Pytania

Dopiero chcę zacząć grać w Runescape (pobrałem clienta z wielkiego żółtego przycisku play now). Przeszedłem tutorial i pierwszą misję i nie wiem co dalej robić.

Czym się różni oldschool runescape od normalnej wersji? Gdzie gra więcej osób? Która jest fajniejsza?

Czy gra jest p2w? Widziałem już pare skilli które wymagają bycia memberem

(Głupie pytanie) Jak rozpoznać graczy? Nie wiem czy postacie które spotykam to npce czy gracze xD

Od bicia mobków, serio mimo tego że Runescape ma multum questów, pierw fajnie by było zarobić, ubrać się i nabić niektóre umiejętności - zauważ że wszystkie drzewa jakie są w grze da się ściąć itp. :)

Czy jest p2w? nie. Runescape to gra płatna (19zł co miesiąc) a "f2p" to taki trial na którym i tak od groma zrobisz, chociażby wyrobisz postać na wysoki lvl, zarobisz itp by wejść do świata memberów jak zdecydujesz się owego kupić.

Osobiście od 2002 czy 2003 reguralnie co miesiąc opłacam membera - bo nawet po 12 latach się nie nudzę tam :D

Gracze to Ci co jak najedziesz na nich myszką to masz ich nick i obok niego lvl.

Dopiero chcę zacząć grać w Runescape (pobrałem clienta z wielkiego żółtego przycisku play now). Przeszedłem tutorial i pierwszą misję i nie wiem co dalej robić.

Czym się różni oldschool runescape od normalnej wersji? Gdzie gra więcej osób? Która jest fajniejsza?

Czy gra jest p2w? Widziałem już pare skilli które wymagają bycia memberem

Old School Runescape różni się przedewszystkim prostotą od finalnej ulepszonej gry, bodajże wszystkim tym co dodali po 2007 roku(ale pewny nie jestem!). Zwykłej czy old school wersji powinieneś czuć się tak samo, może poza bajerami w postaci lepszej grafiki(aczkolwiek dyskusja byłaby zażarta ^^) itp.

Osobiście nie wiem ile gra osób na normalnej wersji, no ale na Old School obecnie gram i w grze nawet dużo ludzi znajdziesz(wystarczy popatrzeć na wszystkie światy z ilością osób)..

Tatarak, zacząłem grać w oldschool, a z tego co widziałem, to założyłeś temat, że szukasz graczy. Możemy się jakoś zgadać i pograć razem, tylko, że ja jestem kompletnym noobem

Tatarak, zacząłem grać w oldschool, a z tego co widziałem, to założyłeś temat, że szukasz graczy. Możemy się jakoś zgadać i pograć razem, tylko, że ja jestem kompletnym noobem

Nie ma sprawy, możesz się do mnie odezwać bezpośrednio w grze nick: Ginniesz(dodajesz do znajomych) bądź napisz mi tutaj lub PW jaki ty masz nick. Jakiś tam staż w grze posiadam to ci trochę pomogę, a jak nie to w grze jest "czat ogólnopolski" i z chęcią pomogą ;)

Dopiero chcę zacząć grać w Runescape (pobrałem clienta z wielkiego żółtego przycisku play now). Przeszedłem tutorial i pierwszą misję i nie wiem co dalej robić.

Czym się różni oldschool runescape od normalnej wersji? Gdzie gra więcej osób? Która jest fajniejsza?

Czy gra jest p2w? Widziałem już pare skilli które wymagają bycia memberem

(Głupie pytanie) Jak rozpoznać graczy? Nie wiem czy postacie które spotykam to npce czy gracze xD