Legion

Witam serdecznie grono Aion`owiczów.

Postanowiłem na nowo podejść do gry, to już w sumie drugi raz - pierwszy nie był dość owocny i nie wróżył mi dłuższej zabawy.

Tym razem postanowiłem usiąść na dłużej do tytułu, stąd moje pytanie odnośnie legionu.

Gram na spokojnie, przemierzając lokację za lokacją, wykonując questy, robiąc insty - krócej mówiąc " bawiąc " się.

Zakupiłem GP, aby było jeszcze bardziej przyjemnie - aktualnie 26lv ; Barus ; Asmodnianie ; Glad -> poszukuję legionu, który na spokojnie będzie mógł wprowadzić mnie w tajniki Aion`a, czy to na czacie , czy też TS`ie ( preferuję wieczorne godziny TS`owania ) z racji, że pracuję i wieczorem znajduję się czas na spokojne rozmowy, tak aby mogły one zaowocować.

Co tu więcej mówić , nick : Crismack - dostępność 7 dni w tyg. :)

Czwartek / Niedziela prawie, że bez przerwy :)

Chętnie mogę z Tobą pograć :D Przy okazji jeśli chcesz coś tam opowiedzieć :P

Dalej szukasz ekipy? Właśnie wróciłem do gry i też szukam ludzi do grania :) Jak coś priv, posiadam TS jak coś.

Aiona odpuściłem - nie czuję magii owej gry :(

Aktualnie katuje D3 :)

Pisz pw ja niedawno założyłem swój legion po stronie Asmo mam już kilka aktywnych osób i kilku całkiem nowych graczy.

Witam serdecznie grono Aion`owiczów.

Postanowiłem na nowo podejść do gry, to już w sumie drugi raz - pierwszy nie był dość owocny i nie wróżył mi dłuższej zabawy.

Tym razem postanowiłem usiąść na dłużej do tytułu, stąd moje pytanie odnośnie legionu.

Gram na spokojnie, przemierzając lokację za lokacją, wykonując questy, robiąc insty - krócej mówiąc " bawiąc " się.

Zakupiłem GP, aby było jeszcze bardziej przyjemnie - aktualnie 26lv ; Barus ; Asmodnianie ; Glad -> poszukuję legionu, który na spokojnie będzie mógł wprowadzić mnie w tajniki Aion`a, czy to na czacie , czy też TS`ie ( preferuję wieczorne godziny TS`owania ) z racji, że pracuję i wieczorem znajduję się czas na spokojne rozmowy, tak aby mogły one zaowocować.

Co tu więcej mówić , nick : Crismack - dostępność 7 dni w tyg. :)

Czwartek / Niedziela prawie, że bez przerwy :)