciałbym zacząć przygodę z wowem na oficjalnej wersji i mam pytanie, czy kupując BattleChesta w takim emiku na płytach znajdę pełne pliki gry? Chodzi mi o to, abym nie musiał pobierać całej zawartości, gdyż mój internet tego by nie udźwignął. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.

NIe znajdziej tam całej zawartości a minimalna ilość do pobrania do będzie z 20gb jak i nie więcej :/

Folder wow'a u mnie zajmuję 51GB. Na płytkach z battlechesta max znajdziesz 20-25gb resztę będziesz musiał dociągać.

Będziesz musiał dociągnąć jakieś 20 GB danych.

To prawda co piszą wyżej, ale jest (a przynajmniej było) coś takiego jak miniclient. Ty sobie grasz, a zawartość gry pobiera się w tle. Nie obciąża to mocno internetu (nie powinieneś mieć lagów). Jak ja tak ściągałem WoWa to ping miałem w okolicy 100 a gra działała płynnie.

Dodam, że mój internet jest taki sobie (ok 4Mb do 10Mb jak router zrestartuje, ale nie robię tego).

Chyba, że masz limit. To już gorzej.

Nie chodzi o limit, raczej o prędkość. Byłem w empiku i niestety nie mają dostępnego produktu.

Mam jeden zbędny kod z kina (zwykły battlechest), jeżeli chcesz to Ci go odsprzedam (możemy przez allegro).
@Edit tak widzę, że płytka jest ważna, ale pytam ogólnie.

Jeszcze jedno pytanie, wbiłem już 20lvl i czas kupić battlechesta, niedawno wod został dodany do jego zawartości, czy każdy zakupiony battlechest w sklepie nie zależnie od daty wydania będzie go zawierał?

Dokładnie tak jak piszesz, każdy battlechest zawiera WoDa

Witam, chciałbym zacząć przygodę z wowem na oficjalnej wersji i mam pytanie, czy kupując BattleChesta w takim emiku na płytach znajdę pełne pliki gry? Chodzi mi o to, abym nie musiał pobierać całej zawartości, gdyż mój internet tego by nie udźwignął. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.