Darmowe mmo

szukam jakiegoś fajnego mmo z dużą ilością graczy, znacie jakieś ?

Za dużo panie to żeś nie powiedział.

Wymieniać tu można sporo(bo nie wiem co dla ciebie jest "fajne").

Edit:Nadal nie widzę jakie "fajne" są dla ciebie gry. Dla jednego może być My Little Pony,dla drugiego horror a dla innego nawalanka.

mało jest gier z dużą populacją ....

Ta kwestia "duza" tez bardzo wyjasnia ... Dla jednego duzo to 1k dla innego duzo zaczyna sie do 1kk+ ... Chłopie chcesz pomocy to chociaz sam sie postaraj zadac pytanie na jakimkolwiek poziomie

pow 10 k??? pasuje ??

Nie, jak masz sie odnosić w sposób arogancki gdy ktoś próbuje wyciągnąć od ciebie bardzo brakujące informacje to lepiej wgl nie pytać.

Dużą populacje ma Aion, Tera, Rift, Blade & Soul, Archage, Guild Wars 2, Wow a dalej to jeszcze jakieś pomniejsze tytuły bądź coś pomyliłem.

Na głównej stronie portalu masz gry 3d patrz po ocenach

tera ??? jest na wymarciu i podałeś gry b2p/ p2p .....

.Uwielbiam takich jak ty nei dosc ze sami od siebie nic nie dadza to jeszcze jak im ktos cos odp to obraza majestatu bo przeciez mamy sie domyslec co "jasnie pan mial na mysli " ... Tak ciezko jest uzyc "tego czegos zwanego mozgiem" i napisac 3-4 zadania ... A nie wymagac zeby wszyscy wiedzieli co ty chcesz i jeszcze slac docinki do ludiz ktorzy staraja sie pomoc... Zalosne naprawde ...

tera ??? jest na wymarciu i podałeś gry b2p/ p2p .....

Tera NA trzyma się bardzo dobrze i nadal jest tam spora populacja.

Co do gier z dużą populacją: GW2 jednak tutaj w końcu dojdziesz do momentu gdzie wypadało by wydać kilka złotych na dodatek by cieszyć się pełnią gry. Aion tętni życiem dzięki serwerowi dla początkujących już w pierwszych lokacjach spotkasz mnóstwo graczy. Neverwinter niedawno tworzyłem nową postać i na każdej mapce można spotkać biegających graczy. B&S nie wiem jak na innych serwerach, ale na Windrest-cie graczy jest naprawdę dużo. Do tego można dorzucić Ride of Icarus, stosunkowo świeża gra to i graczy wiele. P2P odrzuciłeś więc o WoW-ie i FFXIV nie będę wspominał.

Metin2

a vindictus ?? trzyma się ??

a vindictus ?? trzyma się ??

Ludzie nadal w to grają jednak w porównaniu z innymi tytułami to populacja jest dość mała szczególnie na niskim lvl-u.

Wie ktoś może jak trzyma się Rohan? Z tego co pamiętam, jakieś parę miechów temu raczej średnio było tam jeżeli chodzi o populację. Wiem, że są jakieś privy, ale czy warto? Orientuje się ktoś w temacie tej gierki?

Wie ktoś może jak trzyma się Rohan? Z tego co pamiętam, jakieś parę miechów temu raczej średnio było tam jeżeli chodzi o populację. Wiem, że są jakieś privy, ale czy warto? Orientuje się ktoś w temacie tej gierki?

Global umarł już daaaawno temu. P2w go zabiło. Privy raczej też martwo. Z 2 lata temu skakałem po różnych i bardzo kiepsko to wyglądało.

Szkoda, bo to jedna z niewielu darmowych gierek, które przyciągnęły mnie głównie swoim klimatem. Nie ma jakiejs dość podobnej gry, która byłaby pod wieloma względami podobna do Rohana? Z darmowych spasowalo mi głównie Last Chaos i Dekarob, nie licząc privow Wowa. ;P

W sumie nie najgorszymi grami były dla mnie też L2 (ale tylko niektóre kroniki), Runes of Magic, Allods, Requiem, Archlord - szczególnie Archlord, ale też nie orientuję się jak on tam żyje i ile gra osób.

a war thunder?? grałem bardzo długo ale widzę że od 3 lat liczba graczy spada kiedyś było po 80 -100 k a teraz po 60 /50 przed wakacjami sprawdzane i dalej ruskie czołgi wymiatają tak samo samoloty 0 balansu. MM jest całkiem skopany p51 vs odrzutowce .... tiger 2 vs t 54 / is 4. Zauważyłem 1 zmianę lepszą są to modele lotów w samolotach i fizyka w czołgach na rb

A jak war thunder to tylko samoloty bo czolgi to kupa w ktora ludzie graja tylko raz na jakis czas. Osobiście polecam ci Drakensanga gra ma bardzo duża game ludzi, z dodatek na dodatek gra nie robi sie coraz bardziej P2W tylko stoi ladnie w miejscu, jedyna przewaga to konto premium gdzie i tak nie daje ci przewagi w pvp czy pve a daje ci dodatkowy plecak, expa ciut lepszy drop i lepsze nagrody za zalogowanie sie wiec bardzo przyzwoicie jezeli chodzi o gre F2P. Gra wymaga sporo czasu od ciebie by wgl wbic lvl oraz wydropic itemki które beda jako tako pozwalaly na robienie najlepszych "Rajdów" nazwijmy to, i oczywiście kasa w tym nikomu nie pomaga.

nie lubię gier www, to już wolę pograć w poe

szukam jakiegoś fajnego mmo z dużą ilością graczy, znacie jakieś ?