Opinie o serwisie keye.pl

Hej, chce kupić guild warsa 2 a jako iż nie posiadam konta walutowego to nie moge kupić go na oficjalnej stronie. Słyszałem że konta kupione na allegro zostają szybko

zbanowane. Czy kupno na keye.pl to dobry pomysł?

Tak, dobry.

Tak, wiele razy u nich kupowałem i nigdy nie miałem żadnego problemu.

Nie wiem gdzie to słyszałeś? Ja już dawno temu na allegro kupiłem i do dzisiaj działa :)

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/I-tak-to-jest-kupowa%C4%87-klucze-do-Guild-Wars-2-na-Allegro

Tutaj.

Wiele razy kupowałam klucze na wymienionej stronie i nigdy nie było problemów, polecam.

Ten link co wyslales to bylo z przed 3-4 lat temu i byla tam mowa chyba o pre-orderach. Kupuj smialo.

A ja Ci odradzam. Lepiej kup na g2a albo na fabryce kluczy. Keye.pl to syf, dno i wodorosty.

Nie słuchaj Inkha, nie ma pojęcia o życiu ;D

Kupowałem dziesiątki kluczy na Keye.pl, nigdy żadnego problemu + mają naprawdę atrakcyjne ceny w wielu przypadkach.

Kupowałem tam już kluczę wiele razy i zawsze było wszystko git, tak więc od polecam ; )

Ja też kupowałem u nich nie raz i nigdy nie było żadnego problemu.

Kiedys kupiłem tam Arme 2, który po około miesiacu całkowicie mi zniknęła z bilbioteki steama, do tej pory nie wiem co sie stało, tak wiec polecam byc ostrożnym.

Zawsze kupuję tam prepaid Xbox Live Gold na rok i nigdy nie miałem problemów.

A ja Ci odradzam. Lepiej kup na g2a albo na fabryce kluczy. Keye.pl to syf, dno i wodorosty.

akurat najwieksza szansę na bana, masz z kluczami od g2a :P To i kinguina omijaj szerokim łukiem

Keye.pl mogą być, ale osobiście wolę fabrykę kluczy

Od ladnych kilku lat tam kupuje klucze nigdy nie bylo zadnych problemow.

Na stronie GW2 Fabryka Kluczy i Games Republic widnieją jako oficjalni reselerzy na Polskę :)
https://www.guildwars2.com/en/retailers/#Poland-physical

Sklep Keye.pl od zawsze kojarzył mi się z profesjonalnym podejściem do mnie jako klienta, nigdy nie miałem problemów z zakupami a bywało ich bardzo dużo :)
Wszystko zawsze sprawnie i na czas a sama załoga jak i kontakt z nimi na piątkę z plusem!!!! :)

Sklep Keye.pl od zawsze kojarzył mi się z profesjonalnym podejściem do mnie jako klienta, nigdy nie miałem problemów z zakupami a bywało ich bardzo dużo 
Wszystko zawsze sprawnie i na czas a sama załoga jak i kontakt z nimi na piątkę z plusem!!!! 

Założyć konto na forum tylko po to, żeby odkopać ponad roczny temat.

Hej, chce kupić guild warsa 2 a jako iż nie posiadam konta walutowego to nie moge kupić go na oficjalnej stronie. Słyszałem że konta kupione na allegro zostają szybko

zbanowane. Czy kupno na keye.pl to dobry pomysł?