Czy grają Polacy ? :)

Siemanko :) czy w Wild Star grają jacyś Polscy gracze czy znajdę gildię czy nie bardzo ? :(

Pytanie jakie powinieneś zadać to czy ktokolwiek w to gra :D całkiem niedawno w to grałem i nie spotkałem żadnego rodaka ;/

Przyjacielu gra upada nie radzę Ci tykać kupy bo śmierdzi.

Grają Polacy, zarówno po stronie Dominion jak i Exile są gildie, przynajmniej po jednej :).

Hey, Po stronie Dominion jest progresująca gildia "Pelikany". A po stronie Exile polacy są porozrzucani w zagranicznych gildiach.

Przyjacielu gra upada nie radzę Ci tykać kupy bo śmierdzi.

btw, Jak nic nie wiesz to się lepiej nie wypowiadaj.

Hey, Po stronie Dominion jest progresująca gildia "Pelikany". A po stronie Exile polacy są porozrzucani w zagranicznych gildiach.

btw, Jak nic nie wiesz to się lepiej nie wypowiadaj.

Wobec tego jaki jest stan faktyczny online? Na steamie w pierwszej setce gier sie nie zmiescil nawet. Miejsce nr 100 na steam to ok 1,4k graczy czyli tradegia.

Na end game jest to wystarczająco (chociaż chciałbym żeby było więcej).

Gra jest za***ista, ale jest cos w niej co odrzuca na dluzsza mete, nie potrafie sprecyzowac. Nie wiem moze ludzie rezygnuja przez wysoki poziom trudnosci na bossach. Pogralbym ale z jakas swieza gildia ktora bedzie miala wysoki online... Co sie dzieje z tymi mmorpgami ze tak szybko upadaja.

Na end game jest to wystarczająco (chociaż chciałbym żeby było więcej).

Skoro jest tak "DUŻO" graczy że chciałbyś więcej to nie możesz mówić o dostatku. może nie gram aczkolwiek sam fakt że gra musiała ratować się steam'em jest już faktem że gra chyli się ku upadkowi. A zresztą wystarczy spojrzeć na klasę medyka która klepie naprawdę zacny dmg co nie powinno się zdarzyć, gdyż sama nazwa mówi za siebie. No chyba że to jest jakaś nowość w świecie rpg która ma na celu sam nie wiem co, ale pewnie coś ma tylko taki człowiek jak ja nie jest w stanie tego dostrzec. I tyle w temacie. Tak jak napisałem większość gier "wchodząc" do steam'a starała się ratować ze względu na zbyt małą liczbę graczy. Tak już nie zagracając tematu bo to są zbędne dyskusje które nie wniosą nic do pytania, jeśli będzie ktoś chciał odpisać to niech pisze na pw

Skoro jest tak "DUŻO" graczy że chciałbyś więcej to nie możesz mówić o dostatku. może nie gram aczkolwiek sam fakt że gra musiała ratować się steam'em jest już faktem że gra chyli się ku upadkowi. A zresztą wystarczy spojrzeć na klasę medyka która klepie naprawdę zacny dmg co nie powinno się zdarzyć, gdyż sama nazwa mówi za siebie. No chyba że to jest jakaś nowość w świecie rpg która ma na celu sam nie wiem co, ale pewnie coś ma tylko taki człowiek jak ja nie jest w stanie tego dostrzec. I tyle w temacie. Tak jak napisałem większość gier "wchodząc" do steam'a starała się ratować ze względu na zbyt małą liczbę graczy. Tak już nie zagracając tematu bo to są zbędne dyskusje które nie wniosą nic do pytania, jeśli będzie ktoś chciał odpisać to niech pisze na pw

Medyk nie ma takiego dużego dpsu... a co do "umierania" to ja bym nie był taki pewien ^^ w tym miesiącu wychodzi raid "RedMoon Terror" chociaż że ja też zgodzę się z tobą że wildstar się próbuje ratować niestety, nie wiem co ludzie widzą złego w Wildstar... jeden z lepszych tytułów co teraz wychodzi.

Medyk nie ma takiego dużego dpsu... a co do "umierania" to ja bym nie był taki pewien ^^ w tym miesiącu wychodzi raid "RedMoon Terror" chociaż że ja też zgodzę się z tobą że wildstar się próbuje ratować niestety, nie wiem co ludzie widzą złego w Wildstar... jeden z lepszych tytułów co teraz wychodzi.

Tak swoją drogą nie wiem czy wspominałem że sam próbowałem grać w wildstara. Gra w sumie ma ładną oprawę, chociaż jak dla mnie trochę słabo z optymalizacją (wooden pc), aczkolwiek nie mogłem znaleźć klasy dla siebie więc poszukałem "the most dps class" i znalazłem jakąś stronę z dungeonami a w niej tabele które zawierały nazwę gracza, klasę i dps na tej instancji. Przeraziło mnie że króluje medyk na większości, to było tak szokujące że aż wyszedłem z gry.

------------------------------------------------------------------------------------

Tak swoją drogą warto wspomnieć że kilka klas ma umiejętności leczące, medyk będący przykładem wcale nie jest najlepszy/jedyny/niezastąpiony.

Tak swoją drogą warto wspomnieć że kilka klas ma umiejętności leczące, medyk będący przykładem wcale nie jest najlepszy/jedyny/niezastąpiony.

Każda klasa na odległość może być DPS/HEALER, a klasy blisko walczące DPS/TANK, dzięki temu jak wyjdzie ci tank lub healer, to ktoś może zmienić sobie skille i jakoś tam spróbować to pociągnąć. Ja osobiście lubiałem grać Spellslingerem pod healera

Siemanko :) czy w Wild Star grają jacyś Polscy gracze czy znajdę gildię czy nie bardzo ? :(