Twitch Alert i 0 dzwięku podczas streamu OBS

Siemka wie ktoś może jak naprawić problem z dźwiękiem Followa/donacji etc. w TwitchAlert? Mam taki problem, że gdy testuje to poprzez stronę to wszystko słyszę fajnie, jednak gdy streamuje i ktoś da mi tego followa to nic nie słychać ale obrazek się pokazuję. Ktoś miał z tym problem i może służyć poradą :D?

sprawdzasz na podglądzie z włączonym dźwiękiem ? ;) sory ale muszę zapytać ;) ja mam zawsze włączone dashboardy twitch i twitchalerts i nie miałem tego problemu.

mam uruchomine wszystko + chodzi o prawdziwy live bo gdy naciskam na test, wszystko jest ok jednak już podczas streama niet :<

hmm a w sumie nawet nie testowałem :D ale nikt nie mówił, że nie słychać :( teraz mam wątpliwości :(

Siemka wie ktoś może jak naprawić problem z dźwiękiem Followa/donacji etc. w TwitchAlert? Mam taki problem, że gdy testuje to poprzez stronę to wszystko słyszę fajnie, jednak gdy streamuje i ktoś da mi tego followa to nic nie słychać ale obrazek się pokazuję. Ktoś miał z tym problem i może służyć poradą :D?