Pokemony poradnik

Witam,
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Pokemon Go i marzysz o zebraniu dużej ilości pokemonów to zajrzyj na profesjonalny poradnik Pokemon Go w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i nowości ,dlatego warto odwiedzić taką stronkę już teraz :) Ja przy pomocy poradnika dowiedziałam się wielu niezbędnych informacji no i znalazłam pokemona Pikachu :)

Reklama ci nie wyszła, stronka może i ładna, ale zawartość strasznie mierna, nieprawdziwa i generalni nie polecam. Jak tak bardzo zależy Ci na rozreklamowaniu stronki swojej/kolezanki to jest od tego specjalny dział i nie trzeba udawać.

Skąd zródło występowania tych pokemonów? Ich jeszcze w pliakch nie ma.

Nie no powinien byc jakis limit w dawaniu linkow gosc 1 post 1 temat i reklamuje .. i nie daj boziu jak ostatnio sie nadzialem w taki link co pedaluchy byly na gifie.. niech ktos zacznie to kontrolowac.

Witam,
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Pokemon Go i marzysz o zebraniu dużej ilości pokemonów to zajrzyj na profesjonalny poradnik Pokemon Go w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i nowości ,dlatego warto odwiedzić taką stronkę już teraz :) Ja przy pomocy poradnika dowiedziałam się wielu niezbędnych informacji no i znalazłam pokemona Pikachu :)