Battlechest za darmoszke

Witam. Mogę wysłać komuś zaproszenie raf i oddam za darmo kod na battlechesta. Możemy coś również podexpić razem :)
Gram na serverze Defias Brotherhood. Ktoś chętny?

Za to, że ktoś będzie miał ze mną rafa to za każde 2 miesiące czasu gry ja otrzymam 1 miesiąc za free - to tak w ramach informacji. Nie dbam o to czy ktoś ten czas kupi czy nie, zwyczajnie mam kod który jest mi do niczego nie potrzebny a jak mogę jeszcze z kimś podexpić postaci (kilku brakuje) mając 300% expa to czemu nie :)

Ja z chęcią !

Hejka też bym był chętny,właśnie się przymierzam do powrotu do tego tytułu, będę ulepszał gre o najnowszy dodatek także chętny bym był na dłuższa współprace. Ponad to posiadam bardzo duże dośw w tej grze :D

Wczoraj kupiłem i już widzę piątą osobę rozdającą za darmo dzisiaj ;_;

Ja chętnie mogę z tobą rafować mam bardzo dużo wolnego czasu i TeamSpeak albo Discorda jeśli preferujesz !

Mam 20 latek i naprawdę wielkie chęci !

Jak by ktoś miał jeszcze jeden kluczyk do oddania, to ja z chęcią przyjme :) (a raczej ja i mój brat, bo planujemy grac we dwóch, na jednym koncie)

Właśnie przed chwilą stwierdziłem że mnie naszło na WoWa off (priv wotlk sie znudził) i chciałem kupic, ale nie widze nigdzie w cenach które były tydzień temu

edit: juz dostałem klucz, Aracarn dzęki poraz trzeci oficjalnie hehe

Jak by ktoś miał jeszcze jeden kluczyk do oddania, to ja z chęcią przyjme  (a raczej ja i mój brat, bo planujemy grac we dwóch, na jednym koncie)
Właśnie przed chwilą stwierdziłem że mnie naszło na WoWa off (priv wotlk sie znudził) i chciałem kupic, ale nie widze nigdzie w cenach które były tydzień temu

 

 

edit: juz dostałem klucz,  Aracarn dzęki poraz trzeci oficjalnie hehe

Nie polecam. Account sharing jest zabroniony (jest o tym w regulaminie Blizzarda) i może skutkować permanentnym zablokowaniem konta.

Ja również może się trochę ukorzę i po proszę o kod do battlechestu(Atlantiss już się troche znudził i to jednak nie to samo xD), nie wiem może komuś został. Jak najbardziej mogę pomóc na rafie levelować postacie praktycznie całe dnie na chacie

Ceny niestety poszły w górę, o premierze filmu ucichło to janusze wrócili do starej ceny :/

Nie polecam. Account sharing jest zabroniony (jest o tym w regulaminie Blizzarda) i może skutkować permanentnym zablokowaniem konta.


Wiem. Gram sam, bo brat powiedział że nie chce grać Palkiem i jakoś go WOD nie przekonuje

Mnie natomiast zachwycił od pierwszych minut na globalu, jeszcze nigdy tak przyjemnie mi sie nie expiło

Witam. Mogę wysłać komuś zaproszenie raf i oddam za darmo kod na battlechesta. Możemy coś również podexpić razem :)
Gram na serverze Defias Brotherhood. Ktoś chętny?

Za to, że ktoś będzie miał ze mną rafa to za każde 2 miesiące czasu gry ja otrzymam 1 miesiąc za free - to tak w ramach informacji. Nie dbam o to czy ktoś ten czas kupi czy nie, zwyczajnie mam kod który jest mi do niczego nie potrzebny a jak mogę jeszcze z kimś podexpić postaci (kilku brakuje) mając 300% expa to czemu nie :)